YAZ ATEŞİ KUPASI FUTBOL TURNUVASI

   TURNUVA LİNKLERİ
  
Turnuva Afişi >>>
  
Şartlar ve Kurallar
>>>
   Statü ve Sistem >>>
   Ödül Yönetmenliği >>>
   Online Katılım Formu >>>
   Katılım Formu (word) >>>
   Katılım >>>
  
Gruplar >>>
  
Proğram >>>
  
Maç Sonuçları >>>
  
Puan Durumu >>>

   FOTOĞRAF ALBÜMÜ
   Fotoğraflar ve takım
   resimleri facebook'da
>>>

Tff Herkesiçinfutbol Konya (Grassroots)

   ŞAMPİYON
   KARATAY GENÇLİK

   İKİNCİ
   BEYARSLAN SK

   EN CENTİLMENLER
  
NASİP CITY
   EFE GENÇLİK

   GOL KRALI
   HALİL-BEYARSLAN

   ALTIN ELDİVEN
   BÜNYAMİN-KARATAY

YAZ ATEŞİ KUPASI FUTBOL TURNUVASI

YAZ ATEŞİ KUPASI FUTBOL TURNUVASI

 

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YAZ ATEŞİ KUPASI FUTBOL TURNUVASI

YAZ ATEŞİ KUPASI FUTBOL TURNUVASI
 
KUPA TÖRENİ :
Yaz Ateşi Kupası Futbol Turnuvası oynanan final maçı sonrasında yapılan kupa töreni ile sona erdi. Final maçında karşı karşıya gelen Karatay Gençlik ile Beyarslan SK normal süresi 0-0, uzatmaları 1-1 sona eren maçta penaltı atışlarında 5-4 üstünlük sağlayan Karatay Gençlik turnuvanın şampiyonu olurken ikincisi de Beyarslan SK oldu. En centilmen takımlar Nasip City ve Efe Gençlik seçilirken, turnuvanın gol kralı Beyarslan Sk takımından Halil, enaz gol yiyen kaleciside Karatay Gençlik takımının kalecisi Bünyamin altın eldiven olmayı başardılar. Kupa töreninde takımlara kupa, madalya ve hediyeleri; Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Yardımcısı Nihat Çelikkollu, Anadolu Selçukspor futbolcusu Muhammed Yürükuslu, Konya 1907 Spor Antrenörü Osman Durmuş, Konya ASKF Yönetim Kurulu Üyesi, Futbol İl Temsilcisi Yardımcısı İbrahim Karabacak ve Turnuva Koordinatörü Mustafa Yeniterzi tarafından takdim edildi. Turnuvada emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz. 13.11.2016
 
