YAZ FUTBOL LİGİ 2019

YAZ
Futbol Ligi 2019

Online Katılım Formu >>>
Word Katılım Formu >>>
Sağlık Raporu Formu >>>
Yönetmenlik >>>
Katılım Şartları >>>
Lig Sistemi >>>
Oyun Kuralları >>>

Katılan Takımlar >>>
Gruplar >>>
Proğram >>>
Maç Sonuçları >>>
Puan Durumu >>>

YEŞİL ZEMİN HERKESiçinFUTBOL KONYA
   Tüm fotoğraflar facebook'da >>>

YAZ FUTBOL LİGİ 2019 PLAY-OFF GRUPLARIMIZ

   

YAZ FUTBOL LİGİ 2019

YAZ FUTBOL LİGİ 2019
   
PROĞRAM :
KOD  TARİH SAAT PO-G  PLAY-OFF GRUP KARŞILAŞMALARI SONUÇ
076  19.10.2019 Cumartesi 21:30 PO-B  KASAPLAR FC - KONYA CITY -
075  19.10.2019 Cumartesi 21:30 PO-C  TAYIFA UGANDA - DESTHİSAR -
074  20.10.2019 Pazar 20:30 PO-D  TURAN SK - INTERMAK -
073  20.10.2019 Pazar 20:30 PO-C  TAFLAN SEVENSPOR - TAYIFA UGANDA -
072  20.10.2019 Pazar 21:30 PO-A  YCL GROUP - TÜRK YILDIZLARI -
071  20.10.2019 Pazar 21:30 PO-D  YARDIM MERMER - AC SELÇUKSPOR -
070  12.10.2019 Cumartesi 21:00 PO-C  TAYIFA UGANDA - YILDIZ CITY 1-1
069  12.10.2019 Cumartesi 21:00 PO-C  TAFLAN SEVENSPOR - DESTHİSAR 5-0
068  12.10.2019 Cumartesi 22:00 PO-B  KASAPLAR FC - DORTMUND CITY 4-1
067  12.10.2019 Cumartesi 22:00 PO-A  TÜRK YILDIZLARI - ARAS KARGO 3-0
066  13.10.2019 Pazar 20:30 PO-D  TURAN SK - AC SELÇUKSPOR 3-2
065  13.10.2019 Pazar 20:30 PO-B  KONYA CITY - FIRTINA FIGHT 2-4
064  13.10.2019 Pazar 21:30 PO-D  YARDIM MERMER - INTERMAK 2-2
063  13.10.2019 Pazar 21:30 PO-A  TODOMONTORO FC - YCL GROUP 5-0
062  05.10.2019 Cumartesi 21:30 PO-A  YCL GROUP - ARAS KARGO 2-2
061  06.10.2019 Pazar 20:00 PO-B  DORTMUND CITY - FIRTINA FIGHT 0-5
060  06.10.2019 Pazar 21:00 PO-C  TAFLAN SEVENSPOR - YILDIZ CITY 2-2
059  06.10.2019 Pazar 22:00 PO-A  TODOMONTORO FC - TÜRK YILDIZLARI 3-2
058  06.10.2019 Pazar 22:00 PO-D  TURAN SK - YARDIM MERMER 5-2
KOD  TARİH SAAT GRUP  GRUP KARŞILAŞMALARI SONUÇ
057  22.09.2019 Pazar 21:00 A  TODOMONTORO FC - YILDIZ CITY 1-3
056  22.09.2019 Pazar 21:00 B  DESTHİSAR - AC SELÇUKSPOR 0-9
055  22.09.2019 Pazar 22:00 C  YARDIM MERMER - FIRTINA FIGHT 5-2
054  22.09.2019 Pazar 22:00 D  TAFLAN SEVENSPOR - FENOMEN 6-2
053  15.09.2019 Pazar 20:00 A  YILDIZ CITY - KONYA CITY 2-2
052  15.09.2019 Pazar 20:00 D  ARAS KARGO - TURAN SK 0-5
051  15.09.2019 Pazar 21:00 A  INTERMAK - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 3-2
050  15.09.2019 Pazar 21:00 D  DORTMUND CITY - TAFLAN SEVENSPOR 0-4
049  15.09.2019 Pazar 22:45 C  YARDIM MERMER - KONYA GENÇLERBİRLİĞİ 6-5
048  07.09.2019 Cumartesi 21:00 B  TUĞRASPOR - ÖZALKENT TK 0-17
047  07.09.2019 Cumartesi 21:00 A  KONYA CITY - TODOMONTORO FC 4-5
046  07.09.2019 Cumartesi 22:00 D  FENOMEN - ARAS KARGO 2-1
045  08.09.2019 Pazar 20:00 D  TAFLAN SEVENSPOR - TURAN SK 0-3
044  08.09.2019 Pazar 20:00 B  AC SELÇUKSPOR - YCL GROUP 0-1
043  08.09.2019 Pazar 21:00 C  TÜRK YILDIZLARI - TAYIFA UGANDA 1-3
