SONBAHAR*2019 futbol TURNUVASI

   TURNUVA LİNKLERİ
  
Turnuva Afişi >>>
   Şartlar ve Kurallar
>>>
   Statü ve Sistem >>>
   Ödül Yönetmenliği >>>
   Online Katılım Formu >>>
   Katılım Formu (word) >>>
   Katılım >>>
   Gruplar
>>>
   Proğram
>>>
   Maç Sonuçları
>>>
   Puan Durumu
>>>

SONBAHAR*2019 futbol TURNUVASI GRUPLAR

SONBAHAR*2019 futbol TURNUVASI STATÜ-SİSTEM

   FOTOĞRAF ALBÜMÜ
   Fotoğraflar ve takım
   resimleri facebook'da
>>>

Tff Herkesiçinfutbol Konya (Grassroots)

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SONBAHAR*2019 futbol TURNUVASI

SONBAHAR*2019 futbol TURNUVASI
 

 FİNAL MAÇI

SONUÇ

 15. MAÇ (13 MG) - (14 MG)
 (
 Maçın Adamı:

-

 YARI FİNAL MAÇLARI

SONUÇ

 13. MAÇ (09 MG) KONEKS - ALAN DEKOR TASARIM (11 MG)
 (
 Maçın Adamı:

-

 14. MAÇ (10 MG) FUTBOLIVE - IRAK TOPLULUĞU (12 MG)
 (
 Maçın Adamı:

-

 ÇEYREK FİNAL MAÇLARI

SONUÇ

 09. MAÇ (01 MG) KONEKS - TODOMONTORO FC (03 MG)
 (M.Dolar, Fatih, İhsan)   (Sacit, Mehmet)
 Maçın Adamı: İhsan-Koneks   Kırmızı: Şamil-Todomontoro FC: 1 yıl men

3 - 2

 10. MAÇ (02 MG) GAZELLE DIŞ TİCARET - FUTBOLIVE (04 MG)
 (Yusuf, Murat)   (M.Yiğit-2, M.Kıyıcı)
 Maçın Adamı: M.Yiğit-Futbolive

2 - 3

 11. MAÇ (05 MG) ALAN DEKOR - YARDIM MERMER (07 MG)
 (İbrahim, Süleyman)   (Rıdvan)
 Maçın Adamı: İbrahim-Alan Dekor Tasarım

2 - 1

 12. MAÇ (06 MG) T.YILDIZLARI - IRAK TOPLULUĞU (08 MG)
 (Yücel)   (M.Çad-4, Mohamen-3)
 Maçın Adamı: M.Çad-Irak Topluluğu

1 - 7

 2. TUR MAÇ LARI

SONUÇ
 01. MAÇ (A-1) KONEKS - HOCACİHAN FC (B-2)
 (M.Dolar-2, İhsan)   (Bayram, Ahmet)
 Maçın Adamı: M.Dolar-Koneks
3 - 2
 02. MAÇ (B-1) KONYA ORMAN - GAZELLE DIŞ TİCARET (A-2)
 (  -  )   (  -  )   (Normal sürede skor 0-0, penaltılarla)
 (Konya Orman-P: Bayram, Adem, H.İbrahim, Şaban)   (Gazelle-P: Yusuf, Ahmet, Hüseyin, Emre, Mesut)
 Maçın Adamı: Sait-Gazelle Dış Ticaret
4 - 5
 03. MAÇ (C-1) KONYA İŞKUR - TODOMONTORO FC (D-2)
 (  -  )   (Mehmet-3, Ali)
 Maçın Adamı: Mehmet-Todomontoro FC
0 - 4
 04. MAÇ (D-1) DİRİLİŞ KARATAY - FUTBOLIVE (C-2)
 (Ekrem)   (M.Yiğit)   (Normal sürede skor 1-1, penaltılarla)
 (Diriliş-P: H.İbrahim, Ahmet, Abdurrahman)   (Futbolive-P: Enes, Muhammed, M.Yiğit, M.Kıyıcı, M.Çuhadar)
 Maçın Adamı: M.Yiğit-Futbolive
4 - 6
 05. MAÇ (E-1) ALAN DEKOR TASARIM - DOSTLUKSPOR (F-2)
 (Süleyman-3, İbrahim-2, Ömer-2, Arif, Tugay)   (  -  )
 Maçın Adamı: Süleyman-Alan Dekor Tasarım
9 - 0
 06. MAÇ (F-1) TÜRK YILDIZLARI - BOZKIR CITY (E-2)
 (Yücel-4, Celalettin-3)   (  -  )
 Maçın Adamı: Celalettin-Türk Yıldızları
7 - 0
 07. MAÇ (G-1) YARDIM MERMER - FC OLD WOLVES (H-2)
 (Osman-4, Rıdvan-3, Melik Can)   (Vehbi, Mahmut)
 Maçın Adamı: Osman-Yardım Mermer
8 - 2
 08. MAÇ (H-1) IRAK TOPLULUĞU - MOTUS OTOMOTİV (G-2)
 (Muhammed-2, Ali-2, M.Necip, Mohamen, Ahmet Can)   (  -  )
 Maçın Adamı: Muhammed-Irak Topluluğu
7 - 0
 
