KONYA FUTBOL LİGİ 3 TURNUVASI 2019

KONYA
FUTBOL LİGİ 3
TURNUVASI 2019

Online Katılım Formu >>>
Word Katılım Formu >>>
Sağlık Raporu Formu >>>
Yönetmenlik >>>
Katılım Şartları >>>
Lig Sistemi >>>
Oyun Kuralları >>>
Ödüller/Hediyeler >>>

Katılan Takımlar >>>
Gruplar >>>
Proğram >>>
Maç Sonuçları >>>
Puan Durumu >>>

Haftalık Panorama
1. 2. Hafta >>>
3. Hafta >>>
4. Hafta >>>
5. Hafta >>>

KONYA FUTBOL LİGİ 3 TURNUVASI 2019 GRUPLAR

KONYA FUTBOL LİGİ 3 TURNUVASI 2019 PLAY-OFF GRUPLAR

YEŞİL ZEMİN HERKESiçinFUTBOL KONYA
   Tüm fotoğraflar facebook'da >>>

  

  

 

 

 

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONYA FUTBOL LİGİ 3 TURNUVASI 2019

KONYA FUTBOL LİGİ 3 TURNUVASI 2019
 
PROĞRAM :
KOD  TARİH SAAT STATÜ  PLAY-OFF GRUP KARŞILAŞMALARI SONUÇ
070  16.03.2019 Cumartesi 22:00 PO-A  TÜRK YILDIZLARI - FIRTINA FIGHT 2 - 0
069  17.03.2019 Pazar 20:30 PO-B  LEGENDS - KASAPLAR FC 0 - 5
068  17.03.2019 Pazar 20:30 PO-D  STAR KARMA - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 1 - 3
067  17.03.2019 Pazar 21:30 PO-C  AKŞEMSETTİN - TAFLAN SEVENSPOR 8 - 5
066  09.03.2019 Cumartesi 20:00 PO-D  STAR KARMA - TAYIFA UGANDA 3 - 3
065  09.03.2019 Cumartesi 21:00 PO-B  FC AKINCILAR - KASAPLAR FC 0 - 1
064  09.03.2019 Cumartesi 22:00 PO-A  TÜRK YILDIZLARI - SİLLE YOLU 3 - 3
063  10.03.2019 Pazar 21:00 PO-A  MATADOR CITY - FIRTINA FIGHT 8 - 2
062  10.03.2019 Pazar 22:00 PO-D  KONEKS - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 2 - 1
061  02.03.2019 Cumartesi 20:30 PO-A  MATADOR CITY - SİLLE YOLU 7 - 1
060  02.03.2019 Cumartesi 21:30 PO-B  LOS BROTHERS - LEGENDS 2 - 0
059  02.03.2019 Cumartesi 21:30 PO-C  TAFLAN SEVENSPOR - BOZKIR CITY 1 - 1
058  03.03.2019 Pazar 21:00 PO-C  AKŞEMSETTİN - YARDIM MERMER 5 - 3
057  23.02.2019 Cumartesi 21:30 PO-C  BOZKIR CITY - YARDIM MERMER 5 - 1
056  24.02.2019 Pazar 22:00 PO-B  LOS BROTHERS - FC AKINCILAR 5 - 2
KOD  TARİH SAAT GRUP  GRUP KARŞILAŞMALARI SONUÇ
055  03.03.2019 Pazar 21:00 C  FC OLD WOLWES - KONEKS 1 - 4
054  03.03.2019 Pazar 22:00 A  FENOMEN - TAYIFA UGANDA 1 - 4
053  23.02.2019 Cumartesi 19:30 A  FENOMEN - MATADOR CITY 0 - 6
052  23.02.2019 Cumartesi 22:00 A  AKŞEMSETTİN -LEGENDS 2 - 2
051  24.02.2019 Pazar 21:00 C  KONEKS - KARACAARDIÇ GENÇLİK 5 - 0
050  24.02.2019 Pazar 21:00 C  KASAPLAR FC - FC OLD WOLWES 2 - 1
049  16.02.2019 Cumartesi 22:00 B  TÜRK YILDIZLARI - YARDIM MERMER 3 - 0
048  16.02.2019 Cumartesi 22:00 D  STAR KARMA - SİLLE YOLU 4 - 2
047  17.02.2019 Pazar 21:00 C  FIRTINA FIGHT - KONEKS 2 - 5
046  17.02.2019 Pazar 21:00 C  KARACAARDIÇ GENÇLİK - TAFLAN SEVEN 1 - 7
045  17.02.2019 Pazar 22:00 A  FENOMEN - LEGENDS 1 - 8
044  10.02.2019 Pazar 20:00 C  KARACAARDIÇ GENÇLİK - KASAPLAR FC 2 - 3
043  10.02.2019 Pazar 21:00 C  FIRTINA FIGHT - FC OLD WOLWES 2 - 3
042  10.02.2019 Pazar 21:00 A  AKŞEMSETTİN - TAYIFA UGANDA 2 - 2