042  08.09.2019 Pazar 21:00 B  KASAPLAR FC - DESTHİSAR 7-3
041  08.09.2019 Pazar 22:00 A  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - RETAY ARMS 10-1
040  01.09.2019 Pazar 20:00 B  TUĞRASPOR - KASAPLAR FC 1-12
039  01.09.2019 Pazar 20:00 A  KONYA CITY - RETAY ARMS 9-2
038  01.09.2019 Pazar 21:00 C  FIRTINA FIGHT - KONYA GENÇLERBİRLİĞİ 5-0
037  01.09.2019 Pazar 21:00 A  INTERMAK - YILDIZ CITY 3-2
036  01.09.2019 Pazar 22:00 B  YCL GROUP - ÖZALKENT TK 4-3
035  01.09.2019 Pazar 22:00 C  TAYIFA UGANDA - BOZKIR CITY 7-0
034  02.09.2019 Pazartesi 21:00 D  TURAN SK - İŞGALAMAN FK 8-1
033  02.09.2019 Pazartesi 22:00 C  TÜRK YILDIZLARI - YARDIM MERMER 2-4
032  24.08.2019 Cumartesi 20:00 D  DORTMUND CITY - TURAN SK 2-2
031  24.08.2019 Cumartesi 20:00 B  YCL GROUP - KASAPLAR FC 3-2
030  24.08.2019 Cumartesi 21:00 C  KONYA GENÇLERBİRLİĞİ - BOZKIR CITY 3-0
029  24.08.2019 Cumartesi 21:00 A  KONYA CITY - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 3-2
028  24.08.2019 Cumartesi 22:00 A  TODOMONTORO FC - INTERMAK 2-1
027  25.08.2019 Pazar 20:00 B  DESTHİSAR - TUĞRASPOR 5-0
026  25.08.2019 Pazar 20:00 A  RETAY ARMS - YILDIZ CITY 0-8
025  25.08.2019 Pazar 21:00 B  ÖZALKENT TK - AC SELÇUKSPOR 3-4
024  25.08.2019 Pazar 22:00 D  ARAS KARGO - TAFLAN SEVENSPOR 3-2
023  26.08.2019 Pazartesi 21:00 D  FENOMEN - İŞGALAMAN FK 4-7
022  26.08.2019 Pazartesi 22:00 C  TÜRK YILDIZLARI - FIRTINA FIGHT 6-2
021  02.08.2019 Cuma 21:00 A  TODOMONTORO FC - RETAY ARMS 6-2
020  02.08.2019 Cuma 21:00 B  YCL GROUP - DESTHİSAR 3-4
019  02.08.2019 Cuma 22:00 B  KASAPLAR FC - ÖZALKENT TK 3-0
018  03.08.2019 Cumartesi 20:00 A  KONYA CITY - INTERMAK 4-0
017  03.08.2019 Cumartesi 22:00 A  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - YILDIZ CITY 0-2
016  03.08.2019 Cumartesi 23:00 C  BOZKIR CITY - FIRTINA FIGHT 1-6
015  03.08.2019 Cumartesi 23:00 D  DORTMUND CITY - FENOMEN 1-4
014  04.08.2019 Pazar 19:00 C  YARDIM MERMER - TAYIFA UGANDA 0-3
013  04.08.2019 Pazar 20:00 B  AC SELÇUKSPOR - TUĞRASPOR 6-0
012  04.08.2019 Pazar 22:00 D  ARAS KARGO - İŞGALAMAN SK 3-1
011  26.07.2019 Cuma 21:00 C  YARDIM MERMER - BOZKIR CITY 6-1
010  26.07.2019 Cuma 22:00 D  ARAS KARGO - DORTMUND CITY 3-6
009  26.07.2019 Cuma 22:00 D  TURAN SK - FENOMEN 7-1
008  27.07.2019 Cumartesi 22:00 A  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - TODOMONTORO FC 2-4
007  28.07.2019 Pazar 19:00 D  TAFLAN SEVENSPOR - İŞGALAMAN FK 4-2
006  28.07.2019 Pazar 23:00 C  AC SELÇUKSPOR - KASAPLAR FC 0-1
005  19.07.2019 Cuma 21:00 B  DESTHİSAR - ÖZALKENT TK 0-11
004  20.07.2019 Cumartesi 20:00 C  TAYIFA UGANDA - FIRTINA FIGHT 2-2
003  20.07.2019 Cumartesi 21:00 A  INTERMAK - RETAY ARMS 8-1
002  21.07.2019 Pazar 20:00 B  TUĞRASPOR - YCL GROUP 0-7
001  21.07.2019 Pazar 22:00 C  KONYA GENÇLERBİRLİĞİ - TÜRK YILDIZLARI 3-4
 