PUAN DURUMU :
S  A  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  KONEKS 3 3 0 0 18 8 9 +10
2  GAZELLE DIŞ TİCARET 3 2 0 1 13 9 6 +4
3  FIRTINA FIGHT 3 1 0 2 12 11 3 +1
4  KONYA ARFF 3 0 0 3 2 17 0 -15

 A  GRUBU MAÇLARI

SONUÇ
 KONEKS - KONYA ARFF
 (Okan-2, Muhammed-2, M.Dolar)   (Ahmet, Yasin)
 Maçın Adamı: İhsan-Koneks
5 - 2
 FIRTINA FIGHT - GAZELLE DIŞ TİCARET
 (Mustafa-2, İbrahim)   (Abdurrahman-2, Hüseyin, Ahmet)
 Maçın Adamı: Abdurrahman-Gazelle Dış Ticaret
3 - 4
 KONYA ARFF - GAZELLE DIŞ TİCARET
 ( -  )   (Emre-4, Hüseyin-2, Yusuf)
 Maçın Adamı: Emre-Gazelle Dış Ticaret
0 - 7
 KONEKS - FIRTINA FIGHT
 (İhsan-5, M.Dolar-2)   (Osman-2, Mustafa-2)
 Maçın Adamı: İhsan-Koneks
7 - 4
 KONYA ARFF - FIRTINA FIGHT
 (Konya ARFF takımı maça çıkmayacağı için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı:
0 - 5
 KONEKS - GAZELLE DIŞ TİCARET
 (İhsan-4, Fatih-2)   (Hüseyin, Emre)
 Maçın Adamı: İhsan-Koneks
6 - 2
 
S  B  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  KONYA ORMAN BL. MD. 3 2 1 0 11 8 7 +3
2  HOCACİHAN FC 3 2 0 1 14 7 6 +7
3  HIFZISIHHA 3 1 1 1 17 14 4 +3
4  ALTIN GENÇLİK 3 0 0 3 5 18 0 -13

 B  GRUBU MAÇLARI

SONUÇ
 KONYA ORMAN BL. MD. - HIFZISIHHA
 (Mevlüt, Bayram, Adem, H.İbrahim)   (Ramazan-2, Metin, Yahya)
 Maçın Adamı: Adem-Konya Orman Bl. Md. & Ramazan-Hıfzısıhha
4 - 4
 ALTIN GENÇLİK - HOCACİHAN FC
 (  -  )   (Ahmet-2, Çoşkun-2, Kadir)
 Maçın Adamı: Ahmet-Hocacihan FC
0 - 5
 HIFZISIHHA - HOCACİHAN FC
 (Metin-2, Cengiz, Serhat)   (Çoşkun-4, Kadir-2, K.Keleş)
 Maçın Adamı: Çoşkun-Hocacihan FC
4 - 7
 KONYA ORMAN BL. MD. - ALTIN GENÇLİK
 (H.İbrahim, Tuna, Mevlüt, Şaban)   (Halil, Yücel)
 Maçın Adamı: Tuna-Konya Orman Bl. Md.
4 - 2
 HIFZISIHHA - ALTIN GENÇLİK
 (Cengiz-6, Ramazan, R.Şahin, Metin)   (Fatih, Emre, İbrahim)
 Maçın Adamı: Cengiz-Hıfzısıhha
9 - 3
 KONYA ORMAN BL. MD. - HOCACİHAN FC
 (Zeki-2, Tuna)   (Ahmet, S.Ali)
 Maçın Adamı: Zeki-Konya Orman Bl.Md.
3 - 2
 
S  C  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  KONYA İŞKUR 3 2 0 1 6 8 6 -2
2  FUTBOLIVE 3 1 1 1 8 5 4 +3
3  ENDERUN GENÇLİK 3 1 1 1 9 7 4 +2
4  STAR KARMA 3 1 0 2 5 8 3 -3