041  10.02.2019 Pazar 22:00 A  LEGENDS - MAKKON 8 - 4
040  02.02.2019 Cumartesi 20:30 D  FC AKINCILAR - SİLLE YOLU 3 - 3
039  02.02.2019 Cumartesi 21:00 A  TAYIFA UGANDA - MAKKON 1 - 3
038  02.02.2019 Cumartesi 22:00 A  AKŞEMSETTİN - FENOMEN 3 - 1
037  03.02.2019 Pazar 19:00 B  LOS BROTHERS - HOCACİHAN UNITED 5 - 0
036  03.02.2019 Pazar 19:00 C  TAFLAN SEVENSPOR - KONEKS 7 - 4
035  03.02.2019 Pazar 20:00 C  KASAPLAR FC - FIRTINA FIGHT 0 - 3
034  03.02.2019 Pazar 20:00 D  STAR KARMA - KONYA CITY 2 - 1
033  03.02.2019 Pazar 21:00 C  KARACAARDIÇ GENÇLİK - FC OLD WOLWES 1 - 5
032  03.02.2019 Pazar 22:00 B  TÜRK YILDIZLARI - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 1 - 7
031  03.02.2019 Pazar 22:00 A  LEGENDS - MATADOR CITY 0 - 1
030  26.01.2019 Cumartesi 21:00 A  MAKKON - FENOMEN 2 - 5
029  26.01.2019 Cumartesi 22:00 D  SİLLE YOLU - KONYA CITY 4 - 1
028  26.01.2019 Cumartesi 22:00 D  DİZEOĞULLARISPOR - STAR KARMA 3 - 4
027  27.01.2019 Pazar 19:00 C  KONEKS - KASAPLAR FC 3 - 3
026  27.01.2019 Pazar 19:00 B  YARDIM MERMER - AYDINTEPE 5 - 0
025  27.01.2019 Pazar 20:00 A  MATADOR CITY - TAYIFA UGANDA 6 - 1
024  27.01.2019 Pazar 20:00 D  FC AKINCILAR - BOZKIR CITY 3 - 2
023  27.01.2019 Pazar 21:00 B  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - HOCACİHAN UNITED 4 - 2
022  27.01.2019 Pazar 22:00 B  TÜRK YILDIZLARI - LOS BROTHERS 4 - 4
021  19.01.2019 Cumartesi 20:30 B  AYDINTEPE - HOCACİHAN UNITED 1 - 5
020  19.01.2019 Cumartesi 21:30 C  TAFLAN SEVENSPOR - KASAPLAR FC 3 - 1
019  19.01.2019 Cumartesi 21:30 A  MAKKON - MATADOR CITY 1 - 8
018  19.01.2019 Cumartesi 22:30 D  DİZEOĞULLARISPOR - SİLLE YOLU 2 - 7
017  20.01.2019 Pazar 19:00 A  TAYIFA UGANDA - LEGENDS 0 - 3
016  20.01.2019 Pazar 20:00 D  FC AKINCILAR - KONYA CITY 4 - 2
015  20.01.2019 Pazar 20:00 D  STAR KARMA - BOZKIR CITY 2 - 2
014  20.01.2019 Pazar 21:00 B  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - YARDIM MERMER 1 - 3
013  13.01.2019 Pazar 19:00 D  STAR KARMA - AKINCILAR 3 - 1
012  13.01.2019 Pazar 19:00 B  AYDINTEPE - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 0 - 5
011  13.01.2019 Pazar 20:00 C  KARACAARDIÇ GENÇLİK - FIRTINA FIGHT 0 - 2
010  13.01.2019 Pazar 21:00 C  TAFLAN SEVENSPOR - FC OLD WOLWES 6 - 1
009  13.01.2019 Pazar 21:00 D  DİZEOĞULLARISPOR - KONYA CITY 0 - 2
008  13.01.2019 Pazar 22:00 B  TÜRK YILDIZLARI - HOCACİHAN UNITED 7 - 1
007  13.01.2019 Pazar 22:00 D  SİLLE YOLU - BOZKIR CITY 0 - 5
006  05.01.2019 Cumartesi 20:00 C  TAFLAN SEVENSPOR - FIRTINA FIGHT 2 - 2
005  05.01.2019 Cumartesi 21:00 B  YARDIM MERMER - LOS BROTHERS 0 - 1
004  05.01.2019 Cumartesi 21:00 A  MAKKON - AKŞEMSETTİN 2 - 6
003  30.12.2018 Pazar 20:00 B  LOS BROTHERS - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 4 - 1
002  30.12.2018 Pazar 20:00 B  HOCACİHAN UNITED - YARDIM MERMER 2 - 4
001  30.12.2018 Pazar 22:00 A  MATADOR CITY - AKŞEMSETTİN 1 - 1
 