PLAY-OFF GRUP PUAN DURUMLARI/MAÇ SONUÇLARI :
S   PLAY-OFF A  GRUBU O G B M AG YG P AV
1   TODOMONTORO FC 3 2 0 1 8 7 6 +1
2   ARAS KARGO 3 1 1 1 7 5 4 +2
3   TÜRK YILDIZLARI 2 1 0 1 5 3 3 +2
4   YCL GROUP 2 0 1 1 2 7 1 -5

  PLAY-OFF A  GRUBU

SONUÇ
 YCL GROUP - ARAS KARGO
 (Mevlüt, Serkan)   (İbrahim-2)
 Maçın Adamı: İbrahim-Aras Kargo
2 - 2
 TODOMONTORO FC - TÜRK YILDIZLARI
 (Halil-2, Lütfü)   (Vehbi, Yücel)
 Maçın Adamı: Halil-Todomontoro FC
3 - 2
 TÜRK YILDIZLARI - ARAS KARGO
 (Necmettin, Kıvanç, Durmuş)   (Murat-2)
 Maçın Adamı: Seçilmedi
 Kırmızı: Mehmet-Yücel/Türk Yıldızları & İsmail-Yasin/Aras Kargo: 1'er maç ceza
3 - 0
 TODOMONTORO FC - YCL GROUP
 (YCL Group takımı maça çıkamadığı için hükmen yenik sayılmıştır.)
 Maçın Adamı: -
5 - 0
 ARAS KARGO - TODOMONTORO FC
 (Todomantoro takımı maça çıkamadığı için hükmen yenik sayılmıştır.)
 Maçın Adamı:
5 - 0
 YCL GROUP - TÜRK YILDIZLARI
 (
 Maçın Adamı:
-
 
S   PLAY-OFF B  GRUBU O G B M AG YG P AV
1   FIRTINA FIGHT 2 2 0 0 9 2 6 +7
2   KONYA CITY 2 1 0 1 7 4 3 +3
3   KASAPLAR FC 1 1 0 0 4 1 3 +3
4   DORTMUND CITY 3 0 0 3 1 14 0 -13

  PLAY-OFF B  GRUBU

SONUÇ
 DORTMUND CITY - FIRTINA FIGHT
 (  -  )   (Baki Can-2, Ömer, Murat, Yunus)
 Maçın Adamı: Murat-Fırtına Fight
0 - 5
 KASAPLAR FC - DORTMUND CITY
 (Ahmet-2, Hasan, Ali)   (Mehmet)
 Maçın Adamı: Ahmet-Kasaplar FC
4 - 1
 KONYA CITY - FIRTINA FIGHT
 (Salih, Şefik)   (Bakican-2, Yunus, Osman)
 Maçın Adamı: Bakican-Fırtına Fight
2 - 4
 DORTMUND CITY - KONYA CITY
 (Dortmund City takımı maça çıkamadığı için hükmen yenik sayılmıştır.)
 Maçın Adamı:
0 - 5
 KASAPLAR FC - KONYA CITY
 (
 Maçın Adamı:
-
 FIRTINA FIGHT - KASAPLAR FC
 (
 Maçın Adamı:
-
 
