MERHUM NECİP MUTLU HALI SAHA FUTBOL TURNUVALARI

MERHUM NECİP MUTLU HALI SAHA FUTBOL TURNUVALARI

 MERHUM NECİP MUTLU HALI SAHA FUTBOL TURNUVALARI

www.yesilzemin.com

GELENEKSEL NECİP MUTLU HALI SAHA FUTBOL TURNUVALARI

MERHUM NECİP MUTLU VE AİLESİ

    NECİP MUTLU'NUN HAYATI >>>

    1. NM FUTBOL TURNUVASI >>>
    Şampiyon : Mutluspor

    2. NM FUTBOL TURNUVASI >>>
    Şampiyon : Klas IV Div I

    3. NM FUTBOL TURNUVASI >>>
    Şampiyon : Periodontoloji

    4. NM FUTBOL TURNUVASI >>>
    Şampiyon : Sol Açık

    5. NM FUTBOL TURNUVASI >>>
    Şampiyon : 3 Atarım 5 Atarım

    6. NM FUTBOL TURNUVASI >>>
    Şampiyon : Pancar Motoru

    7. NM FUTBOL TURNUVASI >>>
    Şampiyon : Dentellektüel

 

 

 

 

 

 

 

NECİP MUTLU'NUN HAYATI

 NECİP MUTLU'NUN HAYATI
 
Doç.Dr.Necip Mutlu Selçuk Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi
Ağız-Diş-Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Öğretim Üyesi
Doç.Dr.Murat Necip MUTLU
1965-2004
 
Doç.Dr.M.Necip Mutlu 12 Nisan 1965 Pazartesi, Kurban Bayramı'nın 1.günü Aksaray da doğdu. Sırasıyla Devrim İlkokulu, Karma Ortaokulu ve Konya (Gazi) Lisesini bitirdi. Gazi Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi'nden 1987 yılında mezun oldu. 1988-89 yılları arasında askerliğini yaptıktan sonra 1990 yılında Selçuk Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim dalında araştırma görevlisi olarak göreve başladı. 1995 yılında doktorasını tamamladıktan sonra 1998 yılında yardımcı doçent, 2001 yılında da doçent olarak atandı. Bu tarihten itibaren öğretim üyesi olarak aynı anabilim dalında çalışmaktaydı.

Meslektaşı Şeref Nur Mutlu ile 21 Eylül 1996 yılında evlendi ve 11 Nisan 2000 doğumlu Erengazi ve 08 Nisan 2004 doğumlu Erdem adlı iki çocuk babasıdır.

11 Kasım 2004 de geçirdiği trafik kazası sonucu, 37 gün kaldığı yoğun bakımda kurtarılamayarak 18 Aralık 2004 Cumartesi günü vefat etmiştir.

Merhumun cenazesi Selçuk Üniversitesi Merkez Rektörlük binasında yapılan tören sonrası Musalla Mezarlığı'nda defnedilmiş ve Hacı Kemal Onsun Camii'de mevlüt okutulmuştur. Ayrıca adına gerçekleşen; anma proğramında, meslek arkadaşları duygularını dile dökerek Necip Mutlu'yu anlatmışlar ve salonu dolduranların alkışları ile proğram noktalanmıştır.   Allah Rahmet Eylesin...

Not: Geleneksel Merhum Necip Mutlu Futbol Turnuvaları organizasyonu; 2005 yılında dönemin Selçuk Üniversitesi yönetimi tarafından Türkiye Futbol Federasyonu HERKESiçinFUTBOL Konya Hif İl Temsilcisi İbrahim Karabacak'a teklifi ile başlamış ve bugüne kadar başarıyla yerine getirilmiştir. Nisan 2012