S   PLAY-OFF  A O G B M AG YG P AV
1  MATADOR CITY 2 2 0 0 15 3 6 +12
2  TÜRK YILDIZLARI 2 1 1 0 5 3 4 +2
3  SİLLE YOLU 2 0 1 1 4 10 1 -6
4  FIRTINA FIGHT 2 0 0 2 2 10 0 -8

 PLAY-OFF  A

SONUÇ
 MATADOR CITY - SİLLE YOLU
 (Yusuf-3, Muhammed-2, Ufuk, Kadir)   (Mücahit)
 Maçın Adamı: Yusuf-Matador City
7 - 1
 TÜRK YILDIZLARI - SİLLE YOLU
 (Eray-2, Durmuş)   (A.Kemal-2, Mücahit)
 Maçın Adamı: Eray-Türk Yıldızları & A.Kemal-Sille Yolu
3 - 3
 MATADOR CITY - FIRTINA FIGHT
 (Çoşkun-4, Yusuf-3, Ufuk)   (Osman-2)
 Maçın Adamı: Çoşkun-Matador City
8 - 2
 TÜRK YILDIZLARI - FIRTINA FIGHT
 (Mesut, Durmuş)   (  -  )
 Maçın Adamı: Yücel-Türk Yıldızları
2 - 0
 A
 (
 Maçın Adamı:
-
 A
 (
 Maçın Adamı:
-
 
S   PLAY-OFF  B O G B M AG YG P AV
1  KASAPLAR FC 2 2 0 0 6 0 6 +6
2  LOS BROTHERS 2 2 0 0 7 2 6 +5
3  FC AKINCILAR 2 0 0 2 2 6 0 -4
4  LEGENDS 2 0 0 2 0 7 0 -7

 PLAY-OFF  B

SONUÇ
 LOS BROTHERS - FC AKINCILAR
 (Batuhan-4, Veysel)   (Durukan, Hamdi)
 Maçın Adamı: Batuhan-Los Brothers
5 - 2
 LOS BROTHERS - LEGENDS
 (Muhammed-2)   (  -  )   (Kırmızı: Ali-Legends, Lig'den ihraç)
 Maçın Adamı: Muhammed-Los Brothers
2 - 0
 FC AKINCILAR - KASAPLAR FC
 (  -  )   (Aykut)
 Maçın Adamı: Şakir-Kasaplar FC
0 - 1
 LEGENDS - KASAPLAR FC
 (Legends takımı mazeretinden dolayı maça çıkamadığı için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı:
0 - 5
 B
 (
 Maçın Adamı:
-
 B
 (
 Maçın Adamı:
-
 