S   PLAY-OFF C  GRUBU O G B M AG YG P AV
1   TAFLAN SEVENSPOR 2 1 1 0 7 2 4 +5
2   YILDIZ CITY 2 0 2 0 3 3 2 0
3   TAYIFA UGANDA 1 0 1 0 1 1 1 0
4   DESTHİSAR 1 0 0 1 0 5 0 -5

  PLAY-OFF C  GRUBU

SONUÇ
 TAFLAN SEVENSPOR - YILDIZ CITY
 (Arif, Mümin)   (Mustafa, Mehmet)
 Maçın Adamı: Selim-Taflan Seven & Bünyamin-Yıldız City
2 - 2
 TAYIFA UGANDA - YILDIZ CITY
 (Golaoba)   (Muhammed)
 Maçın Adamı: Golaoba-Tayıfa Uganda & Muhammed-Yıldız City
1 - 1
 TAFLAN SEVENSPOR - DESTHİSAR
 (Desthisar takımı maça çıkamadığı için hükmen yenik sayılmıştır.)
 Maçın Adamı: -
5 - 0
 TAYIFA UGANDA - DESTHİSAR
 (
 Maçın Adamı:
-
 TAFLAN SEVENSPOR - TAYIFA UGANDA
 (
 Maçın Adamı:
-
 YILDIZ CITY - DESTHİSAR
 (
 Maçın Adamı:
-
 
S   PLAY-OFF D  GRUBU O G B M AG YG P AV
1   TURAN SK 2 2 0 0 8 4 6 +4
2   INTERMAK 1 0 1 0 2 2 1 0
3   YARDIM MERMER 2 0 1 1 4 7 1 -3
4   AC SELÇUKSPOR 1 0 0 1 2 3 0 -1

  PLAY-OFF D  GRUBU

SONUÇ
 TURAN SK - YARDIM MERMER
 (Kerem, Sezer, Furkan, Emre, Osman)   (Emre, Cevdet)
 Maçın Adamı: Furkan-Turan SK
5 - 2
 TURAN SK - AC SELÇUKSPOR
 (Ahmet-2, Kerem)   (Ramazan, İbrahim)
 Maçın Adamı: Ahmet-Turan SK
3 - 2
 YARDIM MERMER - INTERMAK
 (Osman-2)   (Mehmet, Hanifi)
 Maçın Adamı: Osman-Yardım Mermer & Mehmet-Intermak
2 - 2
 TURAN SK - INTERMAK
 (
 Maçın Adamı:
-
 YARDIM MERMER - AC SELÇUKSPOR
 (
 Maçın Adamı:
-
 AC SELÇUKSPOR - INTERMAK
 (
 Maçın Adamı:
-
 
GRUP PUAN DURUMLARI/MAÇ SONUÇLARI :
S   A  GRUBU O G B M AG YG P AV
1   TODOMONTORO FC 5 4 0 1 18 12 12 +6
2   KONYA CITY 5 3 1 1 22 11 10 +11
3   YILDIZ CITY 5 3 1 1 17 6 10 +11
4   INTERMAK 5 3 0 2 15 11 9 +4
5   ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 5 1 0 4 16 13 3 +3
6   RETAY ARMS 5 0 0 5 6 41 0 -35

