PAKPEN CUP FUTBOL TURNUVASI

PAKPEN CUP FUTBOL TURNUVASI

PAKPEN CUP FUTBOL TURNUVASI KUPA TÖRENİ

PAKPEN CUP FUTBOL TURNUVASI KUPA TÖRENİ

PAKPEN CUP FUTBOL TURNUVASI KUPA TÖRENİ

ŞAMPİYON
PAKBORUSPOR

İKİNCİ
PAKMENSPOR

ÜÇÜNCÜ
YALITIMSPOR

DÖRDÜNCÜ
MAINTENANCE UNITED

EN CENTİLMEN TAKIM
SEVKİYATSPOR

GOL KRALI
GÖKHAN ALIÇ
PAKMENSPOR

PAKPEN CUP FUTBOL TURNUVASI

PAKPEN CUP FUTBOL TURNUVASI

PAKPEN CUP FUTBOL TURNUVASI

PAKPEN CUP FUTBOL TURNUVASI

PAKPEN CUP FUTBOL TURNUVASI

PAKPEN CUP FUTBOL TURNUVASI

PAKPEN CUP FUTBOL TURNUVASI

   

PAKPEN CUP FUTBOL TURNUVASI

PAKPEN CUP FUTBOL TURNUVASI
   
TARİH : Ekim - Kasım 2014
SAHA : Dumlupınar Spor Tesisleri
ORGANİZASYON : TFF HERKESiçinFUTBOL Konya Hif İl Temsilciliği
Sağlık Görevlisi : Konya İl Sağlık Müdürlüğü
Hakemler : Konya Resmi İl ve Hif Hakemleri
AMAÇ : "PAKPEN CUP 2014 Geleneksel Futbol Turnuvası" bu tür turnuva veya benzeri etkinliklerle; personel ve meslek grupları ile kaynaşma, iş verimini artırma, arkadaşlık olgusu ve sosyalleşme adına büyük faydalar getirdiği; dolayısıyla işine sahip çıkma olgusunun gelişmesi ve personel üzerinde ki olumlu memnuniyeti neticesinde gerçekleşmektedir. Bu duyarlı ve örnek davranışlarından dolayı PAKPEN ailesine teşekkür ederiz.
 
KUPA TÖRENİ : "PAKPEN CUP 2014 Geleneksel Futbol Turnuvası" proğramı; Erkan Çubukçu'nun gösterileri ve sunumu ile gerçekleşti. Pakpen A.Ş. Halkla İlişkiler ve Reklam Müdürü Hale Kuyucu'nun açılış ve tanıtım konuşması ile başlayan kupa töreninde dereceye giren takım ve oyuncularına kupa, madalya ile hediyeleri; Pakpen A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuza, Pakpen A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri Fuat Tuza, Sertaç Tuza, Petrol-İş Sendikası Genel Sekreteri Ali Ufuk Yaşar ve Pakpen A.Ş. Halkla İlişkiler ve Reklam Müdürü Hale Kuyucu tarafından takdim edildi. Proğramda ayrıca; Konya ASKF Eğitim Sekreteri ve TFF Konya HİF İl Temsilcisi İbrahim Karabacak, Turnuva Koordinatörü Mustafa Yeniterzi, Sağlık Görevlisi Adem Koç, Hakemler; Rıdvan Top, Sinan Sarıcan ve Hakan Çam'a katkılarından dolayı teşekkür plaket verildi. 09.11.2014 / Dumlupınar Spor Tesisleri * KONYA
 
FOTOĞRAFLAR : Diğer fotoğrafları görmek için facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz >>>
 
