YAZ AKŞAMI KUPASI FUTBOL TURNUVASI

   TURNUVA LİNKLERİ
  
Turnuva Afişi >>>
   Şartlar ve Kurallar
>>>
   Statü ve Sistem >>>
   Ödül Yönetmenliği >>>
   Online Katılım Formu >>>
   Katılım Formu (word) >>>
   Katılım >>>
   Gruplar
>>>
   Proğram
>>>
   Maç Sonuçları
>>>
   Puan Durumu
>>>

   FOTOĞRAF ALBÜMÜ
   Fotoğraflar ve takım
   resimleri facebook'da
>>>

Tff Herkesiçinfutbol Konya (Grassroots)

YAZ AKŞAMI KUPASI FUTBOL TURNUVASI

YAZ AKŞAMI KUPASI FUTBOL TURNUVASI

ŞAMPİYON
MEGA GİYİM

İKİNCİ
ALISSACITY

EN CENTİLMEN
RIDVAN
TEŞKİLATI MAHSUSA

GOL KRALI
TALHA BORA
ALISSACITY

ALTIN ELDİVEN
BİLAL
ALISSACITY



 


 

 

 

 

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YAZ AKŞAMI KUPASI FUTBOL TURNUVASI

YAZ AKŞAMI KUPASI FUTBOL TURNUVASI
 
PROĞRAM :
KOD  TARİH SAAT GRUP

 GRUP KARŞILAŞMALARI

SONUÇ
001  26.08.2017 Cumartesi 21:00 H  TATKÖYSPOR - KONYACITY 1-7
002  26.08.2017 Cumartesi 21:00 D  YAŞLI KURTLAR - VANSPOR 2-3
003  26.08.2017 Cumartesi 22:00 C  BAHARŞEN SPOR GİYİM - SANAYİ BİRLİK 8-1
004  26.08.2017 Cumartesi 22:00 F  YARDIM MERMER - İSTANBUL TRANSPLUS 5-4
005  27.08.2017 Pazar 20:00 H  FENOMEN İLETİŞİM - ATLETIC BILBAO 6-6
006  27.08.2017 Pazar 20:00 G  ÖZALKENT CITY - ANKASPOR 9-1
007  27.08.2017 Pazar 21:00 B  GREEN WHITE - POWER OF THE IMAN 4-6
008  27.08.2017 Pazar 21:00 A  FC MENGENE - KARATAY GENÇLİK 1-12
009  27.08.2017 Pazar 22:00 E  DİZEOĞULLARISPOR - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 2-2
010  27.08.2017 Pazar 22:00 B  OSMANLI CITY - AKINCILAR UNITED 5-4
011  09.09.2017 Cumartesi 22:00 D  ÖZDENSPOR - GENEMİ AMCALAR 2-9
012  09.09.2017 Cumartesi 22:00 E  TEŞKİLATI MAHSUSA - DİZEOĞULLARISPOR 11-0
013  10.09.2017 Pazar 22:00 F  ALISSA UNITED - BEYARSLAN SK 2-10
014  16.09.2017 Cumartesi 21:00 C  REDFİX - SARAYSPOR 7-4
015  16.09.2017 Cumartesi 22:00 D  YAŞLI KURTLAR - GENEMİ AMCALAR 5-1
016  16.09.2017 Cumartesi 22:00 A  SANAYİ TİMİ - BALSPOR 0-11
017  16.09.2017 Cumartesi 23:00 F  İSTANBUL TRANSPLUS - BEYARSLAN SK 1-4
018  17.09.2017 Pazar 18:00 K  KONYA SAINT GERMAIN - ARAS KARGO 4-5
019  17.09.2017 Pazar 18:00 İ  ALISSACITY - MEDIKAL 2000 9-2
020  17.09.2017 Pazar 21:00 İ  MEGA GİYİM - DAĞBAYIRSPOR 6-5
021  17.09.2017 Pazar 22:00 G  TAFLAN SEVENSPOR - ŞAHİNSPOR 1-6
022  17.09.2017 Pazar 22:00 K  GENÇ DEĞİRMEN - İHTİYARLAR 0-6
023  23.09.2017 Cumartesi 20:00 A  KARATAY GENÇLİK - BALSPOR 3-4
024  23.09.2017 Cumartesi 20:00 G  TAFLAN SEVENSPOR - ANKASPOR 4-2
025  23.09.2017 Cumartesi 21:00 İ  ALISSACITY - MEGA GİYİM 0-1
026  23.09.2017 Cumartesi 21:00 B  GREEN WHITE - AKINCILAR UNITED 8-1
027  23.09.2017 Cumartesi 22:00 İ  MEDIKAL 2000 - DAĞBAYIRSPOR 4-5
028  23.09.2017 Cumartesi 23:00 G  ÖZALKENT CITY - ŞAHİNSPOR 1-2
029  24.09.2017 Pazar 18:00 H  KONYACITY - ATLETIC BILBAO 3-0
030  24.09.2017 Pazar 18:00 K  ARAS KARGO - GENÇ DEĞİRMEN 8-2
031  24.09.2017 Pazar 19:00 C  SANAYİ BİRLİK - SARAYSPOR 4-6
032  24.09.2017 Pazar 20:00 A  SANAYİ TİMİ - FC MENGENE 5-1
033  24.09.2017 Pazar 21:00 E  TEŞKİLATI MAHSUSA - DEKSAN 4-2
034  24.09.2017 Pazar 21:00 D  VANSPOR - ÖZDENSPOR 8-1
035  24.09.2017 Pazar 22:00 F  YARDIM MERMER - ALISSA UNITED 10-2
036  24.09.2017 Pazar 22:00 K  İHTİYARLAR - KONYA SAINT GERMAIN 6-3
037  24.09.2017 Pazar 23:00 H  FENOMEN İLETİŞİM - TATKÖYSPOR 2-4
038  30.09.2017 Cumartesi 19:30 G  ANKASPOR - ŞAHİNSPOR 0-3
039  30.09.2017 Cumartesi 19:30 D  VANSPOR - GENEMİ AMCALAR 6-0
040  30.09.2017 Cumartesi 20:30 G  TAFLAN SEVENSPOR - ÖZALKENT CITY 3-2
041  30.09.2017 Cumartesi 20:30 E  TEŞKİLATI MAHSUSA - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 3-4