YAZ ATEŞİ KUPASI FUTBOL TURNUVASI
 
PROĞRAM :
KOD  TARİH SAAT G

 GRUP KARŞILAŞMALARI

SONUÇ
060  13.11.2016 Pazar 20:30 F  KARATAY GENÇLİK - BEYARSLAN SK (P) 5 - 4
059  05.11.2016 C.tesi 20:30 YF  BEYARSLAN SK - EFE GENÇLİK 7 - 2
058  05.11.2016 C.tesi 21:30 YF  NASİP CITY - KARATAY GENÇLİK 1 - 3
057  30.10.2016 Pazar 19:30 ÇF12  EFE GENÇLİK - GENÇ ATSIZLAR 7 - 5
056  30.10.2016 Pazar 19:30 ÇF11  SARAY YAPI - KARATAY GENÇLİK 1 - 4
055  30.10.2016 Pazar 20:30 ÇF10  BEYARSLAN SK - MERAM TIP FAK. 3 - 0
054  30.10.2016 Pazar 20:30 ÇF9  NASİP CITY - DAĞDELEN (P) 5 - 3
053  23.10.2016 Pazar 19:30 2T3  İHSANİYE GENÇLERBİRLİĞİ - DAĞDELEN 1 - 3
052  23.10.2016 Pazar 19:30 2T5  SELÇUKLU MASTERLER - SARAY YAPI 0 - 3
051  23.10.2016 Pazar 20:30 2T2  BEDRİN ASLANLARI - BEYARASLAN SK 0 - 6
050  23.10.2016 Pazar 20:30 2T1  NASİP CITY - HOCCAAN FC 4 - 1
049  23.10.2016 Pazar 21:30 2T8  KARSEVDER - GENÇ ATSIZLAR 3 - 5
048  23.10.2016 Pazar 21:30 2T7  KARATAY GENÇLİK - INTERMAK 6 - 3
047  22.10.2016 C.tesi 20:30 2T6  EFE GENÇLİK - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 3 - 2
046  22.10.2016 C.tesi 20:30 2T4  MERAM TIP FAK. - BALSPOR 1 - 0
045  19.10.2016 Çarş. 21:30 G  İHTİYARLAR FC - GENÇ ATSIZLAR 2 - 5
044  15.10.2016 C.tesi 19:30 H  ALISSA GENÇLERBİRLİĞİ - SELÇUKLU PARK BAHÇ. 6 - 2
043  15.10.2016 C.tesi 19:30 H  KARSEVDER - INTERMAK 1 - 1
042  15.10.2016 C.tesi 20:30 E  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - FC TİM (BARAJ MAÇI) 4 - 2
041  15.10.2016 C.tesi 20:30 G  KARATAY GENÇLİK - AYD GENÇLİK 3 - 0
040  09.10.2016 Pazar 19:30 A  TAFLAN SEVENSPOR - BEYARASLAN SK 4 - 9
039  09.10.2016 Pazar 19:30 E  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - SELÇUKLU MASTERLER 7 - 3
038  09.10.2016 Pazar 20:30 H  INTERMAK - ALISSA GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0
037  09.10.2016 Pazar 20:30 G  AYD GENÇLİK - İHTİYARLAR FC 2 - 3
036  01.10.2016 C.tesi 19:30 D  MERAM TIP FAK. - OTOGAR TAKSİ 11 - 0
035  01.10.2016 C.tesi 19:30 B  ARAS KARGO - HOCCAAN FC 1 - 1
034  01.10.2016 C.tesi 20:30 H  KARSEVDER - SELÇUKLU PARK BAHÇELER 8 - 2
033  01.10.2016 C.tesi 20:30 E  FC TİM - CLUB SIRAÇ MAVİ 4 - 0
032  01.10.2016 C.tesi 21:30 D  DAĞDELEN - GENÇ CITY 7 - 1
031  01.10.2016 C.tesi 21:30 C  ANADOLU KARTALLARI - BALSPOR 1 - 3
030  01.10.2016 C.tesi 22:30 A  TAFLAN SEVENSPOR - NASİP CITY 4 - 5
029  01.10.2016 C.tesi 22:30 G  KARATAY GENÇLİK - GENÇ ATSIZLAR 5 - 1
028  01.10.2016 C.tesi 23:30 F  EFE GENÇLİK - SARAY YAPI 3 - 1
027  25.09.2016 Pazar 18:30 G  AYD GENÇLİK - GENÇ ATSIZLAR 2 - 8
026  25.09.2016 Pazar 19:30 E  FC TİM - SELÇUKLU MASTERLER 0 - 3
025  25.09.2016 Pazar 19:30 H  SELÇUKLU PARK BAHÇELER - INTERMAK 7 - 0
024  25.09.2016 Pazar 20:30 A  BEYARSLAN SK - IKONIA CF 7 - 1
023  25.09.2016 Pazar 20:30 H  KARSEVDER - ALISSA GENÇLERBİRLİĞİ 4 - 2
022  25.09.2016 Pazar 21:30 F  KARAMANSPOR - EFE GENÇLİK 0 - 3
021  25.09.2016 Pazar 21:30 G  KARATAY GENÇLİK - İHTİYARLAR FC 7 - 2
020  25.09.2016 Pazar 22:30 B  ARAS KARGO - BEDRİN ASLANLARI 0 - 2
019  25.09.2016 Pazar 22:30 F  AYYILDIZ FC - SARAY YAPI 0 - 7
018  18.09.2016 Pazar 19:30 F  EFE GENÇLİK - AYYILDIZ TEAM 5 - 4
017  18.09.2016 Pazar 19:30 C  İHSANİYE G.BİRLİĞİ - ANADOLU KARTALLARI 6 - 4
016  18.09.2016 Pazar 20:30 F  KARAMANSPOR - SARAY YAPI 0 - 7
015  18.09.2016 Pazar 20:30 E  CLUB SIRAÇ MAVİ - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 4 - 1
014  18.09.2016 Pazar 21:30 C  SEZERSAN - BALSPOR 0 - 5
013  18.09.2016 Pazar 21:30 D  OTOGAR TAKSİ - GENÇ CITY 2 - 7
012  18.09.2016 Pazar 22:30 D  MERAM TIP FAK. - DAĞDELEN 1 - 0
011  18.09.2016 Pazar 22:30 B  HOCCAAN FC - KAR-BEL 4 - 3
010  04.09.2016 Pazar 18:00 B

