KONYA ORGANİZE SANAYİ KUPASI/3 FUTBOL TURNUVASI 2019

   TURNUVA LİNKLERİ
  
Turnuva Afişi >>>
   Şartlar ve Kurallar
>>>
   Statü ve Sistem >>>
   Ödül Yönetmenliği >>>
   Online Katılım Formu >>>
   Katılım Formu (word) >>>
   Katılım >>>
   Gruplar
>>>
   Proğram
>>>
   Maç Sonuçları
>>>
   Puan Durumu
>>>

   FOTOĞRAF ALBÜMÜ
   Fotoğraflar ve takım
  
resimleri facebook'da >>>

Tff Herkesiçinfutbol Konya (Grassroots)

KONYA ORGANİZE SANAYİ KUPASI/3 FUTBOL TURNUVASI 2019

ŞAMPİYON
MONİVA

İKİNCİ
AYDINLAR

ÜÇÜNCÜ
KONYA OSB MÜDL.

GOL KRALI
AHMET-MONİVA

EN CENTİLMEN
TAKIM
KONYA OSB MÜDL.

EN CENTİLMEN FUTBOLCU
HAŞİM-KONEKS

KONYA ORGANİZE SANAYİ KUPASI/3 FUTBOL TURNUVASI 2019

KONYA ORGANİZE SANAYİ KUPASI/3 FUTBOL TURNUVASI 2019

Röportajlar için tıklayın >>>

KONYA ORGANİZE SANAYİ KUPASI/3 FUTBOL TURNUVASI 2019

KONYA ORGANİZE SANAYİ KUPASI/3 FUTBOL TURNUVASI 2019

KONYA ORGANİZE SANAYİ KUPASI/3 FUTBOL TURNUVASI 2019

KONYA ORGANİZE SANAYİ KUPASI/3 FUTBOL TURNUVASI 2019

KONYA ORGANİZE SANAYİ KUPASI/3 FUTBOL TURNUVASI 2019

KONYA ORGANİZE SANAYİ KUPASI/3 FUTBOL TURNUVASI 2019

KONYA ORGANİZE SANAYİ KUPASI/3 FUTBOL TURNUVASI 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 


 


 

 

KONYA ORGANİZE SANAYİ KUPASI/3 FUTBOL TURNUVASI 2019

KONYA ORGANİZE SANAYİ KUPASI/3
FUTBOL TURNUVASI 2019
 
PROĞRAM :
KOD  TARİH SAAT STATÜ

 FİNAL MAÇI

SONUÇ
046  15.09.2019 Pazar 22:00 16.MAÇ

 MONİVA - AYDINLAR

3-2
KOD  TARİH SAAT STATÜ

 3. LÜK MAÇI

SONUÇ
045  15.09.2019 Pazar 22:00 15.MAÇ

 KONYA OSB MÜDL. - KONEKS

6-3
KOD  TARİH SAAT STATÜ

 YARI FİNAL KARŞILAŞMALARI

SONUÇ
044  02.09.2019 Pazartesi 21:00 13.MAÇ

 KONYA OSB MÜDL. - MONİVA

1-3
043  02.09.2019 Pazartesi 22:00 14.MAÇ

 AYDINLAR - KONEKS

2-1
KOD  TARİH SAAT STATÜ

 ÇEYREK FİNAL KARŞILAŞMALARI

SONUÇ
042  24.08.2019 Cumartesi 22:00 10.MAÇ  AYDINLAR - ERKON DÖKÜM 3-1
041  25.08.2019 Pazar 21:00 11.MAÇ  KONEKS - A 101 KONYA (0-0 Pen.) 5-3
040  25.08.2019 Pazar 22:00 12.MAÇ  MONİVA - OR-TAŞ DEĞİRMEN (2-2 Pen.) 6-3
039  26.08.2019 Pazartesi 22:00 09.MAÇ  ARAS KARGO - KONYA OSB MÜDL. (1-1 Pen.) 3-4
KOD  TARİH SAAT STATÜ