TURNUVA LİNKLERİ :
Turnuva Afişi >>>
Turnuva Fikstürü >>>

Takım Kadroları >>>

Yarı final tanıtım videosu için tıklayın >>>
Final videosu için tıklayın >>>
 
FİKSTÜR :
KOD

 TARİH

SAAT

 GRUP KARŞILAŞMALARI

S

 HAKEMLER

001  27.09.2014
 Cumartesi
18:00  Pakboruspor - Siding City
 (S.Deniz-3, H.İbrahim)   (Gökhan, Emre)
4-2  Yasin Şahin
 Arda Köser
 M.Büyükyılmaz
002  27.09.2014
 Cumartesi
19:00  Yalıtımspor - Pakpen Kartalı
 (H.Kayhan-2, Emrullah, Ömer)   (Ali)
4-1  Yasin Şahin
 Arda Köser
 M.Büyükyılmaz
003  28.09.2014
 Pazar
18:00  Real Pakpenspor - Sevkiyatspor
 (Emre-5, Mahmut, Sezai)   ( - )
7-0  Sinan Sarıcan
 Hakan Çam
 Muzaffer Şen
004  28.09.2014
 Pazar
19:00  Maintenance United - Şimşekler
 (Sezer, F.Söğütözü, Kazım)   ( - )
3-0  Hakan Çam
 Sinan Sarıcan
 Muzaffer Şen
005  11.10.2014
 Cumartesi
18:00  Pakboruspor - Pakmenspor
 (S.Deniz)   (Gökhan-3)
1-3  Yasin Şahin
 Hakan Çam
 Arda Köser
006  11.10.2014
 Cumartesi
19:00  Yalıtımspor - Fırtınalar
 ( - )   (Ramazan-2)
0-2  Yasin Şahin
 Hakan Çam
 Arda Köser
007  12.10.2014
 Pazar
18:00  Pakboruspor - Sevkiyatspor
 (S.Deniz-3, Ahmet-2, H.İbrahim-2, Bayram-2, Alper)   ( - )
10-0  Rıdvan Top
 M.Ali Gülkara
 Emre Koçyiğit
008  12.10.2014
 Pazar
19:00  Yalıtımspor - Şimşekler
 (Hüseyin-2, Hakan)   ( - )
3-0  Emre Koçyiğit
 Rıdvan Top
 M.Ali Gülkara
009  18.10.2014
 Cumartesi
18:00  Real Pakpenspor - Siding City
 ( - )   (Ercan, Emre)
0-2  Yasin Şahin
 Muzaffer Şen
 M.Büyükyılmaz
010  18.10.2014
 Cumartesi
19:00  Maintenance United - Pakpen Kartalı
 (F.Söğütözü, M.Ay)   ( - )
 (Kırmızı: Aydın Kaymaz/Pakpen Kartalı) (1 maç ceza)
2-0  Yasin Şahin
 Muzaffer Şen
 M.Büyükyılmaz
011  19.10.2014
 Pazar
18:00  Real Pakpenspor - Pakmenspor
 ( - )   (Gökhan-5, Aytaç, Hasan)
 (Kırmızı: Hanifi Topçu/Pakmenspor) (1 maç ceza)
0-7  M.Ali Gülkara
 Bekir Nikbay
 Arda Köser
012  19.10.2014
 Pazar
19:00  Maintenance United - Fırtınalar
 (Adil, M.Ay)   ( - )
2-0  Bekir Nikbay
 M.Ali Gülkara
 Arda Köser
013  25.10.2014
 Cumartesi
18:00  Pakboruspor - Real Pakpenspor
 (Bayram-4, Serhat-2)   ( - )
6-0  Yasin Şahin
 Hakan Çam
 M.Ali Gülkara
014  25.10.2014
 Cumartesi
19:00  Yalıtımspor - Maintenance United
 (Emrullah, Asım)   (Fatih, Ömer-kk)
2-2  Yasin Şahin
 Hakan Çam
 M.Ali Gülkara
015  26.10.2014
 Pazar
18:00  Sevkiyatspor - Siding City
 (Keramettin-2)   (Emre-3, Ercan-3, Özkan, Soner, Gökhan)
2-9  Emre Koçyiğit
 Rıdvan Top
 Sinan Sarıcan
016  26.10.2014
 Pazar
19:00  Şimşekler - Pakpen Kartalı
 (Adem-2, M.Derinsu)   (Yusuf-2, H.Hüseyin)
3-3  Emre Koçyiğit
 Rıdvan Top
 Sinan Sarıcan
017  01.11.2014
 Cumartesi
18:00  Sevkiyatspor - Pakmenspor
 (Uğur)   (Murat, Gökhan)
1-2  Yasin Şahin
 Arda Köser
 M.Ali Gülkara
018  01.11.2014
 Cumartesi
19:00  Şimşekler - Fırtınalar
 (Mustafa-2, H.Oğuz)   (Ramazan, Arif)
3-2  Yasin Şahin
 Arda Köser
 M.Ali Gülkara
019  02.11.2014
 Pazar
18:00  Siding City - Pakmenspor
 (Emre, Ercan)   (Gökhan-2, Aytaç)
2-3  Sinan Sarıcan
 Hakan Çam
 Hasan Ceylan
020  02.11.2014
 Pazar
19:00  Pakpen Kartalı - Fırtınalar
 (Mehmet)   (Arif, Özkan)
1-2  Sinan Sarıcan
 Hakan Çam
 Hasan Ceylan
KOD  TARİH SAAT  YARI FİNAL KARŞILAŞMALARI S  HAKEMLER
021  08.11.2014
 Cumartesi
18:00  PAKMENSPOR - YALITIMSPOR
 (Gökhan-2)   (Hakan, Abdullah)
 Penaltılar: Pakmenspor (Murat, Ebubekir, Yiğit, Gökhan)
 Penaltılar: Yalıtımspor (Ömer, Abdullah, Emrullah)
 (Normal süresi 2-2, penaltılarla)
6-5  Yasin Şahin
 M.Ali Gülkara
 Arda Köser
022  08.11.2014
 Cumartesi
19:00  MAINTENANCE UNITED - PAKBORUSPOR
 (Mehmet Ay)   (Serhat)
 Penaltılar: Maintenance United (Abdil, Ahmet, İdris)
 Penaltılar: Pakboruspor (Serhat, H.İbrahim, A.Rıza, Ali)
 Kırmızı: Ahmet Karakurt-Pakboruspor (Hif tur. 2 yıl men)
 (Normal süresi 1-1, penaltılarla)
4-5  Yasin Şahin
 M.Ali Gülkara
 Arda Köser
KOD  TARİH SAAT  3.LÜK KARŞILAŞMASI S  HAKEMLER
023  09.11.2014
 Pazar
18:00  YALITIMSPOR - MAINTENANCE UNITED
 (Emrullah-2)   ( - )
2-0  Yasin Şahin
 M.Ali Gülkara
 M.Büyükyılmaz
KOD  TARİH SAAT  FİNAL KARŞILAŞMASI S  HAKEMLER
024  09.11.2014
 Pazar
19:00  PAKMENSPOR - PAKBORUSPOR
 (Gökhan)   (Serhat-2, Bayram, A.Rıza)
1-4  Rıdvan Top
 Sinan Sarıcan
 Hakan Çam
 