S   PLAY-OFF  C O G B M AG YG P AV
1  AKŞEMSETTİN 2 2 0 0 13 8 6 +5
2  BOZKIR CITY 2 1 1 0 6 2 4 +4
3  TAFLAN SEVENSPOR 2 0 1 1 6 9 1 -3
4  YARDIM MERMER 2 0 0 2 4 10 0 -6

 PLAY-OFF  C

SONUÇ
 BOZKIR CITY - YARDIM MERMER
 (Emrullah-4, Soner)   (Osman)
 Maçın Adamı: Emrullah-Bozkır City
5 - 1
 TAFLAN SEVENSPOR - BOZKIR CITY
 (Mustafa)   (Soner)
 Maçın Adamı: Selim-Taflan Sevenspor & Mehmet-Bozkır City
1 - 1
 AKŞEMSETTİN - YARDIM MERMER
 (Talha-3, Mert-2)   (İsmail-2, Emre)
 Maçın Adamı: Talha-Akşemsettin
5 - 3
 AKŞEMSETTİN - TAFLAN SEVENSPOR
 (Talha-3, Mesut-2, Nazım-2, Yemliha)   (İsmail-3, Arif-2)
 Maçın Adamı: Talha-Akşemsettin
8 - 5
 C
 (
 Maçın Adamı:
-
 C
 (
 Maçın Adamı:
-
 
S   PLAY-OFF  D O G B M AG YG P AV
1  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 2 1 0 1 4 3 3 +1
2  KONEKS 1 1 0 0 2 1 3 +1
3  TAYIFA UGANDA 1 0 1 0 3 3 1 0
4  STAR KARMA 2 0 1 1 4 6 1 -2

 PLAY-OFF  D

SONUÇ
 STAR KARMA - TAYIFA UGANDA
 (Ali-2, Hakan)   (Jem-2, Ken)   (Kırmızı: Basha-Tayıfa Uganda: 1 maç ceza)
 Maçın Adamı: Hakan-Star Karma
3 - 3
 KONEKS - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 (Fatih, M.Dolar)   (Hüseyin)
 Maçın Adamı: Haşim-Koneks
2 - 1
 STAR KARMA - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 (Erhan)   (Murat-2, Mustafa)
 Maçın Adamı: Mustafa-Entabi Çiğ Köfte
1 - 3
 D
 (
 Maçın Adamı:
-
 D
 (
 Maçın Adamı:
-
 D
 (
 Maçın Adamı:
-
 
GRUP PUAN DURUMLARI :
S   A  GRUBU O G B M AG YG P AV
1  MATADOR CITY 5 4 1 0 22 3 13 +19
2  LEGENDS 5 3 1 1 21 8 10 +13
3  AKŞEMSETTİN 5 2 3 0 14 8 9 +6
4  TAYIFA UGANDA 5 1 1 3 8 15 4 -7
5  FENOMEN 5 1 0 4 8 23 3 -15
6  MAKKON 5 1 0 4 12 28 3 -16