 2. TUR KARŞILAŞMALARI

SONUÇ
038  02.08.2019 Cuma 22:00 04.MAÇ  MONİVA - İMAŞ MAKİNA 3-1
037  03.08.2019 Cumartesi 21:00 08.MAÇ  KORKMAZ BETON - KONYA OSB MÜDL. (1-1 Pen.) 3-5
036  03.08.2019 Cumartesi 21:00 05.MAÇ  SEKTÖR KİMYA DETERJAN - OR-TAŞ DEĞİRMEN 2-3
035  03.08.2019 Cumartesi 22:00 01.MAÇ  ARAS KARGO - AYKUT AMBALAJ 6-1
034  04.08.2019 Pazar 20:00 07.MAÇ  ERKON DÖKÜM - SİNİ KONYA (1-1 Pen.) 4-3
033  04.08.2019 Pazar 21:00 06.MAÇ  A 101 KONYA - ULUSAN 4-0
032  04.08.2019 Pazar 21:00 02.MAÇ  GALİPOĞLU HİDROMAS - AYDINLAR 1-4
031  04.08.2019 Pazar 22:00 03.MAÇ  KONEKS - HİPOSAN 4-3
KOD  TARİH SAAT GRUP

 GRUP KARŞILAŞMALARI

SONUÇ
030  26.07.2019 Cuma 21:00 A  ATLAS DEĞİRMEN - AYDINLAR 0-9
029  27.07.2019 Cumartesi 21:00 D  KONYA OSB MÜDL. - MONİVA 4-3
028  27.07.2019 Cumartesi 22:00 C  İMAŞ MAKİNA - KORKMAZ BETON 2-3
027  28.07.2019 Pazar 19:00 C  KAYAHAN - KONEKS 1-6
026  28.07.2019 Pazar 20:00 B  ERKON DÖKÜM - HİPOSAN 3-1
025  28.07.2019 Pazar 20:00 B  AYKUT AMBALAJ - GALİPOĞLU HİDROMAS 3-3
024  28.07.2019 Pazar 21:00 D  MPG MAKİNA - OR-TAŞ DEĞİRMEN 1-2
023  28.07.2019 Pazar 21:00 A  A 101 KONYA - ARAS KARGO 1-4
022  28.07.2019 Pazar 22:00 E  SİNİ KONYA - ULUSAN 2-2
021  28.07.2019 Pazar 22:00 E  SEKTÖR KİMYA DETERJAN - WASPO 8-1
020  24.07.2019 Çarşamba 21:30 C  İMAŞ MAKİNA - KONEKS 3-5
019  19.07.2019 Cuma 22:00 A  AYDINLAR - ARAS KARGO (Canlı Yayın) 0-0
018  20.07.2019 Cumartesi 20:00 E  SİNİ KONYA - WASPO 2-0
017  20.07.2019 Cumartesi 21:00 B  GALİPOĞLU HİDROMAS - HİPOSAN 3-2
016  20.07.2019 Cumartesi 22:00 C  KAYAHAN - KORKMAZ BETON 1-4
015  20.07.2019 Cumartesi 22:00 D  MPG MAKİNA - MONİVA 1-7
014  20.07.2019 Cumartesi 23:00 A  ATLAS DEĞİRMEN - A 101 KONYA 0-5
013  21.07.2019 Pazar 20:00 E  ULUSAN - SEKTÖR KİMYA DETERJAN 0-4
012  21.07.2019 Pazar 21:00 B  ERKON DÖKÜM - AYKUT AMBALAJ 3-2
011  21.07.2019 Pazar 21:00 D  OR-TAŞ DEĞİRMEN - KONYA OSB MÜDL. 2-2
010  12.07.2019 Cuma 22:00 A  ARAS KARGO - ATLAS DEĞİRMEN 7-3
009  06.07.2019 Cumartesi 21:00 B  GALİPOĞLU HİDROMAS - ERKON DÖKÜM 2-0
008  06.07.2019 Cumartesi 21:00 B  AYKUT AMBALAJ - HİPOSAN 4-6
007  06.07.2019 Cumartesi 22:00 A  A 101 KONYA - AYDINLAR (Canlı Yayın) 2-1
006  06.07.2019 Cumartesi 22:00 E  SİNİ KONYA - SEKTÖR KİMYA DETERJAN 0-0
005  07.07.2019 Pazar 20:00 C  KAYAHAN - İMAŞ MAKİNA 1-6
004  07.07.2019 Pazar 21:00 D  MPG MAKİNA - KONYA OSB MÜDL. 2-2
003  07.07.2019 Pazar 21:00 D  MONİVA - OR-TAŞ DEĞİRMEN 2-1
002  07.07.2019 Pazar 22:00 E  ULUSAN - WASPO 3-0
001  07.07.2019 Pazar 22:00 C  KORKMAZ BETON - KONEKS 0-11
 
