TÜMSİAD KONYA CUP FUTBOL TURNUVASI

  Turnuva Afişi >>>
  Şartlar ve Kurallar >>>
  Maç Sonuçları >>>
  Puan Durumu >>>
  Turnuva Fikstürü >>>
  Takım Fotoğrafları >>>

  ŞAMPİYON
  SAYKOB & TÜRKSAN

  İKİNCİ
  ULUSAN

 

 

 

 

 

 

 


 

   

TÜMSİAD KONYA CUP FUTBOL TURNUVASI

TÜMSİAD KONYA CUP FUTBOL TURNUVASI
   
TÜMSİAD TÜM SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ KONYA ŞUBESİ TURNUVA MAÇLARI FİKSTÜRÜ :
   
KOD TARİH SAAT GRUP MAÇLARI S HAKEM
001  04.06.2012 P.tesi 21:00  (A) *  BEDELOĞLU - ÜÇEL
               ( - )   (M.Emin-3-Mustafa-İsmail)
0-5  Fatih Solmaz
002  04.06.2012 P.tesi 21:00  (A) *  BEŞEL - ULUSAN
               (Kerim)   (Mehmet-2-Münir-Ferhat)
1-4  Hakan Çam
003  04.06.2012 P.tesi 22:00  (B) *  GNC - KONMETSAN
               (Ömer-Serkan-Zafer)   (M.Akif-2-Muhammet)
3-3  Fatih Solmaz
004  04.06.2012 P.tesi 22:00  (B) *  ÖZORTAKLAR - KORAKS
               (M.Ogün-Ali)   (Mustafa-2)
2-2  Hakan Çam
005  05.06.2012 Salı 21:00  (C) *  SAYKOB & TÜRKSAN - ROTSAN
               (Selçuk-2-Bekir-Serdar)   (Ramazan-Muhammet)
4-2  Fatih Solmaz
006  05.06.2012 Salı 21:00  (C) *  EMİN DİŞ - DAKİK METAL
              (Mehmet)   (Raşit-2-Hüseyin)
1-3  Hakan Çam
007  05.06.2012 Salı 22:00  (D) *  ARN - ALTIN-İŞ
               (Ümit)   (Ahmet-3-Mehmet-2)
1-5  Fatih Solmaz
008  05.06.2012 Salı 22:00  (D) *  ÖZGÜLLER - BAYRAK DİŞ
              (Dursun-3-Ayhan-2)   (Mustafa)
5-1  Hakan Çam
009  11.06.2012 P.tesi 21:00  (B) *  GNC - ÖZORTAKLAR
              (Sami-2-İsa-2-Zafer)   (Burak-2-Murat)
5-3  Hakan Çam
010  11.06.2012 P.tesi 21:00  (B) *  KONMETSAN - KORAKS
               (İsa-2-Ayhan)   (Atilla-Hasan-Sami-Pen.)
3-3  Fatih Solmaz
011  11.06.2012 P.tesi 22:00  (A) *  BEDELOĞLU - BEŞEL
               (Hüseyin-Celil)   (Adnan-Adem-Celil-kk)
2-3  Hakan Çam
012  11.06.2012 P.tesi 22:00  (A) *  ÜÇEL - ULUSAN
               (M.Emin-İsmail-Pen.)   ( - )
2-0  Fatih Solmaz
013  12.06.2012 Salı 21:00  (D) *  ARN - ÖZGÜLLER
               (İbrahim)   (Dursun-4-Ayhan-2-Murat-Osman)
1-8  Hakan Çam
014  12.06.2012 Salı 21:00  (D) *  ALTIN-İŞ - BAYRAK DİŞ
               (Durali)   (Mehmet-5-Muhittin)
1-6  Fatih Solmaz
015  12.06.2012 Salı 22:00  (C) *  SAYKOB & TÜRKSAN - EMİN DİŞ
              (Serdar-Selçuk-Bekir)   (Emin)
3-1  Fatih Solmaz
016  12.06.2012 Salı 22:00  (C) *  ROTSAN - DAKİK METAL
              (Halil-3-Muhammet)   (Raşit-2-Abdullah-Osman)
4-4  Hakan Çam
017  19.06.2012 Salı 21:00  (A) *  BEDELOĞLU - ULUSAN
               (Celil)   (Levent-6-Mehmet-5-Münir-2-Murat)
1-14  Hakan Çam
018  19.06.2012 Salı 21:00  (A) *  ÜÇEL - BEŞEL
               (İsmail-3-M.Emin)   (Seyhan-2)
4-2  Fatih Solmaz
019  19.06.2012 Salı 22:00  (B) *  GNC - KORAKS
               (Serkan)   (İsa-kk-Atilla-Hasan)
1-3  Hakan Çam
020  19.06.2012 Salı 22:00  (B) *  KONMETSAN - ÖZORTAKLAR
              (M.Akif-2-Ayhan-2)   (Burak-2-Murat)
4-3  Fatih Solmaz
021  20.06.2012 Çarş. 21:00  (C) *  SAYKOB & TÜRKSAN - DAKİK METAL
               (Bekir-2-Selçuk)   (Abdullah)
3-1  Hakan Çam
022  20.06.2012 Çarş. 21:00  (C) *  ROTSAN - EMİN DİŞ
               (Muhammet-Halil)   ( - )
2-0  Fatih Solmaz
023  20.06.2012 Çarş. 22:00  (D) *  ARN - BAYRAK DİŞ
               ( - )   (Seyit-2-Mustafa)
0-3  Fatih Solmaz
024  20.06.2012 Çarş. 22:00  (D) *  ALTIN-İŞ - ÖZGÜLLER
               (Ahmet-2)   (Dursun-3-Osman-2-Ayhan)
2-6  Hakan Çam
BRJ  22.06.2012 Cuma 21:00  (BARAJ MAÇI) *  DAKİK METAL - ROTSAN
 (Raşit-Hüseyin)   (Muhammed-2)   (Normal sürede skor 2-2)
 (Pen:Abdullah)   (Pen:Mücahit-Halil-Muhammed)
3-5  Hakan Çam
     