 C  GRUBU MAÇLARI

SONUÇ
 KONYA İŞKUR - FUTBOLIVE
 (M.Irmak)   (M.Çuhadar-3, M.Yiğit, M.Kıyıcı)
 Maçın Adamı: M.Yiğit-Futbolive
1 - 5
 STAR KARMA - ENDERUN GENÇLİK
 (İbrahim, Kerim)   (Süleyman-4, Salih)
 Maçın Adamı: Süleyman-Enderun Gençlik
2 - 5
 STAR KARMA - FUTBOLIVE
 (Ali, Mükremin)   (M.Çuhadar)
 Maçın Adamı: Mükremin-Star Karma
2 - 1
 KONYA İŞKUR - ENDERUN GENÇLİK
 (Aydın-2, Muharrem)   (Metin, Hüseyin)
 (Kırmızı: Erdem-İşkur; 1 maç ceza)   (Kırmızı: Mehmet-Enderun; 2 maç ceza)
 Maçın Adamı: Aydın-Konya İşkur
3 - 2
 KONYA İŞKUR - STAR KARMA
 (Hasan, Recep)   (Yusuf)
 Maçın Adamı: Recep-Konya İşkur
2 - 1
 ENDERUN GENÇLİK - FUTBOLIVE
 (Hüseyin, M.Ali)   (Berkan, M.Yiğit)
 Maçın Adamı: M.Yiğit-Futbolive
2 - 2
 
S  D  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  DİRİLİŞ KARATAY 3 2 1 0 8 2 7 +6
2  TODOMONTORO FC 3 2 0 1 10 9 6 +1
3  GENÇ KURTLAR 3 1 1 1 7 3 4 +4
4  ARAS KARGO 3 0 0 3 4 15 0 -11

 D  GRUBU MAÇLARI

SONUÇ
 DİRİLİŞ KARATAY - GENÇ KURTLAR
 (  -  )   (  -  )
 Maçın Adamı: Abdurrahman-Diriliş Karatay & Samet-Genç Kurtlar
0 - 0
 TODOMONTORO FC - ARAS KARGO
 (Sacit-4, Muhammed)   (İbrahim-2, İsmail, Muhammed)
 Maçın Adamı: Sacit-Todomontoro FC
5 - 4
 DİRİLİŞ KARATAY - TODOMONTORO FC
 (Abdullah-2, H.İbrahim)   (Lütfi, Sabri)
 Maçın Adamı: Abdullah-Diriliş Karatay
3 - 2
 GENÇ KURTLAR - ARAS KARGO
 (Aras Kargo takımı mazeretinden dolayı maça çıkamadığı için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı:
5 - 0
 DİRİLİŞ KARATAY - ARAS KARGO
 (Aras Kargo takımı maça çıkmayacağı için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı:
5 - 0
 GENÇ KURTLAR - TODOMONTORO FC
 (Mehmet, Oğuzhan)   (Lütfi-2, Sacit)
 Maçın Adamı: Lütfi-Todomontoro FC
2 - 3
 
S  E  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  ALAN DEKOR TASARIM 3 3 0 0 27 4 9 +23
2  BOZKIR CITY 3 2 0 1 19 17 6 +2
3  KOYUNCU GRUP 3 1 0 2 8 17 3 -9
4  HOCACİHAN TİM 3 0 0 3 4 20 0 -16

 E  GRUBU MAÇLARI

SONUÇ
 KOYUNCU GRUP - BOZKIR CITY
 (Şenol, Oğuzhan, Fatih)   (Adem-4, Emrullah-3, Abdurrahman-2, Gökhan-2)
 Maçın Adamı: Adem-Bozkır City
3 - 11
 HOCACİHAN TİM - ALAN DEKOR TASARIM
 (Bektaş)   (Ethem-4, Süleyman-3, Arif, İbrahim, Uğur)
 Maçın Adamı: Ethem-Alan Dekor Tasarım
1 - 10
 ALAN DEKOR TASARIM - KOYUNCU GRUP
 (Süleyman-2, İbrahim-2, Ömer, Gökhan)   (  -  )
 Maçın Adamı: Süleyman-Alan Dekor Tasarım
6 - 0
 HOCACİHAN TİM - BOZKIR CITY
 (M.Ali-2, Mesut)   (Soner-3, Abdurrahman, Emrullah)
 Maçın Adamı: Soner-Bozkır City
3 - 5
 HOCACİHAN TİM - KOYUNCU GRUP
 (Hocacihan Tim takımı maça çıkmayacağı için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı:
0 - 5
 ALAN DEKOR - BOZKIR CITY
 (Tugay-4, Süleyman-3, Arif-2, İbrahim, Kerim)   (Abdurrahman-2, Soner)
 Maçın Adamı: Tugay-Alan Dekor Tasarım
11 - 3
 