TUR MAÇLARI :

 2. TUR MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 01.MAÇ * (A-1) ARAS KARGO - AYKUT AMBALAJ (EN İYİ 4.)
 (Mesut-3, İbrahim-2, Fatih)   (Bayram)
 Maçın Adamı: Mesut-Aras Kargo
6 - 1
 02.MAÇ * (B-1) GALİPOĞLU HİDROMAS - AYDINLAR (A-3)
 (Servet)   (Ahmet-2, Metin, Hasan)
 Maçın Adamı: Ahmet-Aydınlar
1 - 4
 03.MAÇ * (C-1) KONEKS - HİPOSAN (B-3)
 (Furkan-2, M.Dolar, M.Ali)   (M.Ali-2, Abdullah)
 Maçın Adamı: Furkan-Koneks
4 - 3
 04.MAÇ * (D-1) MONİVA - İMAŞ MAKİNA (C-3)
 (Ahmet-3)   (Mustafa)
 Maçın Adamı: Ahmet-Moniva
3 - 1
 05.MAÇ * (E-1) SEKTÖR KİMYA - OR-TAŞ DEĞİRMEN (D-3)
 (Ali, M.Akif)   (Yusuf, Tuncay, Erkan)
 Maçın Adamı: Erkan-Or-Taş Değirmen
2 - 3
 06.MAÇ * (A-2) A 101 KONYA - ULUSAN (E-3)
 (Akın, Ahmet, Tayfun, Mehmet)   (  -  )
 Maçın Adamı: Ahmet-A 101 Konya
4 - 0
 07.MAÇ * (B-2) ERKON DÖKÜM - SİNİ KONYA (E-2)
 (Mustafa)   (Ömer)   (Normal sürede skor 1-1, penaltılarla)
 Penaltılar: (Mehmet, Bilal, Metin)   (Adem, Halim)
 Maçın Adamı: Şaban-Erkon Döküm
4 - 3
 08.MAÇ * (C-2) KORKMAZ BETON - KONYA OSB MÜDL. (D-2)
 (Kazım)   (Alparslan)   (Normal sürede skor 1-1, penaltılarla)
 Penaltılar: (Kazım, Süleyman)   (Hasan, Alican, Hüseyin, A.Çelebci)
 Maçın Adamı: Süleyman-Korkmaz Beton & Alican-Konya OSB Müdl.
3 - 5
 

 ÇEYREK FİNAL MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 09.MAÇ * (01.M.G.) ARAS KARGO - KONYA OSB MD. (08.M.G.)
 (Mesut)   (Alican)   (Normal sürede skor 1-1, penaltılarla)
 Penaltılar: (Fatih, Mesut)   (Hasan, Alpaslan, Alican)
 Maçın Adamı: Mesut-Aras Kargo & Hasan-Konya OSB Müdl.
3 - 4
 10.MAÇ * (02.M.G.) AYDINLAR - ERKON DÖKÜM (07.M.G.)
 (M.Ali, Metin, Şahin)   (M.Demir)
 Maçın Adamı: Şahin-Aydınlar
 Karar: Erkon Döküm takımı ve oyuncuları maç sonrası centilmenlik dışı davranışları nedeniyle turnuvadan ihraç
 edilmiştir. Ayrıca söz konusu takıma ve oyuncularına; özel, resmi, firmalar, kurumlar vb. (HİF-Herkes İçin
 Futbol) organizasyonlarına süresiz alınmama cezası verilmiştir. Uyarı/İkaz: Hasan-Aydınlar
3 - 1
 11.MAÇ * (03.M.G.) KONEKS - A 101 KONYA (06.M.G.)
 (  -  )   (  -  )   (Normal sürede skor 0-0, penaltılarla)
 Penaltılar: (İhsan, M.Dolar, M.Ali, Fatih, Furkan)   (Hüseyin, Ahmet, Mehmet)
 Maçın Adamı: İhsan-Koneks & Hüseyin-A 101 Konya
5 - 3
 12.MAÇ * (04.M.G.) MONİVA - OR-TAŞ DEĞİRMEN (05.M.G.)
 (Ahmet-2)   (Tuncay-2)   (Normal sürede skor 2-2, penaltılarla)
 Penaltılar: (Mustafa, Ahmet, Hüseyin, Samet)   (Yusuf)
 Maçın Adamı: Ahmet-Moniva & Tuncay-Or-Taş Değirmen
6 - 3
 