ÇEYREK FİNAL MAÇLARI

   
025  25.06.2012 P.tesi 21:00  (A-1) ÜÇEL - (B-2) KONMETSAN
             ( - )   (M.akif-3-Muhammed)
0-4  Hakan Çam
026  25.06.2012 P.tesi 21:00  (B-1) KORAKS - (A-2) ULUSAN
            (Ömer-Muhammed)   (Mehmet-Levent) (Normal sürede 2-2)
            (Pen:Mustafa)   (Pen:Levent-Mehmet-Abit)
3-5  Fatih Solmaz
027  25.06.2012 P.tesi 22:00  (C-1) SAYKOB & TÜRKSAN - (D-2) BAYRAK DİŞ
             (Bekir-2-Selçuk-2)   (Muhittin)
4-1  Fatih Solmaz
028  25.06.2012 P.tesi 22:00  (D-1) ÖZGÜLLER - (C-2) ROTSAN
             (Dursun)   (Halil-3)
1-3  Hakan Çam
     

YARI FİNAL MAÇLARI

   
029  03.07.2012 Salı 21:00  KONMETSAN - SAYKOB & TÜRKSAN
 (Muhammet-M.Akif-Murat)   (Bekir-3-Selçuk-2)
3-5  Fatih Solmaz
030  03.07.2012 Salı 22:00  ULUSAN - ROTSAN
 (Mehmet-3-Levent)   (Mücahit-2-Adem)
4-3  Hakan Çam
     

3.LÜK MAÇI

   
031  12.07.2012 Perş. 21:00  KONMETSAN - ROTSAN -  Hakan Çam
     

FİNAL MAÇI

   
032  12.07.2012 Perş. 22:00  SAYKOB & TÜRKSAN - ULUSAN
 (Serdar-Selçuk-Bekir)   (Murat-Abit)
3-2  Fatih Solmaz
 
TÜMSİAD TÜM SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ KONYA ŞUBESİ PUAN DURUMU :
   
S  A  GRUBU O G B M AG YG P AV
1  ÜÇEL 3 3 0 0 11 2 9 +9
2  ULUSAN 3 2 0 1 18 4 6 +14
3  BEŞEL 3 1 0 2 6 10 3 -4
4  BEDELOĞLU 3 0 0 3 3 22 0 -19
S  B  GRUBU O G B M AG YG P AV
1  KORAKS 3 1 2 0 8 6 5 +2
2  KONMETSAN 3 1 2 0 10 9 5 +1
3  GNC 3 1 1 1 9 9 4 0
4  ÖZORTAKLAR 3 0 1 2 8 11 1 -3
S  C  GRUBU O G B M AG YG P AV
1  SAYKOB & TÜRKSAN 3 3 0 0 10 4 9 +6
2  ROTSAN 4 2 1 1 13 11 7 +2
3  DAKİK METAL 4 1 1 2 11 13 4 -2
4  EMİN DİŞ 3 0 0 3 2 8 0 -6
S  D  GRUBU O G B M AG YG P AV
1  ÖZGÜLLER 3 3 0 0 19 4 9 +15
2  BAYRAK DİŞ 3 2 0 1 10 6 6 +4
3  ALTIN-İŞ 3 1 0 2 8 13 3 -5
4  ARN 3 0 0 3 2 16 0 -14
 
   Çeyrek finale yükselecektir.
   Elenecektir.