  A  GRUBU

SONUÇ
 MATADOR - AKŞEMSETTİN
 (Çoşkun)   (Oğuzhan)
 Maçın Adamı: Talha-Matador City & Oğuzhan-Akşemsettin
1 - 1
 MAKKON - AKŞEMSETTİN
 (Ali-2)   (Hüseyin-2, Muhammed, Arif, Hamza, Yakup)
 Maçın Adamı: Muhammed-Akşemsettin
2 - 6
 MAKKON - MATADOR CITY
 (Süleyman)   (Çoşkun-4, Yusuf-2, F.Çakar, F.Şengül)
 Maçın Adamı: Çoşkun-Matador City
1 - 8
 TAYIFA UGANDA - LEGENDS
 (  -  )   (Sıtkı, M.Ali, Muhammed)
 Maçın Adamı: M.Ali-Legends
0 - 3
 MAKKON - FENOMEN
 (Ali, Haşim)   (Şamil, Muhammed, Esat, Şevket, Mustafa)
 Maçın Adamı: Esat-Fenomen
2 - 5
 MATADOR CITY - TAYIFA UGANDA
 (Çoşkun-2, Yusuf-2, Talha)   (Basha)
 Maçın Adamı: Çoşkun-Matador City
6 - 1
 TAYIFA UGANDA - MAKKON
 (Umar)   (A.Kıpık, Memiş, İhsan)
 Maçın Adamı: Memiş-Makkon
1 - 3
 AKŞEMSETTİN - FENOMEN
 (Oğuzhan-2, Mert)   (Mesut)
 Maçın Adamı: Oğuzhan-Akşemsettin
3 - 1
 LEGENDS - MATADOR CITY
 (  -  )   (Kadir)
 Maçın Adamı: Kadir-Matador City
0 - 1
 AKŞEMSETTİN - TAYIFA UGANDA
 (Mesut-2)   (Tonny, Jobsteve)
 Maçın Adamı: Mesut-Akşemsettin
2 - 2
 LEGENDS - MAKKON
 (Seyit-4, Sıtkı-2, Emir, Muhammed)   (İhsan-2, Memiş, Aydın)
 Maçın Adamı: Seyit-Legends
8 - 4
 FENOMEN - LEGENDS
 (Serkan)   (Mustafa-2, Ali-2, Sıtkı, Emre, Muhammed, Emir)
 Maçın Adamı: Ali-Legends
1 - 8
 FENOMEN - MATADOR CITY
 (  -  )   (Çoşkun-4, Naci, Yusuf)
 Maçın Adamı: Çoşkun-Matador City
0 - 6
 AKŞEMSETTİN - LEGENDS
 (Halil-2)   (Mesut, Ali)
 Maçın Adamı: Halil-Akşemsettin & M.Ali-Legends
2 - 2
 FENOMEN - TAYIFA UGANDA
 (Mesut)   (Abu-2, Emma, Abkram)
 Maçın Adamı: Abu-Tayıfa Uganda
1 - 4
 
S   B  GRUBU O G B M AG YG P AV
1  LOS BROTHERS 5 4 1 0 19 5 13 +14
2  TÜRK YILDIZLARI 5 3 1 1 20 12 10 +8
3  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 5 3 0 2 18 10 9 +8
4  YARDIM MERMER 5 3 0 2 12 7 9 +5
5  HOCACİHAN UNITED 5 1 0 4 10 21 3 -11
6  AYDINTEPE 5 0 0 5 1 25 0 -24