PUAN DURUMU :
S  A GRUBU O G B M AG YG P AV
1  PAKMENSPOR 4 4 0 0 15 4 12 +11
2  PAKBORUSPOR 4 3 0 1 21 5 9 +16
3  SIDING CITY 4 2 0 2 15 9 6 +6
4  REAL PAKPENSPOR 4 1 0 3 7 15 3 -8
5  SEVKİYATSPOR 4 0 0 4 3 28 0 -25
S  B GRUBU O G B M AG YG P AV
1  MAINTENANCE UNITED 4 3 1 0 9 2 10 +7
2  YALITIMSPOR 4 2 1 1 9 5 7 +4
3  FIRTINALAR 4 2 0 2 6 6 6 0
4  ŞİMŞEKLER 4 1 1 2 6 11 4 -5
5  PAKPEN KARTALI 4 0 1 3 5 11 1 -6
 
GRUPLAR : Sıralama; puan, genel averaj, kendi aralarında oynadıkları maç. (Baraj)
Maç Süreleri: 25+25=50 Dakika. Maçlar 11'er kişi, 5 oyuncu değişikliği.
Tek grup ve tek devreli lig sisteme göre oynanacaktır.
YARI FİNAL : Tek maç eleminasyon, 25+25=50 dk.Beraberlikte direk penaltı atışları
3.LÜK MAÇI : Tek maç eleminasyon, 25+25=50 dk.Beraberlikte direk penaltı atışları
FİNAL : Tek maç eleminasyon, 30+30=60 dk. Beraberlikte 5+5=10 dk. uzatma, eşitlik yine bozulmazsa seri penaltı atışları ve kura atışı ile şampiyon belirlenecektir.
SİSTEM : 1 Orta, 2 yardımcı hakem yönetiminde, futbol oyun kuralları geçerlidir.
SAHA : Dumulupınar Spor Tesisleri, Dumlupınar Mah. Kaleburcu Sk. Selçuklu/Konya