042  30.09.2017 Cumartesi 21:30 C  BAHARŞEN SPOR GİYİM - REDFİX 6-4
043  01.10.2017 Pazar 18:00 K  GENÇ DEĞİRMEN - K. SAINT GERMAIN 0-3
044  01.10.2017 Pazar 18:00 E  DEKSAN - DİZEOĞULLARISPOR 4-3
045  01.10.2017 Pazar 19:00 A  FC MENGENE - BALSPOR 0-3
046  01.10.2017 Pazar 19:00 A  KARATAY GENÇLİK - SANAYİ TİMİ 2-0
047  01.10.2017 Pazar 20:00 F  BEYARSLAN SK - YARDIM MERMER 6-1
048  01.10.2017 Pazar 20:00 D  ÖZDENSPOR - YAŞLI KURTLAR 0-3
049  01.10.2017 Pazar 21:00 F  ALISSA UNITED - İSTANBUL TRANSPLUS 0-3
050  01.10.2017 Pazar 21:00 H  FENOMEN İLETİŞİM - KONYA CITY 6-0
051  01.10.2017 Pazar 22:00 K  ARAS KARGO - İHTİYARLAR 1-6
052  02.10.2017 Pazartesi 22:00 B  OSMANLI CITY - POWER OF THE IMAN 1-2
053  02.10.2017 Pazartesi 22:00 İ  MEDIKAL 2000 - MEGA GİYİM 0-8
054  08.10.2017 Pazar 20:30 E  DEKSAN - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 2-1
055  08.10.2017 Pazar 20:30 İ  ALISSACITY - DAĞBAYIRSPOR 4-1
056  08.10.2017 Pazar 21:30 C  BAHARŞEN SPOR GİYİM - SARAYSPOR 1-2
057  08.10.2017 Pazar 21:30 C  SANAYİ BİRLİK - REDFİX 4-9
058  08.10.2017 Pazar 22:30 B  POWER OF THE IMAN - AKINCILAR UNITED 3-2
KOD  TARİH SAAT TUR  2. TUR EŞLEŞMELERİ SONUÇ
059  14.10.2017 Cumartesi 20:00 12. MAÇ  GREEN WHITE - TAFLAN SEVENSPOR (P) 10-11
060  14.10.2017 Cumartesi 20:00 09. MAÇ  MEGA GİYİM - ARAS KARGO 9-2
061  14.10.2017 Cumartesi 21:00 14. MAÇ  YAŞLI KURTLAR - DEKSAN 4-1
062  14.10.2017 Cumartesi 21:00 02. MAÇ  POWER OF THE IMAN - DAĞBAYIRSPOR (P) 8-6
063  14.10.2017 Cumartesi 22:00 13. MAÇ  REDFİX - YARDIM MERMER 7-3
064  15.10.2017 Pazar 20:00 06. MAÇ  BEYARSLAN SK - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE (P) 9-8
065  15.10.2017 Pazar 20:00 04. MAÇ  VANSPOR - KONYA SAINT GERMAIN 13-1
066  15.10.2017 Pazar 21:00 10. MAÇ  İHTİYARLAR - ALISSACITY (P) 5-7
067  15.10.2017 Pazar 21:00 08. MAÇ  KONYA CITY - SARAYSPOR 5-1
068  15.10.2017 Pazar 22:00 07. MAÇ  ŞAHİNSPOR - FENOMEN İLETİŞİM 0-3
069  15.10.2017 Pazar 22:00 05. MAÇ  TEŞKİLATI MAHSUSA - ÖZALKENT CITY 7-1
070  16.10.2017 Pazartesi 21:00 03. MAÇ  BAHARŞEN SPOR GİYİM - İSTANBUL TRANSPLUS 6-3
071  16.10.2017 Pazartesi 22:00 11. MAÇ  KARATAY GENÇLİK - TATKÖYSPOR 7-3
072  16.10.2017 Pazartesi 22:00 01. MAÇ  BALSPOR - GENEMİ AMCALAR 3-2
KOD  TARİH SAAT TUR  3. TUR EŞLEŞMELERİ SONUÇ
073  21.10.2017 Cumartesi 20:00 18. MAÇ  BEYARSLAN SK - KONYA CITY 1-3
074  21.10.2017 Cumartesi 20:00 16. MAÇ  POWER OF THE IMAN - VANSPOR 4-1
075  21.10.2017 Cumartesi 21:00 15. MAÇ  BALSPOR - BAHARŞEN SPOR GİYİM 1-3
076  21.10.2017 Cumartesi 21:00 21. MAÇ  REDFİX - YAŞLI KURTLAR 4-2
077  21.10.2017 Cumartesi 22:00 19. MAÇ  MEGA GİYİM - KARATAY GENÇLİK (P) 6-5
078  23.10.2017 Pazartesi 21:00 20. MAÇ  ALISSACITY - TAFLAN SEVENSPOR 10-1
079  23.10.2017 Pazartesi 22:00 17. MAÇ  TEŞKİLATI MAHSUSA - FENOMEN İLETİŞİM (P) 4-1
KOD  TARİH SAAT TUR  ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ SONUÇ
080  28.10.2017 Cumartesi 21:00 22. MAÇ  BAHARŞEN SPOR GİYİM - TEŞKİLATI MAHSUSA 2-3
081  28.10.2017 Cumartesi 22:00 23. MAÇ  POWER OF THE IMAN - KONYA CITY 3-1
082  28.10.2017 Cumartesi 21:00 24. MAÇ  MEGA GİYİM - REDFİX 4-1
083  28.10.2017 Cumartesi 20:00 25. MAÇ  ALISSACITY - (*) KARATAY GENÇLİK 3-1
KOD  TARİH SAAT TUR  YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ SONUÇ
084  05.11.2017 Pazar 20:00 26. MAÇ  TEŞKİLATI MAHSUSA - MEGA GİYİM (P) 2-4
085  05.11.2017 Pazar 19:00 27. MAÇ  POWER OF THE IMAN - ALISSACITY 1-6
KOD  TARİH SAAT TUR  FİNAL EŞLEŞMESİ SONUÇ
086  12.11.2017 Pazar 20:00 28. MAÇ  MEGA GİYİM - ALISSACITY 5-3
 