  A  GRUBU

SONUÇ
 INTERMAK - RETAY ARMS
 (Alper-4, Hasan-3, Furkan)   (Furkan)
 Maçın Adamı: Furkan-Intermak
8 - 1
 ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - TODOMONTORO FC
 (Emre, E.Önal)   (Sacit-3, M.Altunbaş)
 Maçın Adamı: Sacit-Todomontoro FC
2 - 4
 TODOMONTORO - RETAY ARMS
 (Sacit-2, Mehmet-2, Gökhan, Şevket)   (Hikmet, Zafer)
 Maçın Adamı: Mehmet-Todomontoro FC
6 - 2
 KONYA CITY - INTERMAK
 (Osman-2, Mevlüt, Ömer)   (  -  )
 Kırmızı: Osman-Konya City: 1 maç ceza, Hasan-İntermak: 1 maç ceza
 Maçın Adamı: Mevlüt-Konya City
4 - 0
 ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - YILDIZ CITY
 (  -  )   (Muhammed, Çoşkun)
 Maçın Adamı: Yusuf-Entabi Çiğ Köfte & Kerim-Yıldız City
0 - 2
 TODOMONTORO FC - INTERMAK
 (Esad, Gökhan)   (Hasan)
 Maçın Adamı: Sacit-Todomontoro FC
2 - 1
 KONYA CITY - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 (Musa-3)   (Emre, A.Osman)
 Maçın Adamı: Musa-Konya City
3 - 2
 RETAY ARMS - YILDIZ CITY
 (  -  )   (Yusuf-4, Kadir-2, Mehmet, İhsan)
 Maçın Adamı: Yusuf-Yıldız City
0 - 8
 KONYA CITY - RETAY ARMS
 (Ali-5, Osman-3, Şefik)   (İsmail, Nebi)
 Maçın Adamı: Ali-Konya City
9 - 2
 INTERMAK - YILDIZ CITY
 (Hasan-2, Furkan)   (Çoşkun-2)
 Maçın Adamı: H.Hüseyin-Intermak
3 - 2
 KONYA CITY - TODOMONTORO FC
 (Ali-2, Osman, Mustafa)   (Sacit-2, Mehmet-2, Sabri)
 Maçın Adamı: Gökhan-Todomontoro FC
4 - 5
 ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - RETAY ARMS
 (Murat-6, Yusuf-2, Hüseyin, Ahmet)   (Zafer)
 Maçın Adamı: Murat-Entabi Çiğ Köfte
10 - 1
 YILDIZ CITY - KONYA CITY
 (Çoşkun-2)   (Ali-2)
 Maçın Adamı: Çoşkun-Yıldız City & Ali-Konya City
2 - 2
 INTERMAK - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 (H.Hüseyin, Furkan, Aziz)   (Murat-2)
 Maçın Adamı: H.Hüseyin-Intermak
3 - 2
 TODOMONTORO FC - YILDIZ CITY
 (Sabri)   (İhsan-2, Çoşkun)
 Maçın Adamı: İhsan-Yıldız City
1 - 3
 
S   B  GRUBU O G B M AG YG P AV
1   KASAPLAR FC 5 4 0 1 25 7 12 +18
2   YCL GROUP 5 4 0 1 18 9 12 +9
3   AC SELÇUKSPOR 5 3 0 2 19 5 9 +14
4   DESTHİSAR 5 2 0 3 12 30 6 -18
5   ÖZALKENT TK 5 2 0 3 34 11 6 +23
6   TUĞRASPOR 5 0 0 5 1 47 0 -46