 ARAS KARGO - KAR-BEL

3 - 1
009  04.09.2016 Pazar 18:00 A  TAFLAN SEVENSPOR - IKONIA CF 3 - 0
008  04.09.2016 Pazar 19:00 E  SELÇUKLU MASTERLER - CLUB SIRAÇ MAVİ 4 - 3
007  04.09.2016 Pazar 19:00 D  OTOGAR TAKSİ - DAĞDELEN 1 - 7
006  04.09.2016 Pazar 20:00 C  İHSANİYE GENÇLERBİRLİĞİ - BALSPOR 1 - 0
005  04.09.2016 Pazar 20:00 D  GENÇ CITY - MERAM TIP FAK. 5 - 6
004  04.09.2016 Pazar 21:00 C  SEZERSAN - ANADOLU KARTALLARI 2 - 8
003  04.09.2016 Pazar 21:00 E  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - FC TİM 2 - 2
002  04.09.2016 Pazar 22:00 B  BEDRİN ASLANLARI - HOCCAAN FC 2 - 2
001  04.09.2016 Pazar 22:00 A  NASİP CITY - BEYARSLAN SK 4 - 3
 
FİNAL :

 FİNAL MAÇ SONUCU

SONUÇ
 KARATAY GENÇLİK - BEYARSLAN SK
 (İsmail)   (Mesut)   (Penaltılarla, normal sürede skor: 0-0, uzatmalarda: 1-1)
 (Pen: Bülent, İsmail, Hakan, Muzaffer)   (Pen: M.Tahir, Sinan, Ramazan)
 Maçın Adamı: Bülent-Karatay Gençlik
5 - 4
 
YARI FİNAL :

 YARI FİNAL MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 NASİP CITY - KARATAY GENÇLİK
 (Tevfik)   (Hakan, Muzaffer, İbrahim)
 Maçın Adamı: Muzaffer-Karatay Gençlik
1 - 3
 BEYARSLAN SK - EFE GENÇLİK
 (Halil-3, Ramazan-2, Sinan, Mesut)   (Turan, Uğur)
 Maçın Adamı: Halil-Beyarslan SK
7 - 2
 
ÇEYREK FİNAL :

 ÇEYREK FİNAL MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 (09.MAÇ) NASİP CITY - DAĞDELEN
                         (Mustafa)   (İbrahim)   (Penaltılarla, normal sürede skor: 1-1)
                         (Pen: Ş.Emre, Tevfik, Selim, Mustafa)   (Pen: İsmail, Kazım)
                         Maçın Adamı: Mustafa-Nasip City
5 - 3
 (10.MAÇ) BEYARSLAN SK - MERAM TIP FAK.
                         (Halil-2, M.Tahir)   (  -  )
                         Maçın Adamı: Halil-Beyarslan SK
3 - 0
 (11.MAÇ) SARAY YAPI - KARATAY GENÇLİK
                         (İlhami)   (Bülent-2, Muzaffer-2)
                         Maçın Adamı: Muzaffer-Karatay Gençlik
1 - 4
 (12.MAÇ) EFE GENÇLİK - GENÇ ATSIZLAR
                         (Uğur-4, Turan-3)   (Mertcan-2, Salih-2, Sezer)
                         Maçın Adamı: Uğur-Efe Gençlik
7 - 5
 
2.TUR :