(*) Oynanacak 3. Tur maçları sonunda enaz farkla yenilen bir takım daha çeyrek finale yükselecektir. Öncelik penaltılarla yenilen takım olmakla birlikte aynı farkta az gol yiyen takım avantajlıdır. Kriterlerin aynı olması durumunda söz konusu takımlara baraj maçı oynatılacaktır.
 

 2. TUR MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 BALSPOR - GENEMİ AMCALAR
 (Serhat-2, Mustafa)   (Erdoğan-2)
 Maçın Adamı: H.Uyanık-Balspor
3 - 2
 POWER OF THE IMAN - DAĞBAYIRSPOR
 (Doğanay, Furkan, Ali)   (Mehmet-2, Oğuzhan)   (Normal sürede skor 3-3, penaltılarla)
 (P: Doğanay, Furkan, Mehmet, Ali, Burak)   (P: Mehmet, İsmail, İbrahim)
 Maçın Adamı: Doğanay-Power Of The Iman
8 - 6
 BAHARŞEN SPOR GİYİM - İSTANBUL TRANSPLUS
 (Mesut-3, Abdullah, M.Ali, Ali)   (Tuncay, Mehmet, Ahmet)
 Maçın Adamı: Mesut-Baharşen Spor Giyim
6 - 3
 VANSPOR - KONYA SAINT GERMAIN
 (Uğur-6, Murat-4, Eyüp, Kadir, Erkan)   (Emin)
 Maçın Adamı: Uğur-Vanspor
13 - 1
 TEŞKİLATI MAHSUSA - ÖZALKENT CITY
 (Mustafa-2, Ekrem-2, Kazım, Ali, Rıdvan)   (Ramazan)
 Maçın Adamı: Fatih-Teşkilatı Mahsusa
7 - 1
 BEYARSLAN SK - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 (Ramazan-2, Mesut, Hasan)   (Emre, Ahmet, Ali, Murat)   (Normal sürede skor 4-4, penaltılarla)
 (P: Mesut, Hasan, S.Ali, Sinan, Muhammed)   (P: Ahmet, Ali, Murat, Atilla)
 (Kırmızı: M.Tahir-Beyarslan SK-1 maç ceza)
 Maçın Adamı: Ramazan-Beyarslan SK
9 - 8
 ŞAHİNSPOR - FENOMEN İLETİŞİM
 (  -  )   (Yıldırım, Şükrü, Mustafa)
 Maçın Adamı: Yıldırım-Fenomen İletişim
0 - 3
 KONYA CITY - SARAYSPOR
 (Osman-2, Ali-2, Remzi)   (Mustafa)
 Maçın Adamı: Ali-Konya City
5 - 1
 MEGA GİYİM - ARAS KARGO
 (İsmail-4, Faruk-3, Burak-2)   (Mustafa, A.Osman)
 Maçın Adamı: İsmail-Mega Giyim
9 - 2
 İHTİYARLAR - ALISSACITY
 (Hulusi-2, A.Emre)   (Mümin, Samet, Talha)   (Normal sürede skor 3-3, penaltılarla)
 (P: Ali, Hulusi)   (P: Mümin, Hamza, Talha, Neşet)
 Maçın Adamı: Talha-Alissacity
5 - 7
 KARATAY GENÇLİK - TATKÖYSPOR
 (İsmail-4, Yusuf-2, Muzaffer)   (S.Ali-2, M.Emin)
 Maçın Adamı: İsmail-Karatay Gençlik
7 - 3
 GREEN WHITE - TAFLAN SEVENSPOR
 (Mevlüt-2, Özcan, Ahmet)   (Kemal-3, Mustafa)   (Normal sürede skor 4-4, penaltılarla)
 (P: Fesih, A.Candan, Ahmet, Özcan, Mevlüt, Hicri)   (P: Mustafa-2, Ahmet, M.Ali, Mümin, İsmail, A.Alım)