 YARI FİNAL MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 13.MAÇ * (09.M.G.) KONYA OSB MÜDL. - MONİVA (12.M.G.)
 (Ahmet)   (Ahmet-2, Samet)
 Maçın Adamı: Samet-Moniva
1 - 3
 14.MAÇ * (10.M.G.) AYDINLAR - KONEKS (11.M.G.)
 (M.Ali, Şahin)   (M.Ali)
 Maçın Adamı: Şahin-Aydınlar
2 - 1
 

 3. LÜK MAÇ SONUCU

SONUÇ
 15.MAÇ * (13.M.M.) KONYA OSB MÜDL. - KONEKS (14.M.M.)
 (Alican-2, Alpaslan, Hakan, Eftal, Hasan)   (Cafer-2, M.Dolar)
 Maçın Adamı: Alican-Konya OSB Müdl.
6 - 3
 

 FİNAL MAÇ SONUCU

SONUÇ
 16.MAÇ * (13.M.G.) MONİVA - AYDINLAR (14.M.G.)
 (Hüseyin, Ahmet, Samet)   (M.Tok, Şahin)
 Karar: Aydınlar takımının oyuncuları; Mehmet Tok, Hasan Tülen ve Metin Gözüm maç içi ve sonrası
 centilmenlik dışı davranışları nedeniyle turnuvadan ihraç edilmiştir. Ayrıca söz konusu oyunculara; özel, resmi,
 firmalar, kurumlar vb. (HİF-Herkes İçin Futbol) organizasyonlarına süresiz alınmama cezası verilmiştir.
 Maçın Adamı: Ahmet-Moniva
3 - 2
 
PUAN DURUMU :
S  A  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  ARAS KARGO 3 2 1 0 11 4 7 +7
2  A 101 KONYA 3 2 0 1 8 5 6 +3
3  AYDINLAR 3 1 1 1 10 2 4 +8
4  ATLAS DEĞİRMEN 3 0 0 3 3 21 0 -18

 A  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 (Canlı Yayın) www.youtube.com/watch?v=DWYxJBK1tDw&feature=youtu.be
 A 101 KONYA - AYDINLAR
 (Hüseyin-2)   (Ramazan)
 Maçın Adamı: Hüseyin-A 101 Konya
2 - 1
 ARAS KARGO - ATLAS DEĞİRMEN
 (İbrahim-3, Mesut-2, Fatih, İsmail)   (M.Çetin-2, Olcay)
 Maçın Adamı: İbrahim-Aras Kargo
7 - 3
 (Canlı Yayın) www.youtube.com/watch?v=QWGNC7yWlmk
 AYDINLAR - ARAS KARGO
 (  -  )   (  -  )
 Maçın Adamı: M.Tok-Aydınlar & Yasin-Aras Kargo  
0 - 0
 ATLAS DEĞİRMEN - A 101 KONYA
 (  -  )   (Akın-2, Mehmet, Ahmet, Mükremin)
 Maçın Adamı: Bilal-A 101 Konya
0 - 5
 ATLAS DEĞİRMEN - AYDINLAR
 (  -  )   (M.Tok-3, Ramazan-2, Mustafa-2, Ali, Ahmet)
 Maçın Adamı: M.Tok-Aydınlar
0 - 9
 A 101 KONYA - ARAS KARGO
 (Ahmet)   (Kadir-2, İbrahim, Fatih)
 Maçın Adamı: Kadir-Aras Kargo
1 - 4
 
S  B  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  GALİPOĞLU HİDROMAS 3 2 1 0 8 5 7 +3
2  ERKON DÖKÜM 3 2 0 1 6 5 6 +1
3  HİPOSAN 3 1 0 2 9 10 3 -1
4  AYKUT AMBALAJ (En iyi 4.) 3 0 1 2 9 12 1 -3