 2.TUR MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 (01.MAÇ) NASİP CITY - HOCCAAN FC
                         (Tevfik-2, Mustafa, Fevzi)   (Enes)
                         Maçın Adamı: Tevfik-Nasip City
4 - 1
 (02.MAÇ) BEDRİN ASLANLARI - BEYARSLAN SK
                         (  -  )   (Halil-3, Ramazan-2, Sinan)
                         Maçın Adamı: Halil-Beyarslan SK
0 - 6
 (03.MAÇ) İHSANİYE GENÇLERBİRLİĞİ - DAĞDELEN
                         (Burak)   (Rıdvan-2, Neşet)
                         Maçın Adamı: Neşet-Dağdelen
1 - 3
 (04.MAÇ) MERAM TIP FAK. - BALSPOR
                         (Yusuf)   (  -  )
                         Maçın Adamı: Yusuf-Meram Tıp Fak.
1 - 0
 (05.MAÇ) SELÇUKLU MASTERLER - SARAY YAPI
                         (Liste harici oyuncu oynatan Selçuklu Masterler 4-3 kazanmasına rağmen 3-0 hükmen)
                         Maçın Adamı: -
0 - 3
 (06.MAÇ) EFE GENÇLİK - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
                         (Mehmet-2, Mustafa)   (Ferhat, Emre)
                         Maçın Adamı: Mehmet-Efe Gençlik
3 - 2
 (07.MAÇ) KARATAY GENÇLİK - INTERMAK
                         (İsmail-3, İbrahim-2, Muzaffer)   (Orhan, Ayhan, M.Kozan)
                         Maçın Adamı: İsmail-Karatay Gençlik
6 - 3
 (08.MAÇ) KARSEVDER - GENÇ ATSIZLAR
                         (Olcay-2, İlker)   (Sezen-3, Salih-2)
                         Maçın Adamı: Sezen-Genç Atsızlar
3 - 5
2.TUR: (A1-B2) * (B1-A2) * (C1-D2) * (D1-C2) * (E1-F2) * (F1-E2) * (G1-H2) * (H1-G2)
 
PUAN DURUMU :
S  A  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  NASİP CITY 3 3 0 0 12 7 9 +5
2  BEYARSLAN SK 3 2 0 1 19 9 6 +10
3  TAFLAN SEVENSPOR 3 1 0 2 11 14 3 -3
4  IKONIA CF 3 0 0 3 1 13 0 -12

 A  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 TAFLAN SEVENSPOR - IKONIA CF
 (Hükmen)
 Maçın Adamı: -
3 - 0
 NASİP CITY - BEYARSLAN SK
 (Tevfik-2, Mustafa, Emre)   (Mehmet-2, Mesut)
 Maçın Adamı: Tevfik-Nasip City
4 - 3
 BEYARSLAN SK - IKONIA CF
 (Halil-4, Mehmet, Sinan, Ramazan)   (Ali)
 Maçın Adamı: Halil-Beyarslan SK
7 - 1
 TAFLAN SEVENSPOR - NASİP CITY
 (Ali İhsan-2, Mehmet-2) (Cevdet-2, Şükrü, Tevfik, Mustafa)
 Maçın Adamı: Cevdet-Nasip City
4 - 5
 TAFLAN SEVEN - BEYARSLAN SK
 (Ahmet, Kazım, Ali İhsan, Ali)   (Ramazan-3, Halil-3, Sinan-2, Mesut)
 Maçın Adamı: Ramazan-Beyarslan SK
4 - 9
 NASİP CITY - IKONIA CF
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
3 - 0
 
S  B  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  BEDRİN ASLANLARI 3 2 1 0 7 2 7 +5
2  HOCCAAN FC 3 1 2 0 7 6 5 +1
3  ARAS KARGO 3 1 1 1 4 4 4 0
4  KAR-BEL 3 0 0 3 4 10 0 -6

 B  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 BEDRİN ASLANLARI - HOCCAAN FC
 (Halil, H.İbrahim)   (Furkan-2)
 Maçın Adamı: Hamza-Bedrin Aslanları
2 - 2
 ARAS KARGO - KAR-BEL
 (Ali-2, Osman)   (Hasan)
 Maçın Adamı: Ali-Aras Kargo
3 - 1
 HOCCAAN FC - KAR-BEL
 (Osman-3, Furkan)   (Mustafa, Hasan, Remzi)
 Maçın Adamı: Osman-Hoccaan FC
4 - 3
 ARAS KARGO - BEDRİN ASLANLARI
 (  -  )   (Ahmet, Muhammed)
 Maçın Adamı: Muhammed-Bedrin Aslanları
0 - 2
 ARAS KARGO - HOCCAAN FC
 (İsmail)   (Yasin)
 Maçın Adamı: Enes-Hoccaan FC
1 - 1
 BEDRİN ASLANLARI - KAR-BEL
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
3 - 0
 