 Maçın Adamı: Mustafa-Taflan Sevenspor
10-11
 REDFİX - YARDIM MERMER
 (Baki-3, Fatih-2, Mehmet, Emre)   (Tevfik-3)
 Maçın Adamı: Baki-Redfix
7 - 3
 YAŞLI KURTLAR - DEKSAN
 (Sacit, Enes, Gökhan, Osman)   (Hüseyin)
 Maçın Adamı: Gökhan-Yaşlı Kurtlar
4 - 1
 3. TUR MAÇ SONUÇLARI SONUÇ
 BALSPOR - BAHARŞEN SPOR GİYİM
 (Hasan)   (İbrahim, M.Ali, Hüseyin)
 Maçın Adamı: Hüseyin-Baharşen Spor Giyim
1 - 3
 POWER OF THE IMAN - VANSPOR
 (Doğanay, Mehmet, Furkan, Ali)   (Vehbi)
 Maçın Adamı: Furkan-Power Of The Iman
4 - 1
 TEŞKİLATI MAHSUSA - FENOMEN İLETİŞİM
 (Yasin)   (Ramazan) (Normal sürede skor 1-1, penaltılarla)
 (P: Mustafa, Fatih, Rıdvan)   (P: -  )
 Maçın Adamı: M.Emin-Teşkilatı Mahsusa
4 - 1
 BEYARSLAN SK - KONYA CITY
 (Ramazan)   (Ali-2, Osman)
 Maçın Adamı: Ali-Konya City
1 - 3
 MEGA GİYİM - KARATAY GENÇLİK
 (  -  )   (  -  )   (Normal sürede skor 0-0, penaltılarla)
 (P: Mithat, Burak, Kudret, İsmail, Hasan, Yusuf)   (P: Bünyamin, Yusuf, Kadir, İbrahim, İsmail)
 Maçın Adamı: Mithat-Mega Giyim
6 - 5
 ALISSACITY - TAFLAN SEVENSPOR
 (Neşet-4, Ayhan-2, Talha-2, Bilal, Ali)   (M.Ali)
 Maçın Adamı: Neşet-Alissacity
10 - 1
 REDFİX - YAŞLI KURTLAR
 (Emre-2, Baki, İsa)   (Gökhan-2)
 Maçın Adamı: Emre-Redfix
4 - 2
 ÇEYREK FİNAL MAÇ SONUÇLARI SONUÇ
 BAHARŞEN SPOR GİYİM - TEŞKİLATI MAHSUSA
 (Onur, M.Ali)   (Rıdvan-2, Ekrem)
 Maçın Adamı: Rıdvan-Teşkilatı Mahsusa
2 - 3
 POWER OF THE IMAN - KONYA CITY
 (Şamil-2, Bilal)   (Osman)
 Maçın Adamı: Bilal-Power Of The Iman
3 - 1
 MEGA GİYİM - REDFİX
 (Muhammed-2, Samet, Yusuf)   (Emre)
 (Kırmızı: İsmail-Mega Giyim: 1 maç ceza)   (Kırmızı: İsa-Redfix: 1 maç ceza)
 Maçın Adamı: Muhammed-Mega Giyim
4 - 1
 ALISSACITY - (*) KARATAY GENÇLİK
 (Ayhan-2, Talha)   (Yusuf)
 Maçın Adamı: Ayhan-Alissacity
3 - 1
 YARI FİNAL MAÇ SONUÇLARI SONUÇ
 TEŞKİLATI MAHSUSA - MEGA GİYİM
 (Rıdvan)   (Faruk)   (Normal sürede skor 1-1, penaltılarla)
 (P: Ekrem)   (P: Faruk, Muhammed, Yusuf)
 Maçın Adamı: -
2 - 4
 POWER OF THE IMAN - ALISSACITY
 (Mehmet)   (Talha-3, Halil, T.Sak, Ayhan)
 Maçın Adamı: Talha-Alissacity
1 - 6
 FİNAL MAÇ SONUCU SONUÇ
 MEGA GİYİM - ALISSACITY
 (Faruk-2, Muhammed-2, Hasan)   (Talha-2, Halil)
 Maçın Adamı: Faruk-Mega Giyim
5 - 3
 