  B  GRUBU

SONUÇ
 LOS BROTHERS - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 (Muhammed, Osman, İhsan, Samet)   (Fatih)
 Maçın Adamı: Osman-Los Brothers
4 - 1
 HOCACİHAN UNITED - YARDIM MERMER
 (Bayram, Mehmet)   (Osman-3, Cevdet)
 Maçın Adamı: Osman-Yardım Mermer
2 - 4
 YARDIM MERMER - LOS BROTHERS
 (  -  )   (Batuhan)
 Maçın Adamı: Mecit-Los Brothers
0 - 1
 TÜRK YILDIZLARI - HOCACİHAN UNITED
 (Yücel-5, Mesut-2)   (Mehmet)
 Maçın Adamı: Yücel-Türk Yıldızları
7 - 1
 AYDINTEPE - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 (  -  )   (Gaffur-2, Hüseyin-2, Mustafa)
 Maçın Adamı: Gaffur-Entabi Çiğ Köfte
0 - 5
 AYDINTEPE - HOCACİHAN UNITED
 (Osman)   (Bayram-2, Aşkın, M.Çelik, M.Ali)
 Maçın Adamı: Aşkın-Hocacihan United
1 - 5
 ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - YARDIM MERMER
 (Murat)   (Cevdet-2, Şükrü)
 Maçın Adamı: Şükrü-Yardım Mermer
1 - 3
 YARDIM MERMER - AYDINTEPE
 (Aydıntepe takımı maça gelmediği için hükmen mağlup sayılmış ve ligden ihraç edilmiştir.)
 Maçın Adamı:
5 - 0
 ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - HOCACİHAN UNITED
 (Yusuf, Mehmet, Murat, Ahmet)   (M.Ali, Hilmi)
 Maçın Adamı: Mehmet-Entabi Çiğ Köfte
4 - 2
 TÜRK YILDIZLARI - LOS BROTHERS
 (Eyüp-3, Yücel)   (Muhammed-2, Veysel, Mustafa)
 Maçın Adamı: Eyüp-Türk Yıldızları & Muhammed-Los Brothers
4 - 4
 TÜRK YILDIZLARI - AYDINTEPE
 (Aydıntepe takımı ligden ihraç edildiği için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı:
5 - 0
 AYDINTEPE - LOS BROTHERS
 (Aydıntepe takımı ligden ihraç edildiği için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı:
0 - 5
 LOS BROTHERS - HOCACİHAN UNITED
 (Hocacihan United takımı maça çıkmadığı için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı:
5 - 0
 TÜRK YILDIZLARI - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 (Alper)   (Murat-3, Ahmet, Mesut, Gaffur, Ferhat)
 Maçın Adamı: Murat-Entabi Çiğ Köfte
1 - 7
 TÜRK YILDIZLARI - YARDIM MERMER
 (Fikret, Yücel, Mevlana)   (  -  )
 Maçın Adamı: Yücel-Türk Yıldızları
3 - 0
 
S   C  GRUBU O G B M AG YG P AV
1  TAFLAN SEVENSPOR 5 4 1 0 25 9 13 +16
2  KONEKS 5 3 1 1 21 13 10 +8
3  FIRTINA FIGHT 5 2 1 2 11 10 7 +1
4  KASAPLAR FC 5 2 1 2 9 12 7 -3
5  FC OLD WOLWES 5 2 0 3 11 15 6 -4
6  KARACAARDIÇ GENÇLİK 5 0 0 5 4 22 0 -18

  C  GRUBU

SONUÇ
 TAFLAN SEVENSPOR - FIRTINA FIGHT
 (Ünal, Mustafa)   (Ömer-2)
 Maçın Adamı: Ömer-Fırtına Fight
2 - 2
 KARACAARDIÇ GENÇLİK - FIRTINA FIGHT
 (  -  )   (Ömer, İsmail)
 Maçın Adamı: Ömer-Fırtına Fight
0 - 2
 TAFLAN SEVENSPOR - FC OLD WOLWES
 (Hasan-3, Ünal-2, Mustafa)   (Kürşad)
 Maçın Adamı: Hasan-Taflan Sevenspor
6 - 1
 TAFLAN SEVENSPOR - KASAPLAR FC
 (Mustafa-2, İsmail)   (Mustafa Ö.)
 Maçın Adamı: Mustafa-Taflan Sevenspor
3 - 1
 KONEKS - KASAPLAR FC
 (A.Sarı, M.Dolar, Esat)   (Şakir, Mustafa, Ali)
 Maçın Adamı: Esat-Koneks & Şakir-Kasaplar FC
3 - 3
 TAFLAN SEVENSPOR - KONEKS
 (Ünal-2, Mustafa-2, Yakup, Arif, Hasan)   (İhsan, M.Ali, Fatih, Mustafa)
 Maçın Adamı: Mustafa-Taflan Sevenspor
7 - 4
 KASAPLAR FC - FIRTINA FIGHT
 (  -  )   (Mustafa-2, Hüseyin)
 Maçın Adamı: Mustafa-Fırtına Fight
0 - 3
 KARACAARDIÇ GENÇLİK - FC OLD WOLWES
 (Hüseyin)   (Vehbi-3, Kürşat, Serkan)
 Maçın Adamı: Vehbi-FC Old Wolwes)
1 - 5
 FIRTINA FIGHT - FC OLD WOLWES
 (Mustafa-2)   (Engin-2, Kürşat)
 Maçın Adamı: Vehbi-FC Old Wolwes
2 - 3
 KARACAARDIÇ GENÇLİK - KASAPLAR FC
 (Hüseyin, Mehmet)   (Murat-2, Hasan)
 Maçın Adamı: Aykut-Kasaplar FC
2 - 3
 FIRTINA FIGHT - KONEKS
 (Ömer, Ercan)   (Okan-2, İhsan, Muhammed, Mustafa)
 Maçın Adamı: Okan-Koneks
2 - 5
 KARACAARDIÇ GENÇLİK - TAFLAN SEVENSPOR
 (H.Hüseyin)   (Ünal-3, Hasan, Mustafa, İsmail, Hakan)
 Maçın Adamı: Ünal-Taflan Sevenspor
1 - 7
 KONEKS - KARACAARDIÇ GENÇLİK
 (Karacaardıç takımı maça çıkmadığı için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı:
5 - 0
 KASAPLAR FC - FC OLD WOLWES
 (Aykut, Ahmet)   (Vehbi)
 Maçın Adamı: Aykut-Kasaplar FC
2 - 1
 FC OLD WOLWES - KONEKS
 (Kürşad)   (Okan-2, Muhammed, İhsan)
 Maçın Adamı: Okan-Koneks
1 - 4
 