S  C  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  İHSANİYE G.BİRLİĞİ 3 3 0 0 10 4 9 +6
2  BALSPOR 3 2 0 1 8 2 6 +6
3  ANADOLU KARTALLARI 3 1 0 2 13 11 3 +2
4  SEZERSAN 3 0 0 3 2 16 0 -14

 C  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 İHSANİYE GENÇLERBİRLİĞİ - BALSPOR
 (Mücahit)   (  -  )
 Maçın Adamı: Abdullah-İhsaniye Gençlerbirliği
1 - 0
 SEZERSAN - ANADOLU KARTALLARI
 (Erol, Mevlüt-kk)   (Akif-5, Tayyip-3)
 Maçın Adamı: Akif-Anadolu Kartalları
2 - 8
 İHSANİYE GENÇLERBİRLİĞİ - ANADOLU KARTALLARI
 (Emrecan-2, Mehmet-2, Mücahit, Talha)   (Akif-3, M.Ali)
 Maçın Adamı: Emrecan-İhsaniye Gençlerbirliği
6 - 4
 SEZERSAN - BALSPOR
 (  -  )   (Ahmet-2, Mustafa, Muhammed, Onur)
 Maçın Adamı: Ahmet-Balspor
0 - 5
 İHSANİYE GENÇLERBİRLİĞİ - SEZERSAN
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
3 - 0
 ANADOLU KARTALLARI - BALSPOR
 (Tayyip)   (Mustafa-2, Mehmet)
 Maçın Adamı: Enes-Balspor
1 - 3
 
S  D  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  MERAM TIP FAK. 3 3 0 0 18 5 9 +13
2  DAĞDELEN 3 2 0 1 14 3 6 +11
3  GENÇ CITY 3 1 0 2 13 15 3 -2
4  OTOGAR TAKSİ 3 0 0 3 3 25 0 -22

 D  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 OTOGAR TAKSİ - DAĞDELEN
 (Selman)   (Nejdet-3, İbrahim-2, Kazım, Rıdvan)
 Maçın Adamı: Nejdet-Dağdelen
1 - 7
 GENÇ CITY - MERAM TIP FAK.
 (Halil-3, Resul-2)   (Yusuf-4, Çoşkun-2)
 Maçın Adamı: Yusuf-Meram Tıp Fak.
5 - 6
 MERAM TIP FAK. - DAĞDELEN
 (Çoşkun)   (  -  )
 Maçın Adamı: Mustafa-Meram Tıp Fak.
1 - 0
 OTOGAR TAKSİ - GENÇ CITY
 (Serkan-2)   (Resul-3, Ali-2, Cihan, Muhammed)
 Maçın Adamı: Resul-Genç City
2 - 7
 MERAM TIP FAK. - OTOGAR TAKSİ
 (Hamdi-4, Çoşkun-3, Yasin-2, Levent-2)   (  -  )
 Maçın Adamı: Hamdi-Meram Tıp Fak.
11 - 0
 DAĞDELEN - GENÇ CITY
 (Rıdvan-3, İbrahim-2, İsmail, Mevlüt-kk)   (Cihan)
 Maçın Adamı: Rıdvan-Dağdelen
7 - 1
 
S  E  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  SELÇUKLU MASTERLER 3 2 0 1 10 10 6 0
2  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 3 1 1 1 10 9 4 +1
3  FC TİM 3 1 1 1 6 5 4 +1
4  CLUB SIRAÇ MAVİ 3 1 0 2 7 9 3 -2

 E  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 SELÇUKLU MASTERLER - CLUB SIRAÇ MAVİ
 (Hüseyin-3, Murat)   (Yakup, Harun, Özkan)
 Maçın Adamı: Hakan-Selçuklu Masterler
4 - 3
 ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - FC TİM
 (Murat, Ferhat)   (Mesut, Şahin)
 Maçın Adamı: Ahmet-Entabi Çiğ Köfte
2 - 2
 CLUB SIRAÇ MAVİ - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 (Harun K.-4)   (Ahmet)
 Maçın Adamı: Harun K.-Club Sıraç Mavi
4 - 1
 FC TİM - SELÇUKLU MASTERLER
 (Hükmen)
 Maçın Adamı: -
0 - 3
 FC TİM - CLUB SIRAÇ MAVİ
 (Mesut-2, Sadettin, Akif)   (  -  )
 Maçın Adamı: Akif-FC Tim
4 - 0
 ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - SELÇUKLU MASTERLER
 (Ahmet-6, Ferhat)   (Hüseyin-2, Kerim)
 Maçın Adamı: Ahmet-Entabi Çiğ Köfte
7 - 3
 ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - FC TİM (BARAJ MAÇI)
 (Ahmet-2, Murat, Mehmet)   (Mesut, Seyit)
 Maçın Adamı: Ahmet-Entabi Çiğ Köfte
4 - 2
 