PUAN DURUMU :
S  A  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  BALSPOR 3 3 0 0 18 3 9 +15
2  KARATAY GENÇLİK 3 2 0 1 17 5 6 +12
3  SANAYİ TİMİ 3 1 0 2 5 14 3 -9
4  FC MENGENE 3 0 0 3 2 20 0 -18

 A  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 FC MENGENE - KARATAY GENÇLİK
 (Hüseyin)   (İsmail-4, Yusuf-3, Naci-2, İbrahim-2, Muzaffer)
 Maçın Adamı: İbrahim-Karatay Gençlik
1 - 12
 SANAYİ TİMİ - BALSPOR
 (  -  )   (Fatih-4, Hüseyin-3, Mustafa-2, Muhammed, Hasan)
 Maçın Adamı: Hüseyin-Balspor
0 - 11
 KARATAY GENÇLİK - BALSPOR
 (Yusuf, Naci, İsmail)   (Hüseyin-2, Muhammed, Fatih)
 Maçın Adamı: Hüseyin-Balspor
3 - 4
 SANAYİ TİMİ - FC MENGENE
 (Mustafa-3, Aydın-2)   (Bayram)
 Maçın Adamı: Mustafa-Sanayi Timi
5 - 1
 KARATAY GENÇLİK - SANAYİ TİMİ
 (Naci, İbrahim)   (  -  )
 Maçın Adamı: İsmail-Karatay Gençlik
2 - 0
 FC MENGENE - BALSPOR
 (FC Mengene takımı maça gelmediği için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı: -
0 - 3
 
S  B  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  POWER OF THE IMAN 3 3 0 0 11 7 9 +4
2  GREEN WHITE 3 2 0 1 15 7 6 +8
3  AKINCILAR UNITED 3 0 0 3 7 16 0 -9
4  OSMANLI CITY (Çekildi) 3 1 0 2 6 9 3 -3

 B  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 GREEN WHITE - POWER OF THE IMAN
 (Orçan-2, Şahin, Mevlüt)   (Muhammed-2, Orhan, Doğanay)
 Maçın Adamı: Muhammed-Power Of The Iman
4 - 6
 OSMANLI CITY - AKINCILAR UNITED
 (Süleyman-3, Özgür-2)   (Abdulsamet-2, Kamil, Recep)
 Maçın Adamı: Abdulsamet-Akıncılar United
5 - 4
 GREEN WHITE - AKINCILAR UNITED
 (Özcan-4, Tarık-2, Ahmet, Mevlüt)   (Emre)
 Maçın Adamı: Özcan-Green White
8 - 1
 OSMANLI CITY - POWER OF THE IMAN
 (İsmail)   (Ali, Erol)
 Maçın Adamı: H.Şamil-Power Of The Iman
1 - 2
 OSMANLI CITY - GREEN WHITE
 (Osmanlı City takımı turnuvadan çekilmiştir.)
 Maçın Adamı: -
0 - 3
 POWER OF THE IMAN - AKINCILAR UNITED
 (Muhammed, Ali, Fatih)   (Mehmet, Kamil)
 Maçın Adamı: Ali-Power Of The Iman
3 - 2
 
S  C  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  BAHARŞEN SPOR GİYİM 3 2 0 1 15 7 6 +8
2  REDFİX 3 2 0 1 20 14 6 +6
3  SARAYSPOR 3 2 0 1 12 12 6 0
4  SANAYİ BİRLİK 3 0 0 3 9 23 0 -14

 C  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 BAHARŞEN SPOR GİYİM - SANAYİ BİRLİK
 (Mesut-4, M.Ali, Nazım, Hüseyin, Abdullah)   (Süleyman)
 Maçın Adamı: Mesut-Baharşen Spor Giyim
8 - 1
 REDFİX - SARAYSPOR
 (İsa-4, Taner-2, Emre)   (Serkan-2, Mustafa, Mahmut)
 Maçın Adamı: İsa-Redfix
7 - 4
 SANAYİ BİRLİK - SARAYSPOR
 (Bahadır-2, Tevfik, Hasan)   (İlhami-3, Mahmut-2, Barış)
 Maçın Adamı: Mahmut-Sarayspor
4 - 6
 BAHARŞEN SPOR GİYİM - REDFİX
 (M.Ali-3, Mesut-2, Ali)   (Mehmet-2, Durmuş, Veysel
 Maçın Adamı: M.Ali-Baharşen Spor Giyim
6 - 4
 SANAYİ BİRLİK - REDFİX
 (Ümit-2, Tevfik-2)   (Ömer-2, İsa-2, Veysel-2, Mehmet, Deniz, Ebubekir)
 Maçın Adamı: İsa-Redfix
4 - 9
 BAHARŞEN SPOR GİYİM - SARAYSPOR
 (Ayhan)   (Serkan, Mahmut)
 Maçın Adamı: Serkan-Sarayspor
1 - 2
 