S   D  GRUBU O G B M AG YG P AV
1  STAR KARMA 5 4 1 0 15 9 13 +6
2  BOZKIR CITY 5 3 1 1 19 5 10 +14
3  FC AKINCILAR 5 3 1 1 16 10 10 +6
4  SİLLE YOLU 5 2 1 2 16 15 7 +1
5  KONYA CITY 5 1 0 4 6 15 3 -9
6  DİZEOĞULLARISPOR 5 0 0 5 5 23 0 -18

  D  GRUBU

SONUÇ
 DİZEOĞULLARISPOR - KONYA CITY
 (  -  )   (Yasin, Mustafa)
 Maçın Adamı: Salih-Konya City
0 - 2
 SİLLE YOLU - BOZKIR CITY
 (Sille Yolu takımı maça gelemediği için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı:
0 - 5
 STAR KARMA - FC AKINCILAR
 (Muhammed, Halil, Hakan)   (Emre)
 Maçın Adamı: Murat-Star Karma
3 - 1
 DİZEOĞULLARISPOR - SİLLE YOLU
 (Mustafa-2)   (Mevlüt-3, Ali Kemal-2, Mücahit-2)
 Maçın Adamı: Mevlüt-Sille Yolu
2 - 7
 FC AKINCILAR - KONYA CITY
 (Mevlüt-2, Muhammed, Yunus)   (Yakup, Naci)
 Maçın Adamı: Mevlüt-FC Akıncılar
4 - 2
 STAR KARMA - BOZKIR CITY
 (Hakan, Ali)   (Soner, Emrullah)
 Maçın Adamı: Ali-Star Karma & Soner-Bozkır City
2 - 2
 SİLLE YOLU - KONYA CITY
 (Mücahit, Ali Kemal, Ömer, Mevlüt)   (Vedat)
 Maçın Adamı: Ömer-Sille Yolu
4 - 1
 DİZEOĞULLARISPOR - STAR KARMA
 (Emre-2, Alaaddin)   (Ali-2, Muhammed, İsmail)
 Maçın Adamı: Niyazi-Star Karma
3 - 4
 FC AKINCILAR - BOZKIR CITY
 (Durukan-2, M.Hamdi)   (Soner-2)
 Maçın Adamı: Durukan-FC Akıncılar & Soner-Bozkır City
3 - 2
 FC AKINCILAR - SİLLE YOLU
 (Mevlüt-2, Oktay)   (Mücahit-2, Ali Kemal)
 Maçın Adamı: Mevlüt-FC Akıncılar & Mücahit-Sille Yolu
3 - 3
 STAR KARMA - KONYA CITY
 (Yunus, Ali)   (Furkan)
 Maçın Adamı: Murat-Star Karma
2 - 1
 DİZEOĞULLARISPOR - BOZKIR CITY
 (Dizeoğullarıspor takımı maça çıkmadığı için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı:
0 - 5
 FC AKINCILAR - DİZEOĞULLARISPOR
 (Dizeoğullarıspor takımı ihraç olduğu için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı:
5 - 0
 KONYA CITY - BOZKIR CITY
 (Konya City takımı maça çıkmadığı için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı:
0 - 5
 STAR KARMA - SİLLE YOLU
 (Muhammed-3, Ali)   (Mücahit, Ali Kemal)
 Maçın Adamı: Muhammed-Star Karma & Mücahit-Sille Yolu
4 - 2
 