  B  GRUBU

SONUÇ
 DESTHİSAR - ÖZALKENT TK
 (  -  )   (Metin-4, M.Cem-3, Tugay, Erdem, İsmail, Erdoğan)
 Maçın Adamı: M.Cem-Özalkent TK
0 - 11
 TUĞRASPOR - YCL GROUP
 (  -  )   (Savaş-4, Erhan-2, Özcan)
 Maçın Adamı: Savaş-YCL Group
0 - 7
 AC SELÇUKSPOR - KASAPLAR FC
 (  -  )   (Ahmet)
 Maçın Adamı: Ramazan-AC Selçukspor & Ahmet-Kasaplar FC
0 - 1
 KASAPLAR FC - ÖZALKENT TK
 (Aykut, Ahmet, Ali)   (  -  )
 Maçın Adamı: Ali-Kasaplar FC
3 - 0
 YCL GROUP - DESTHİSAR
 (Özcan-2, Savaş)   (Yasir-2, Ahmet, A.Sezgin)
 Maçın Adamı: İrfan-YCL Group & Yasir-Desthisar
3 - 4
 AC SELÇUKSPOR - TUĞRASPOR
 (İbrahim-3, M.Ümit-2, İsmail)   (  -  )
 Maçın Adamı: M.Ümit-AC Selçukspor
6 - 0
 YCL GROUP - KASAPLAR FC
 (Uğur, Özcan, Savaş)   (Ramazan, Ahmet)
 Maçın Adamı: Özcan-YCL Group
3 - 2
 DESTHİSAR - TUĞRASPOR
 (Tuğraspor takımı maça gelmediği için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı:
5 - 0
 ÖZALKENT TK - AC SELÇUKSPOR
 (Cem-3)   (Oğuzhan-2, İbrahim, Ramazan)
 Maçın Adamı: Cem-Özalkent TK & Oğuzhan-AC Selçukspor
3 - 4
 TUĞRASPOR - KASAPLAR FC
 (Ramazan)   (Ahmet-3, Ramazan-3, Murat-3, Hasan-2, Şakir)
 Maçın Adamı: Murat-Kasaplar FC
1 - 12
 YCL GROUP - ÖZALKENT TK
 (Savaş-2, Özcan, Uğur)   (Cem-2, Memduh)
 Maçın Adamı: Savaş-YCL Group
4 - 3
 TUĞRASPOR - ÖZALKENT TK
 (  -  )   (Cem-4, Erkan-4, Erdoğan-3, Metin-2, Muammer, Memduh, Kamil, Tugay)
 Maçın Adamı: Cem-Özalkent TK
0 - 17
 AC SELÇUKSPOR - YCL GROUP
 (  -  )   (İrfan)
 Maçın Adamı: Serkan-AC Selçukspor
0 - 1
 KASAPLAR FC - DESTHİSAR
 (Hasan-3, Mustafa-2, Ahmet-2)   (Şahin-3)
 Maçın Adamı: Hasan-Kasaplar FC
7 - 3
 DESTHİSAR - AC SELÇUKSPOR
 (  -  )   (İbrahim-2, Alihan-2, İsmail-2, Ümit, Hasan, Enes)
 Maçın Adamı: Alihan-AC Selçukspor
0 - 9
 
S   C  GRUBU O G B M AG YG P AV
1   TAYIFA UGANDA 5 4 1 0 20 3 13 +17
2   YARDIM MERMER 5 4 0 1 21 13 12 +8
3   TÜRK YILDIZLARI 5 3 0 2 18 12 9 +6
4   FIRTINA FIGHT 5 2 1 2 17 14 7 +3
5   KONYA GENÇLERBİRLİĞİ 5 1 0 4 11 20 3 -9
6   BOZKIR CITY 5 0 0 5 2 27 0 -25

  C  GRUBU

SONUÇ
 TAYIFA UGANDA - FIRTINA FIGHT
 (Kenny-2)   (Osman-2)
 Maçın Adamı: Kenny-Tayıfa Uganda & Osman-Fırtına Fight
2 - 2
 KONYA GENÇLERBİRLİĞİ - TÜRK YILDIZLARI
 (Enes, Emre, Mustafa)   (Harun, Mevlana, Vedat, Durmuş)
 Maçın Adamı: Vedat-Türk Yıldızları
3 - 4
 YARDIM MERMER - BOZKIR CITY
 (Cevdet-2, Şükrü-2, Mustafa, İsmail)   (Soner)
 Maçın Adamı: Mustafa-Yardım Mermer
6 - 1
 BOZKIR CITY - FIRTINA FIGHT
 (Emrullah)   (Murat-3, Yusuf-2, İbrahim)
 Maçın Adamı: İbrahim-Fırtına Fight
1 - 6
 YARDIM MERMER - TAYIFA UGANDA
 (  -  )   (Kenny-2, Guti)
 Kırmızı: Caner-Yardım Mermer: 1 maç ceza, Dominic-Tayıfa Uganda: 2 maç ceza
 Maçın Adamı: Kenny-Tayıfa Uganda
0 - 3
 KONYA GENÇLERBİRLİĞİ - BOZKIR CITY
 (Emre-3)   (  -  )
 Maçın Adamı: Bahri-Konya Gençlerbirliği
3 - 0
 TÜRK YILDIZLARI - FIRTINA FIGHT
 (Yücel-2, Mevlana, Ahmet, Alper, Durmuş)   (Baki-2)
 Maçın Adamı: Yücel-Türk Yıldızları)
6 - 2
 FIRTINA FIGHT - KONYA GENÇLERBİRLİĞİ
 (Maç 25.dakikada 0-0 iken K.Gençlerbirliği takımı 3 sakatlıktan dolayı çekilmek zorunda kaldığı için hükmen.)
 Maçın Adamı:
5 - 0
 TAYIFA UGANDA - BOZKIR CITY
 (Guti-3, Juma-2, Birian, Bomboka)   (  -  )
 Maçın Adamı: Guti-Tayıfa Uganda
7 - 0
 TÜRK YILDIZLARI - YARDIM MERMER
 (Osman, Yücel)   (Osman, Tevfik, Emre, Mustafa)
 Maçın Adamı: Tevfik-Yardım Mermer
2 - 4
 TÜRK YILDIZLARI - TAYIFA UGANDA
 (M.Can)   (Kenny, Dominic, Mbuagu)
 Maçın Adamı: İkram-Tayıfa Uganda
1 - 3
 BOZKIR CITY - TÜRK YILDIZLARI
 (Bozkır City takımı maça çıkmayacağı için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı:
0 - 5
 YARDIM MERMER - KONYA GENÇLERBİRLİĞİ
 (Emre-3, Mustafa, Osman, Cevdet)   (Enes-2, Emre-2, Mustafa)
 Maçın Adamı: Emre-Yardım Mermer & Mustafa-Konya Gençlerbirliği
6 - 5
 KONYA GENÇLERBİRLİĞİ - TAYIFA UGANDA
 (Konya Gençlerbirliği takımı maça çıkmayacağı için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı:
0 - 5
 YARDIM MERMER - FIRTINA FIGHT
 (Şükrü-2, Cevdet, Mustafa, Arif)   (Hüseyin, Sacit)
 Maçın Adamı: Osman-Yardım Mermer
5 - 2
 