 B  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 GALİPOĞLU HİDROMAS - ERKON DÖKÜM
 (Nazif-2)   (  -  )
 Maçın Adamı: Nazif-Galipoğlu Hidromas
2 - 0
 AYKUT AMBALAJ - HİPOSAN
 (M.Hamdi-2, M.Sami, Hasan Ali)   (M.Ali-6)
 Maçın Adamı: M.Ali-Hiposan
4 - 6
 GALİPOĞLU HİDROMAS - HİPOSAN
 (M.Şahin-2, Dündar)   (M.Ali, Nazmi)
 Maçın Adamı: Nazif-Galipoğlu Hidromas
3 - 2
 ERKON DÖKÜM - AYKUT AMBALAJ
 (M.İçöz-2, M.Demir)   (Cemil, Sami)
 Maçın Adamı: M.İçöz-Erkon Döküm & Muhammed-Aykut Ambalaj
 Kırmızı: Kadir, İbrahim-Erkon Döküm (1'er maç ceza) Yasin-Aykut Ambalaj (2 maç ceza)
3 - 2
 AYKUT AMBALAJ - GALİPOĞLU HİDROMAS
 (Muhammed-2, Sami)   (Osman-2, M.Şahin)
 Maçın Adamı: Muhammed-Aykut Ambalaj & Osman-Galipoğlu Hidromas
3 - 3
 ERKON DÖKÜM - HİPOSAN
 (Özgür-2, Fatih)   (Nazmi)
 Maçın Adamı: Özgür-Erkon Döküm
3 - 1
 
S  C  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  KONEKS 3 3 0 0 22 4 9 +18
2  KORKMAZ BETON 3 2 0 1 7 14 6 -7
3  İMAŞ MAKİNA 3 1 0 2 11 9 3 +2
4  KAYAHAN 3 0 0 3 3 16 0 -13

 C  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 KAYAHAN - İMAŞ MAKİNA
 (Mehmet)   (Abdulkadir-2, Abdurrahman, Recep, M.Zahit, Mustafa)
 Maçın Adamı: Abdulkadir-İmaş Makina
1 - 6
 KORKMAZ BETON - KONEKS
 (  -  )   (Mustafa-3, Okan-3, İhsan-3, M.Ali, İsmato)
 Maçın Adamı: Mustafa-Koneks
0 - 11
 KAYAHAN - KORKMAZ BETON
 (Mustafa)   (A.Emin-2, Oktay-2)
 Maçın Adamı: Oktay-Korkmaz Beton
1 - 4
 İMAŞ MAKİNA - KONEKS
 (Abdulkadir-2, Ömer)   (Fatih-2, İhsan-2, Furkan)
 Maçın Adamı: Fatih-Koneks
3 - 5
 İMAŞ MAKİNA - KORKMAZ BETON
 (Recep, Abdulkadir)   (Süleyman-2, Selçuk)
 Maçın Adamı: Süleyman-Korkmaz Beton
2 - 3
 KAYAHAN - KONEKS
 (Mehmet)   (Fatih-2, M.Dolar-2, Muhammed, İhsan)
 Maçın Adamı: İhsan-Koneks
1 - 6
 
S  D  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  MONİVA 3 2 0 1 12 6 6 +6
2  KONYA OSB MÜDL. 3 1 2 0 8 7 5 +1
3  OR-TAŞ DEĞİRMEN 3 1 1 1 5 5 4 0
4  MPG MAKİNA 3 0 1 2 4 11 1 -7

 D  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 MPG MAKİNA - KONYA OSB MÜDL.
 (Adem, Uğur)   (Hasan-2)
 Maçın Adamı: Uğur-MPG Makina & Muhittin-Konya OSB Müdl.
2 - 2
 MONİVA - OR-TAŞ DEĞİRMEN
 (Ahmet-2)   (Tarık)
 Maçın Adamı: Ahmet-Moniva
2 - 1
 MPG MAKİNA - MONİVA
 (Aziz)   (Ahmet-4, Hüseyin-2, Samet)
 Maçın Adamı: Ahmet-Moniva
1 - 7
 OR-TAŞ DEĞİRMEN - KONYA OSB MÜDL.
 (Yusuf, Tuncay)   (Hüseyin, Alican)
 Maçın Adamı: Yusuf-Or-Taş Değirmen & Ferhat-Konya OSB Müdl.
2 - 2
 KONYA OSB MÜDL. - MONİVA
 (Alican-2, Ahmet-2)   (Mustafa-2, Hüseyin)
 Maçın Adamı: Alican-Konya OSB Müdl.
4 - 3
 MPG MAKİNA - OR-TAŞ DEĞİRMEN
 (Adem)   (Erkan, Tarık)
 Maçın Adamı: Erkan-Or-Taş Değirmen
1 - 2
 