Maç süreleri net: 25+25=50 dakikadır. Puan sistemi; galibiyet 3, beraberlik 1, mağlubiyet 0 puandır. Tüm gruplarda tek devreli lig sistemi geçerli olacaktır.
Konya Futbol Ligi 2 Turnuvası; A GRUBU, B GRUBU, C GRUBU ve D GRUBU olmak üzere 4 ayrı gruptan oluşacak ve kura ile belirlenecek gruplar 6 takımlı olacak ve toplam 24 takımla lig başlayacaktır. Grup maçları sonunda gruplarında ilk 4 sırayı alan toplam 16 takım Play-Off turuna yükselecektir. Gruplarında 5. ve 6. sırayı alan takımlar elenecektir. Grup sıralaması; puan, genel everaj, aynı averajda fazla gol atan takım avantajlıdır. Tüm eşitliklerde baraj maçı oynatılır.

 
KATILIM : GRUPLAR :
N  TAKIM ADI  KAPTAN
01  TAYIFA UGANDA  Muhammed Lubega
02  AKŞEMSETTİN  Hamza Şahin
03  MATADOR CITY  Fatih Çakar
04  MAKKON  Aydın Eliağır
05  TAFLAN SEVENSPOR  Mustafa Seven
06  AYDINTEPE  Asaf Yıldırım
07  KONEKS  Haşim K. Oğlu
08  FENOMEN  Yıldırım Küçüktunç
09  KARACAARDIÇ GNÇ.  Yunus Usta
10  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE  Yusuf Bıyıklı
11  KASAPLAR FC  Aykut Söyler
12  YARDIM MERMER  Cevdet Yağar
13  TÜRK YILDIZLARI  Yücel Bozoğlu
14  LOS BROTHERS  Osman Kuzu
15  HOCACİHAN UNITED  Mehmet Çelik
16  LEGENDS  Mustafa Baş
17  FIRTINA FIGHT  İbrahim Yurtgülü
18  FC OLD WOLWES  Vehbi Erkök
19  STAR KARMA  Ferhat Dereağzı
20  SİLLE YOLU  Ali Kemal Erden
21  DİZEOĞULLARISPOR  Mustafa Görgülü
22  KONYA CITY  Salih Nur
23  BOZKIR CITY  A.Rahman Erdoğan
24  FC AKINCILAR  Muhammed Çiftçi

Not : Sıralama kayıt sırasına göre yapılmıştır. Takımlarımıza centilmence maçlar eşliğinde başarılar dileriz. İlginiz için şimdiden teşekkürler...

 A  GRUBU
 AKŞEMSETTİN
 FENOMEN
 MATADOR CITY
 TAYIFA UGANDA

 LEGENDS
 MAKKON
 B  GRUBU
 TÜRK YILDIZLARI
 LOS BROTHERS
 HOCACİHAN UNITED
 YARDIM MERMER

 AYDINTEPE
 ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 C  GRUBU
 TAFLAN SEVENSPOR
 KONEKS
 KARACAARDIÇ GENÇLİK
 KASAPLAR FC

 FIRTINA FIGHT
 FC OLD WOLWES
 D  GRUBU
 STAR KARMA
 SİLLE YOLU
 DİZEOĞULLARISPOR
 KONYA CITY

 BOZKIR CITY
 FC AKINCILAR