S  F  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  EFE GENÇLİK 3 3 0 0 11 5 9 +6
2  SARAY YAPI 3 2 0 1 15 3 6 +12
3  KARAMANSPOR 3 1 0 2 3 10 3 -7
4  AYYILDIZ TEAM 3 0 0 3 4 15 0 -11

 F  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 KARAMANSPOR - SARAY YAPI
 (  -  )   (Serkan-4, Selami-2, İlhami)
 Maçın Adamı: Serkan-Saray Yapı
0 - 7
 EFE GENÇLİK - AYYILDIZ TEAM
 (Uğur-2, Turan-2, Mehmet)   (Kerem, Mustafa, Celalettin, Emin)
 Maçın Adamı: Uğur-Efe Gençlik
5 - 4
 KARAMANSPOR - EFE GENÇLİK
 (Hükmen)
 Maçın Adamı: -
0 - 3
 AYYILDIZ TEAM - SARAY YAPI
 (  -  )   (Serkan-4, İlhami-3)
 Maçın Adamı: İlhami-Saray Yapı
0 - 7
 EFE GENÇLİK - SARAY YAPI
 (Gökhan-2, Uğur)   (Serkan)
 Maçın Adamı: Gökhan-Efe Gençlik
3 - 1
 KARAMANSPOR - AYYILDIZ TEAM
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
3 - 0
 
S  G  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  KARATAY GENÇLİK 3 3 0 0 15 3 9 +12
2  GENÇ ATSIZLAR 3 2 0 1 14 9 6 +5
3  İHTİYARLAR FC 3 1 0 2 7 14 3 -7
4  AYD GENÇLİK 3 0 0 3 4 14 0 -10

 G  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 AYD GENÇLİK - GENÇ ATSIZLAR
 (Metin, Abdurrahman)   (Salih-4, Sezer, Cafer, Abdulkadir, Muzaffer)
 Maçın Adamı: Salih-Genç Atsızlar
2 - 8
 KARATAY GENÇLİK - İHTİYARLAR FC
 (İsmail-3, İbrahim-2, Beytullah, Süleyman)   (Muhammed, Ramazan)
 Maçın Adamı: İsmail-Karatay Gençlik
7 - 2
 KARATAY GENÇLİK - GENÇ ATSIZLAR
 (İbrahim-2, Muzaffer-2, İsmail)   (Kerem)
 Maçın Adamı: Bülent-Karatay Gençlik
5 - 1
 AYD GENÇLİK - İHTİYARLAR FC
 (Ercan, Mustafa)   (Abdulmecit-2, Selman)
 Maçın Adamı: Abdulmecit-İhtiyarlar FC
2 - 3
 KARATAY GENÇLİK - AYD GENÇLİK
 (Naci, İbrahim, Muzaffer)   (  -  )
 Maçın Adamı: İbrahim-Karatay Gençlik
3 - 0
 İHTİYARLAR FC - GENÇ ATSIZLAR
 (Ali Talha-2)   (Mertcan-4, Cafer)
 Maçın Adamı: Mertcan-Genç Atsızlar
2 - 5
 
S  H  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  KARSEVDER 3 2 1 0 13 5 7 +8
2  INTERMAK 3 1 1 1 2 8 4 -6
3  ALISSA GENÇLERBİRLİĞİ 3 1 0 2 8 7 3 +1
4  SELÇUKLU PARK BAHÇELER 3 1 0 2 11 14 3 -3