S   D  GRUBU O G B M AG YG P AV
1   TURAN SK 5 4 1 0 25 4 13 +21
2   TAFLAN SEVENSPOR 5 3 0 2 16 10 9 +6
3   DORTMUND CITY 5 2 1 2 14 13 7 +1
4   ARAS KARGO 5 2 0 3 10 16 6 -6
5   FENOMEN 5 2 0 3 13 22 6 -9
6   İŞGALAMAN FK 5 1 0 4 11 24 3 -13

  D  GRUBU

SONUÇ
 ARAS KARGO - DORTMUND CITY
 (İbrahim-2, İsmail)   (Fatih-3, Mevlüt-2, Mehmet)
 Kırmızı: İbrahim-Aras Kargo: 1 maç ceza
 Maçın Adamı: Fatih-Dortmund City
3 - 6
 TURAN SK - FENOMEN
 (Kerem-4, Emre, Furkan, Ebubekir)   (Yakup)
 Maçın Adamı: Kerem-Turan SK
7 - 1
 TAFLAN SEVENSPOR - İŞGALAMAN FK
 (Arif, Aydın, İsmail, Mustafa)   (Doğan-2)
 Maçın Adamı: İsmail-Taflan Sevenspor
4 - 2
 DORTMUND CITY - FENOMEN
 (Mustafa)   (Akif-2, Sadettin, Muhammed)
 Maçın Adamı: Akif-Fenomen
1 - 4
 ARAS KARGO - İŞGALAMAN FK
 (Muhammed, Mustafa, Murat)   (Doğan)
 Maçın Adamı: Murat-Aras Kargo
3 - 1
 DORTMUND CITY - TURAN SK
 (M.Sarıkeçili, M.Ercengiz)   (Kerem, Cem)
 Maçın Adamı: M.Sarıkeçili-Dortmund City & Murat-Turan SK
2 - 2
 ARAS KARGO - TAFLAN SEVENSPOR
 (Fatih, İsmail, H.İbrahim)   (Okan, Mustafa)
 Maçın Adamı: İsmail-Aras Kargo
3 - 2
 FENOMEN - İŞGALAMAN FK
 (Yakup-3, İsmet)   (Ö.Faruk-6, Doğan)
 Maçın Adamı: Ö.Faruk-İşgalaman FK
4 - 7
 TURAN SK - İŞGALAMAN FK
 (Kerem-3, Mustafa-2, Sait, Furkan, Halil)   (Doğan)
 Maçın Adamı: Kerem-Turan SK
8 - 1
 FENOMEN - ARAS KARGO
 (Mehmet-2)   (Fatih)
 Maçın Adamı: Mehmet-Fenomen
2 - 1
 TAFLAN SEVENSPOR - TURAN SK
 (  -  )   (Murat, Enes, Kerem)
 Maçın Adamı: Emre-Turan SK
0 - 3
 İŞGALAMAN FK - DORTMUND CITY
 (İşgalaman FK takımı maça çıkmayacağı için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı:
0 - 5
 ARAS KARGO - TURAN SK
 (  -  )   (Ahmet-2, Furkan-2, Kerem)
 Maçın Adamı: Ahmet-Turan SK
0 - 5
 DORTMUND CITY - TAFLAN SEVENSPOR
 (  -  )   (Cemil-2, Arif, Orhan)
 Maçın Adamı: Cemil-Taflan Sevenspor
0 - 4
 TAFLAN SEVENSPOR - FENOMEN
 (Mümin-2, Süleyman-2, Arif, Orhan)   (Yakup-2)
 Maçın Adamı: Mümin-Taflan Sevenspor
6 - 2
 