S  F  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  TÜRK YILDIZLARI 3 2 0 1 22 8 6 +14
2  DOSTLUKSPOR 3 2 0 1 12 8 6 +4
3  LEGENDS 3 1 1 1 9 12 4 -3
4  DİZEOĞULLARISPOR 3 0 1 2 3 18 1 -15

 F  GRUBU MAÇLARI

SONUÇ
 DOSTLUKSPOR - LEGENDS
 (Ufukcan-2, Talha)   (Selam, Ramazan, Sait, Ömer)
 Maçın Adamı: Sait-Legends
3 - 4
 TÜRK YILDIZLARI - DİZEOĞULLARISPOR
 (Celalettin-5, Ş.Geçgel-3, Yücel-2, Mahmut, Tahir)   (  -  )
 Maçın Adamı: Celalettin-Türk Yıldızları
12 - 0
 LEGENDS - TÜRK YILDIZLARI
 (Melih, Sait)   (Celalettin-2, Yücel-2, Şükrü, Kaan)
 Maçın Adamı: Celalettin-Türk Yıldızları
2 - 6
 DOSTLUKSPOR - DİZEOĞULLARISPOR
 (Ufukcan-2, Necmettin)   (  -  )
 Maçın Adamı: Ufukcan-Dostlukspor
3 - 0
 LEGENDS - DİZEOĞULLARISPOR
 (Mücahit, Selam, Ömer)   (Sefa, Alaaddin, Yusuf)
 Maçın Adamı: Mücahit-Legends & Alaaddin-Dizeoğullarıspor
3 - 3
 DOSTLUKSPOR - TÜRK YILDIZLARI
 (H.Basri-3, Talha-2, Ufuk Can)   (Aslan, Mevlana, Şükrü, Yücel)
 Maçın Adamı: H.Basri-Dostlukspor
6 - 4
 
S  G  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  YARDIM MERMER 3 3 0 0 21 5 9 +16
2  MOTUS OTOMOTİV 3 2 0 1 15 11 6 +4
3  AKBABALAR 3 1 0 2 8 6 3 +2
4  HADDİNİ BILBAO 3 0 0 3 4 26 0 -22

 G  GRUBU MAÇLARI

SONUÇ
 MOTUS OTOMOTİV - HADDİNİ BILBAO
 (Sadrettin-5, Kazım-3, Bekir-2, Samet)   (Bulut, Mehmet, Ramazan)
 Maçın Adamı: Sadrettin-Motus Otomotiv
11 - 3
 YARDIM MERMER - AKBABALAR
 (Rıdvan-3, Caner)   (Mustafa-2)
 Maçın Adamı: Rıdvan-Yardım Mermer
4 - 2
 HADDİNİ BILBAO - YARDIM MERMER
 (Bulut)   (Tevfik-3, Melik Can-2, Osman-2, Mustafa-2, Rıdvan)
 Maçın Adamı: Tevfik-Yardım Mermer
1 - 10
 MOTUS OTOMOTİV - AKBABALAR
 (Muammer, Kazım)   (Halil)
 Maçın Adamı: Muammer-Motus Otomotiv
2 - 1
 HADDİNİ BILBAO - AKBABALAR
 (Haddini Bilbao takımı maça çıkmayacağı için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı:
0 - 5
 MOTUS OTOMOTİV - YARDIM MERMER
 (Himmet-2)   (Rıdvan-3, Melik Can-2, Uğur-2)
 Maçın Adamı: Rıdvan-Yardım Mermer
2 - 7
 
S  H  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  IRAK TOPLULUĞU 3 2 1 0 11 9 7 +2
2  FC OLD WOLVES 3 1 1 1 7 7 4 0
3  TAYIFA UGANDA 3 1 0 2 5 6 3 -1
4  ÖZDENSPOR 3 0 2 1 7 8 2 -1