 H  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 SELÇUKLU PARK BAHÇELER - INTERMAK
 (Tahsin-3, Mehmet, Veysel, Durmuş, M.Serkan)   (  -  )
 Maçın Adamı: Veysel-Selçuklu Park Bahçeler
7 - 0
 KARSEVDER - ALISSA GENÇLERBİRLİĞİ
 (Hasan-2, İsmail, Eftal)   (Hasan, Ahmet)
 Maçın Adamı: Hasan-Karsevder
4 - 2
 KARSEVDER - SELÇUKLU PARK BAHÇELER
 (Ramazan-3, İlker-2, Eftal-2, Hasan)   (Veysel-2)
 Maçın Adamı: Ramazan-Karsevder
8 - 2
 INTERMAK - ALISSA GENÇLERBİRLİĞİ
 (Hüseyin)   (  -  )
 Maçın Adamı: Hüseyin-İntermak
1 - 0
 KARSEVDER - INTERMAK
 (Hasan)   (Orhan)
 Maçın Adamı: M.Kocaöz-Intermak
1 - 1
 ALISSA GENÇLERBİRLİĞİ - SELÇUKLU PARK BAHÇELER
 (Beytullah-3, Menaf, Muhammed, Mehmet)   (Talha, Tahsin)
 Maçın Adamı: Beytullah-Alissa Gençlerbirliği
6 - 2
 
KATILIM : GRUPLAR :
N  TAKIM ADI  KAPTAN
01  TAFLAN SEVENSPOR  Mustafa Seven
02  ARAS KARGO  Murat Göktepe
03  ANADOLU KARTALLARI  Mevlüt Yaman
04  BEDRİN ASLANLARI  Mustafa Arıcı
05  HOCCAAN FC  Osman Soykök
06  NASİP CITY  M.Emin Erdoğan
07  BALSPOR  Fatih Yıldırım
08  MERAM TIP FAK.  Yusuf Mucuk
09  İHSANİYE G.BİRLİĞİ  Cihat Ş.Bozdam
10  CLUB SIRAÇ MAVİ  Yakup Suver
11  FC TİM  Yıldırım Küçüktunç
12  DAĞDELEN  Necati Erik
13  GENÇ CITY  Resul Yaylacı
14  OTOGAR TAKSİ  Fatih Yılmaz
15  SELÇUKLU MASTERLER  Ali Tavukçu
16  SEZERSAN  Mustafa Yılmaz
17  IKONIA CF  Ali Özdemir
18  BEYARSLAN SK  Seyit Ali Akbaş
19  KAR-BEL  Salih Nur
20  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE  Yusuf Bıyıklı
21  EFE GENÇLİK  Cem Köse
22  SARAY YAPI  İlhami İpek
23  KARAMANSPOR  Fahrettin Gülcan
24  AYYILDIZ TEAM  Celalettin Yıldırım
25  KARATAY GENÇLİK  Abdullah Kaya
26  AYD GENÇLİK  Metin Gözüm
27  İHTİYARLAR FC  Mevlüt Akça
28  GENÇ ATSIZLAR  Mertcan Ay
29  KARSEVDER  Yunus Usta
30  ALISSA G.BİRLİĞİ  Menaf Turhan
31  INTERMAK  Süleyman Gümbül
32  SELÇUKLU PARK BAHÇ.  Veysel Koçak

Not : Sıralama kayıt sırasına göre yapılmıştır. Takımlarımıza centilmence maçlar eşliğinde başarılar dileriz. İlginiz için şimdiden teşekkürler...

 A GRUBU
 TAFLAN SEVENSPOR
 NASİP CITY
 IKONIA CF
 BEYARSLAN SK
 B GRUBU
 ARAS KARGO
 BEDRİN ASLANLARI
 KAR-BEL
 HOCCAAN FC
 C GRUBU
 ANADOLU KARTALLARI
 İHSANİYE GENÇLERBİRLİĞİ
 BALSPOR
 SEZERSAN
 D GRUBU
 DAĞDELEN
 MERAM TIP FAK.
 GENÇ CITY
 OTOGAR TAKSİ
 E GRUBU
 FC TİM
 CLUB SIRAÇ MAVİ
 ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 SELÇUKLU MASTERLER
 F GRUBU
 KARAMANSPOR
 EFE GENÇLİK
 AYYILDIZ TEAM
 SARAY YAPI
 G GRUBU
 KARATAY GENÇLİK
 AYD GENÇLİK
 İHTİYARLAR FC
 GENÇ ATSIZLAR
 H GRUBU
 KARSEVDER
 INTERMAK
 ALISSA GENÇLERBİRLİĞİ
 SELÇUKLU PARK BAHÇELER