GRUP MAÇLARI: Maç süreleri net: 25+25=50 dakikadır. Puan sistemi; galibiyet 3, beraberlik 1, mağlubiyet 0 puandır. Gruplarda tek devreli lig sistemi geçerli olacak. YAZ Futbol Ligi 2019; A GRUBU, B GRUBU, C GRUBU ve D GRUBU olmak üzere 4 ayrı grup ile gruplar 6 takımlı olacak ve toplam 24 takımla lig başlayacaktır. Grup maçları sonunda ilk 4 sırayı alan toplam 16 takım Play-Off turuna yükselecektir. Gruplarında 5. ve 6. sırayı alan takımlar elenecektir. Grup sıralaması; puan, genel averaj, aynı averajda fazla gol atan takım avantajlıdır. Tüm eşitliklerde baraj maçı oynatılır.
 
KATILIM : GRUPLAR :
N  TAKIM ADI  KAPTAN
01  INTERMAK  Süleyman Günbül
02  DESTHİSAR  Şahin Eroğlu
03  DORTMUND CITY  Mustafa Ercengiz
04  TAFLAN SEVEN  Mustafa Seven
05  AC SELÇUKSPOR  İsmail Sabanlı
06  KONYA CITY  Salih Nur
07  KONYA GENÇLERBİRLİĞİ  Enes Karakaya
08  ÖZALKENT TK  Tugay Korkmaz
09  FIRTINA FIGHT  İbrahim Yurtgülü
10  RETAY ARMS  İsmail Burak Can
11  YILDIZ CITY  Mustafa Yenilmez
12  KASAPLAR FC  Mustafa Duran
13  TÜRK YILDIZLARI  Yücel Bozoğlu
14  TUĞRASPOR  Ramazan Tekeli
15  TAYIFA UGANDA  Muhammed Lubega
16  TODOMONTORO FC  Mehmet Altunbaş
17  BOZKIR CITY  A.Rahman Erdoğan
18  ARAS KARGO  Murat Göktepe
19  TURAN SK  Kerem Kocakaya
20  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE  Yusuf Bıyıklı
21  YCL GROUP  Savaş Çelebi
22  YARDIM MERMER  Cevdet Yağar
23  FENOMEN  Yıldırım Küçüktunç
24  İŞGALAMAN FK  Bülent Çukur
 A  GRUBU
 TODOMONTORO FC
 INTERMAK
 ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 RETAY ARMS

 YILDIZ CITY
 KONYA CITY
 B  GRUBU
 AC SELÇUKSPOR
 KASAPLAR FC
 DESTHİSAR
 TUĞRASPOR

 YCL GROUP
 ÖZALKENT TK
 C  GRUBU
 KONYA GENÇLERBİRLİĞİ
 BOZKIR CITY
 FIRTINA FIGHT
 TÜRK YILDIZLARI

 TAYIFA UGANDA
 YARDIM MERMER
 D  GRUBU
 TAFLAN SEVENSPOR
 ARAS KARGO
 DORTMUND CITY
 TURAN SK

 FENOMEN
 İŞGALAMAN FK
 
Takımlarımıza centilmence maçlar eşliğinde başarılar dileriz.