S  D  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  VANSPOR 3 3 0 0 17 3 9 +14
2  YAŞLI KURTLAR 3 2 0 1 10 4 6 +6
3  GENEMİ AMCALAR 3 1 0 2 10 13 3 -3
4  ÖZDENSPOR 3 0 0 3 3 20 0 -17

 D  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 YAŞLI KURTLAR - VANSPOR
 (A.Osman, Gökhan)   (Emre, Savaş, Uğur)
 Maçın Adamı: Savaş-Vanspor
2 - 3
 ÖZDENSPOR - GENEMİ AMCALAR
 (M.Furkan, Bahri)   (Metin-8, Tugay)
 Maçın Adamı: Metin-Genemi Amcalar
2 - 9
 YAŞLI KURTLAR - GENEMİ AMCALAR
 (Şevket-2, Sacit-2, Gökhan)   (Erdem)
 Maçın Adamı: Sacit-Yaşlı Kurtlar
5 - 1
 VANSPOR - ÖZDENSPOR
 (Uğur-3, Kadir-2, Vehbi, Eyüp, Erkan)   (Olcay)
 Maçın Adamı: Kadir-Vanspor
8 - 1
 VANSPOR - GENEMİ AMCALAR
 (Uğur-5, Savaş)   (  -  )
 Maçın Adamı: Uğur-Vanspor
6 - 0
 ÖZDENSPOR - YAŞLI KURTLAR
 (Özdenspor takımı maça gelmediği için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı: -
0 - 3
 
S  E  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  TEŞKİLATI MAHSUSA 3 2 0 1 18 6 6 +12
2  DEKSAN 3 2 0 1 8 8 6 0
3  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 3 1 1 1 7 7 4 0
4  DİZEOĞULLARISPOR 3 0 1 2 5 17 1 -12

 E  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 DİZEOĞULLARISPOR - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 (Yunus, Halit)   (Emre, Murat)
 Maçın Adamı: Gaffur-Entabi Çiğ Köfte
2 - 2
 TEŞKİLATI MAHSUSA - DİZEOĞULLARISPOR
 (Mustafa-4, Seyit-4, Rıdvan, Fatih, Ekrem)   (  -  )
 Maçın Adamı: Mustafa-Teşkilatı Mahsusa
11 - 0
 TEŞKİLATI MAHSUSA - DEKSAN
 (Rıdvan, Seyit, Fatih, Ekrem)   (Ahmet, Mustafa)
 Maçın Adamı: Rıdvan-Teşkilatı Mahsusa
4 - 2
 TEŞKİLATI MAHSUSA - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 (Seyit, Yasin, M.Emin)   (Gaffur-2, Ahmet-2)
 Kırmızı: Kürşad-Teşkilatı Mahsusa/1 maç ceza
 Maçın Adamı: Ali-Entabi Çiğ Köfte
3 - 4
 DEKSAN - DİZEOĞULLARISPOR
 (Refik-2, Mustafa, Hüseyin)   (Yunus, Mustafa, Alaaddin)
 Maçın Adamı: Refik-Deksan
4 - 3
 DEKSAN - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 (Hüseyin-2)   (Ali)
 Maçın Adamı: Hüseyin-Deksan
2 - 1
 
S  F  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  BEYARSLAN SK 3 3 0 0 20 4 9 +16
2  YARDIM MERMER 3 2 0 1 16 12 6 +4
3  İSTANBUL TRANSPLUS 3 1 0 2 8 9 3 -1
4  ALISSA UNITED 3 0 0 3 4 23 0 -19

 F  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 YARDIM MERMER - İSTANBUL TRANSPLUS
 (Fevzi-4, Mustafa)   (Mehmet-2, Ahmet-2)
 Maçın Adamı: M.Alkan-İstanbul Transplus
5 - 4
 ALISSA UNITED - BEYARSLAN SK
 (Bayram, Mustafa)   (Halil-5, Ramazan-4, Hasan)
 Maçın Adamı: Halil-Beyarslan SK
2 - 10
 İSTANBUL TRANSPLUS - BEYARSLAN SK
 (Mustafa)   (Halil-2, Mesut, Ramazan)
 Maçın Adamı: Halil-Beyarslan SK
1 - 4
 YARDIM MERMER - ALISSA UNITED
 (Tevfik-4, Mustafa-3, Osman-2, Selim)   (Bayram, Mesut)
 Maçın Adamı: Mustafa-Yardım Mermer
10 - 2
 ALISSA UNITED - İSTANBUL TRANSPLUS
 (Alissa United takımı maça gelmediği için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı: -
0 - 3
 BEYARSLAN SK - YARDIM MERMER
 (Halil-4, Sinan-2)   (Emin)
 Maçın Adamı: Halil-Beyarslan SK
6 - 1
 
S  G  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  ŞAHİNSPOR 3 3 0 0 11 2 9 +9
2  TAFLAN SEVENSPOR 3 2 0 1 8 10 6 -2
3  ÖZALKENT CITY 3 1 0 2 12 6 3 +6
4  ANKASPOR 3 0 0 3 3 16 0 -13