 H  GRUBU MAÇLARI

SONUÇ
 IRAK TOPLULUĞU - TAYIFA UGANDA
 (Muheymin-2)   (Kenny)
 Maçın Adamı: Muheymin-Irak Topluluğu
2 - 1
 ÖZDENSPOR - FC OLD WOLVES
 (M.Boyalı)   (Hasan)
 Maçın Adamı: M.Boyalı-Özdenspor & Hasan-FC Old Wolves
1 - 1
 ÖZDENSPOR - TAYIFA UGANDA
 (A.Faruk, İsmail)   (Rashadi, Kenny, Juma)
 Maçın Adamı: Akram-Tayıfa Uganda
2 - 3
 FC OLD WOLVES - IRAK TOPLULUĞU
 (Mustafa-3, Ergin)   (Muheymin-5)
 Maçın Adamı: Muheymin-Irak Topluluğu
4 - 5
 ÖZDENSPOR - IRAK TOPLULUĞU
 (Osman-2, Bahri, Haydar)   (M.Behçet, Ahmed, Mohammed Şad, Muhemma)
 Maçın Adamı: Osman-Özdenspor
4 - 4
 FC OLD WOLVES - TAYIFA UGANDA
 (Vehbi, Engin)   (Kenny)
 Maçın Adamı: Vehbi-FC Old Wolves
2 - 1
 
KATILIM : GRUPLAR :
N  TAKIM ADI  KAPTAN
01  KONYA ARFF  Mustafa Başer
02  BOZKIR CITY  A.Rahman Erdoğan
03  DİRİLİŞ KARATAY  Mehmet Y.Kuvvet
04  ALTIN GENÇLİK  Halil Gökoğlu
05  FUTBOLIVE  Mehmet Yiğit
06  KONYA ORMAN BL. MD.  Adem Kaya
07  KONYA İŞKUR  Mehmet Köroğlu
08  STAR KARMA  Ferhat Dereağzı
09  HOCACİHAN FC  S.Ali Özkaya
10  HIFZISIHHA  Yahya Akbulut
11  GENÇ KURTLAR  Abdulbaki Kayış
12  KOYUNCU GRUP  Oğuzhan Akin
13  KONEKS  Haşim K.Pınarlıoğlu
14  HOCACİHAN TİM  Yıldırım Küçüktunç
15  ARAS KARGO  Murat Göktepe
16  ENDERUN GENÇLİK  Hüseyin Yıldırım
17  TODOMONTORO FC  C.Şamil Bozdam
18  FC OLD WOLVES  Vehbi Erkök
19  GAZELLE DIŞ TİCARET  Yusuf Bıyıklı
20  ÖZDENSPOR  Osman Kafalıer
21  LEGENDS  Sıtkı Karabaş
22  TÜRK YILDIZLARI  Yücel Bozoğlu
23  DİZEOĞULLARISPOR  Mustafa Görgülü
24  MOTUS OTOMOTİV  Bekir Bedel
25  HADDİNİ BILBAO  Hakan Elek
26  AKBABALAR  Eray Erdal
27  YARDIM MERMER  Cevdet Yağar
28  FIRTINA FIGHT  İbrahim Yurtgülü
29  DOSTLUKSPOR  Necmettin Duran
30  ALAN DEKOR TASARIM  İbrahim Alan
31  IRAK TOPLULUĞU  Muhaemin Basim
32  TAYIFA UGANDA  Muhamed Lubega

Not : Sıralama kayıt sırasına göre yapılmıştır. Takımlarımıza centilmence maçlar eşliğinde başarılar dileriz. İlginiz için şimdiden teşekkürler...

 A GRUBU
 KONYA ARFF
 KONEKS
 FIRTINA FIGHT
 GAZELLE DIŞ TİCARET
 B GRUBU
 KONYA ORMAN BL. MD.
 HIFZISIHHA
 ALTIN GENÇLİK
 HOCACİHAN FC
 C GRUBU
 KONYA İŞKUR
 STAR KARMA
 ENDERUN GENÇLİK
 FUTBOLIVE
 D GRUBU
 DİRİLİŞ KARATAY
 GENÇ KURTLAR
 TODOMONTORO FC
 ARAS KARGO
 E GRUBU
 HOCACİHAN TİM
 ALAN DEKOR TASARIM
 BOZKIR CITY
 KOYUNCU GRUP
 F GRUBU
 DOSTLUKSPOR
 LEGENDS
 TÜRK YILDIZLARI
 DİZEOĞULLARISPOR
 G GRUBU
 MOTUS OTOMOTİV
 HADDİNİ BILBAO
 AKBABALAR
 YARDIM MERMER
 H GRUBU
 ÖZDENSPOR
 FC OLD WOLVES
 IRAK TOPLULUĞU
 TAYIFA UGANDA