S  E  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  SEKTÖR KİMYA DETERJAN 3 2 1 0 12 1 7 +11
2  SİNİ KONYA 3 1 2 0 4 2 5 +2
3  ULUSAN 3 1 1 1 5 6 4 -1
4  WASPO 3 0 0 3 1 13 0 -12

 E  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 SİNİ KONYA - SEKTÖR KİMYA DETERJAN
 (  -  )   (  -  )
 Maçın Adamı: Emre-Sini Konya & Mustafa-Sektör Kimya Deterjan
0 - 0
 ULUSAN - WASPO
 (Ali, Ferhat, Mehmet)   (  -  )
 Maçın Adamı: Mehmet-Ulusan
3 - 0
 SİNİ KONYA - WASPO
 (Uğur, Adem)   (  -  )
 Maçın Adamı: Uğur-Sini Konya
2 - 0
 ULUSAN - SEKTÖR KİMYA DETERJAN
 (  -  )   (Ali-2, Alpay-2)
 Maçın Adamı: Alpay-Sektör Kimya Deterjan
0 - 4
 SEKTÖR KİMYA DETARJAN - WASPO
 (Necip-3, Ali-2, İsa, Arif, Ömer)   (Erdem)
 Maçın Adamı: Necip-Sektör Kimya Deterjan
8 - 1
 SİNİ KONYA - ULUSAN
 (Uğur, Hakim)   (Ali, Muhammed)
 Maçın Adamı: Hakim-Sini Konya & Muhammed-Ulusan
2 - 2
 
KATILIM/GRUPLAR :  
N  TAKIM ADI  KAPTAN
01  A 101 KONYA  Hüseyin Kibar
02  ARAS KARGO  Murat Göktepe
03  ATLAS DEĞİRMEN  Bülent Denli
04  AYDINLAR  Ramazan Soycan
05  AYKUT AMBALAJ  Onur Ergin
06  ERKON DÖKÜM  İhsan Cantürk
07  GALİPOĞLU HİDROMAS  Osman Uyar
08  HİPOSAN  Baki Taşcıoğlu
09  İMAŞ MAKİNA  Mehmet Adaş
10  KAYAHAN  Mustafa Korkut
11  KONEKS  Haşim K.Pınarlıoğlu
12  KORKMAZ BETON  Sıtkı Korkmaz
13  KONYA OSB MÜDL.  Ahmet Musa Serin
14  MONİVA  Akif Yıldırım
15  MPG MAKİNA  Necati Böget
16  OR-TAŞ DEĞİRMEN  Ahmet Taşkın
17  SEKTÖR KİMYA DET.  Emin Türk
18  SİNİ KONYA  Uğur Yılmaz
19  ULUSAN  Ferhat Dereağzı
20  WASPO  Gökhan B.Semerci
Not : Sıralama alfabetik olarak yapılmıştır. Takımlarımıza centilmence maçlar eşliğinde başarılar dileriz. İlginiz için teşekkürler...
 GRUPLAR :
 A GRUBU
 A 101 KONYA
 ARAS KARGO
 ATLAS DEĞİRMEN
 AYDINLAR
 B GRUBU
 AYKUT AMBALAJ
 ERKON DÖKÜM
 GALİPOĞLU HİDROMAS
 HİPOSAN
 C GRUBU
 İMAŞ MAKİNA
 KAYAHAN
 KONEKS
 KORKMAZ BETON
 D GRUBU
 KONYA OSB MÜDL.
 MONİVA
 MPG MAKİNA
 OR-TAŞ DEĞİRMEN
 E GRUBU
 SEKTÖR KİMYA DETERJAN
 SİNİ KONYA
 ULUSAN
 WASPO