 G  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 ÖZALKENT CITY - ANKASPOR
 (Cevdet-4, Ramazan-3, H.Ali-2)   (Yasin)
 Maçın Adamı: Cevdet-Özalkent City
9 - 1
 TAFLAN SEVENSPOR - ŞAHİNSPOR
 (Kemal)   (Hamza-2, Muhammed-2, Hüseyin-2)
 Maçın Adamı: Muhammed-Şahinspor
1 - 6
 TAFLAN SEVENSPOR - ANKASPOR
 (Ahmet, Mustafa, Kemal, M.Seven)   (Ali İhsan-2)
 Maçın Adamı: Selim-Taflan Sevenspor
4 - 2
 ÖZALKENT CITY - ŞAHİNSPOR
 (Mahsun)   (Hamza, Muhammed)
 Maçın Adamı: Muhammed-Şahinspor
1 - 2
 TAFLAN SEVENSPOR - ÖZALKENT CITY
 (Mustafa, Kemal, Ahmet)   (Cevdet, Berat)
 Maçın Adamı: Mustafa Seven-Taflan Sevenspor
3 - 2
 ANKASPOR - ŞAHİNSPOR
 (Ankaspor takımı önemli bir mazereti nedeniyle maça gelmediği için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı: -
0 - 3
 
S  H  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  KONYACITY 3 2 0 1 10 7 6 +3
2  TATKÖYSPOR 3 2 0 1 8 9 6 -1
3  FENOMEN İLETİŞİM 3 1 1 1 14 10 4 +4
4  ATLETIC BILBAO 3 0 1 2 6 12 1 -6

 H  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 TATKÖYSPOR - KONYACITY
 (Seyit Ali)   (Nebi-2, Remzi-2, Yunus, Yakup, Hasan)
 Maçın Adamı: Nebi-Konyacity
1 - 7
 FENOMEN İLETİŞİM - ATLETIC BILBAO
 (M.Akif-3, Ali-2, Şahin)   (İ.Yaman-2, İ.Ünlü-2, Zekai-2)
 Maçın Adamı: İ.Ünlü-Atletic Bilbao
6 - 6
 KONYACITY - ATLETIC BILBAO
 (Atletic Bilbao takımı maça gelmediği için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı: -
3 - 0
 FENOMEN İLETİŞİM - TATKÖYSPOR
 (Raşit, Ali)   (Ahmet-3, Ramazan)
 Maçın Adamı: Ahmet-Tatköyspor
2 - 4
 FENOMEN İLETİŞİM - KONYA CITY
 (Mahmut-2, Arif-2, Hasan, Yıldırım)   (  -  )
 Maçın Adamı: Akif-Fenomen İletişim
6 - 0
 TATKÖYSPOR - ATLETIC BILBAO
 (Atletic Bilbao takımı turnuvadan ihraç edildiği için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı: -
3 - 0
 
S  İ  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  MEGA GİYİM 3 3 0 0 15 5 9 +10
2  ALISSACITY 3 2 0 1 13 4 6 +9
3  DAĞBAYIRSPOR 3 1 0 2 11 14 3 -3
4  MEDIKAL 2000 3 0 0 3 6 22 0 -16

 İ  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 ALISSACITY - MEDIKAL 2000
 (Bilal-3, Ayhan-2, Enes-2, Talha, Samet)   (Ramazan, Ahmet)
 Maçın Adamı: Ayhan-Alissacity
9 - 2
 MEGA GİYİM - DAĞBAYIRSPOR
 (Ali-2, İsmail-2, Hasan-2)   (Oğuzhan-2, İbrahim-2, Musa)
 Maçın Adamı: Ali-Mega Giyim
6 - 5
 ALISSACITY - MEGA GİYİM
 (  -  )   (İsmail)
 Maçın Adamı: İsmail-Mega Giyim
0 - 1
 MEDIKAL 2000 - DAĞBAYIRSPOR
 (Muhammed-3, Hakan)   (Mehmet-2, Oğuzhan-2, İsmail)
 Maçın Adamı: Muhammed-Medikal 2000
4 - 5
 MEDIKAL 2000 - MEGA GİYİM
 (  -  )   (Muhammed-3, İsmail-3, Faruk-2)
 Maçın Adamı: Faruk-Mega Giyim
0 - 8
 ALISSACITY - DAĞBAYIRSPOR
 (Talha-2, Mümin, Ayhan)   (Sıtkı)
 Maçın Adamı: Talha-Alissacity
4 - 1
 
S  K  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  İHTİYARLAR 3 3 0 0 18 3 9 +15
2  ARAS KARGO 3 2 0 1 14 12 6 +2
3  K. SAINT GERMAIN 3 1 0 2 10 11 3 -1
4  GENÇ DEĞİRMEN 3 0 0 3 2 17 0 -15

 K  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 KONYA SAINT GERMAIN - ARAS KARGO
 (Emin-2, Ramazan, Selim)   (İbrahim-3, Faysal-2)
 Maçın Adamı: İbrahim-Aras Kargo
4 - 5
 GENÇ DEĞİRMEN - İHTİYARLAR
 (  -  )   (Osman-2, Ali-2, Sinan, A.Emre)
 Maçın Adamı: Sinan-İhtiyarlar
0 - 6
 ARAS KARGO - GENÇ DEĞİRMEN
 (Ayberk-3, İsmail-2, Murat, İbrahim, Himmet)   (Kamil, Gürsoy)
 Maçın Adamı: Ayberk-Aras Kargo
8 - 2
 İHTİYARLAR - KONYA SAINT GERMAIN
 (Osman-2, A.Emre-2, Hulusi-2)   (İbrahim-2, Emin)
 Maçın Adamı: Hulusi-İhtiyarlar
6 - 3
 ARAS KARGO - İHTİYARLAR
 (Murat)   (A.Emre-3, Ali-2, Hulusi)
 Maçın Adamı: A.Emre-İhtiyarlar
1 - 6
 GENÇ DEĞİRMEN - KONYA SAINT GERMAIN
 (Genç Değirmen takımı maça gelmediği için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı: -
0 - 3
 
KATILIM : GRUPLAR :
N  TAKIM ADI  KAPTAN
01  GENEMİ AMCALAR  Tugay Korkmaz
02  VANSPOR  Eyüp Ören
03  ÖZALKENT CITY  Cevdet Hoşgör
04  DİZEOĞULLARISPOR  Alaaddin Kabakçı
05  SANAYİ BİRLİK  Bülent Çukur
06  BEYARSLAN SK  Halil Gülmez
07  OSMANLI CITY  Arif Ferdal
08  TAFLAN SEVENSPOR  Mustafa Seven
09  DEKSAN  Ahmet Sonat
10  FENOMEN İLETİŞİM  Yıldırım K.tunç
11  YARDIM MERMER  Cevdet Yağar
12  İSTANBUL TRANSPLUS  İsmail Büyüktün
13  BAHARŞEN SPOR GİYİM  İbrahim Çiçekli
14  TEŞKİLATI MAHSUSA  Bahri Nuryağaç
15  KARATAY GENÇLİK  Abdullah Kaya
16  YAŞLI KURTLAR  Mehmet Uğuz
17  SARAYSPOR  Mustafa İpek
18  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE  Yusuf Bıyıklı
19  ÖZDENSPOR  Osman Kafalıer
20  REDFİX  H.Hüseyin Biter
21  FC MENGENE  Mevlüt Dinlaz
22  POWER OF THE IMAN  Şamil Eliağır
23  AKINCILAR UNITED  Oktay Kılıçarslan
24  BALSPOR  Fatih Yıldırım
25  ANKASPOR  Davut Zorlu
26  ALISSA UNITED  Sami Ünler
27  GREEN WHITE  Ahmet Badır
28  ŞAHİNSPOR  Halil Toy
29  TATKÖYSPOR  Ahmet Eroğlu
30  SANAYİ TİMİ  Ahmet Ören
31  KONYACITY  Salih Nur
32  ATLETIC BILBAO  İbrahim Ünlü
33  İHTİYARLAR  Sinan Levend
34  ARAS KARGO  Murat Göktepe
35  MEDIKAL 2000  Ali Kuşlular
36  ALISSACITY  Ayhan Yıldırım
37  DAĞBAYIRSPOR  Necati Erik
38  MEGA GİYİM  İsmail Nayernazlı
39  GENÇ DEĞİRMEN  Metin Özteke
40  K.SAINT GERMAIN  Emin Çalışkan

Not : Sıralama kayıt sırasına göre yapılmıştır. Takımlarımıza centilmence maçlar eşliğinde başarılar dileriz. İlginiz için şimdiden teşekkürler...

 A GRUBU
 KARATAY GENÇLİK
 FC MENGENE
 BALSPOR
 SANAYİ TİMİ
 B GRUBU
 OSMANLI CITY
 POWER OF THE IMAN
 GREEN WHITE
 AKINCILAR UNITED
 C GRUBU
 BAHARŞEN SPOR GİYİM
 SANAYİ BİRLİK
 SARAYSPOR
 REDFİX
 D GRUBU
 ÖZDENSPOR
 VANSPOR
 YAŞLI KURTLAR
 GENEMİ AMCALAR
 E GRUBU
 DEKSAN
 DİZEOĞULLARISPOR
 TEŞKİLATI MAHSUSA
 ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 F GRUBU
 ALISSA UNITED
 BEYARSLAN SK
 YARDIM MERMER
 İSTANBUL TRANSPLUS
 G GRUBU
 TAFLAN SEVENSPOR
 ANKASPOR
 ŞAHİNSPOR
 ÖZALKENT CITY
 H GRUBU
 FENOMEN İLETİŞİM
 KONYACITY
 TATKÖYSPOR
 ATLETIC BILBAO
 İ GRUBU
 ALISSACITY
 MEDIKAL 2000
 DAĞBAYIRSPOR
 MEGA GİYİM
 K GRUBU
 ARAS KARGO
 İHTİYARLAR
 GENÇ DEĞİRMEN
 KONYA SAINT GERMAIN