KONYA FUTBOL LİGİ TURNUVASI 2018

KONYA
FUTBOL LİGİ
TURNUVASI
2018

Online Katılım Formu >>>
Yönetmenlik >>>
Katılım Şartları >>>
Lig Sistemi >>>
Oyun Kuralları >>>
Ödüller/Hediyeler >>>

Katılan Takımlar >>>
Gruplar >>>
Proğram >>>
Maç Sonuçları >>>
Puan Durumu >>>

Haftalık Panorama
1. Hafta >>>
2. Hafta >>>
3. Hafta >>>
4. Hafta >>>
5. Hafta >>>
6. Hafta >>>
7. Hafta >>>
8. Hafta >>>

KONYA FUTBOL LİGİ TURNUVASI 2018 YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ

KONYA FUTBOL LİGİ TURNUVASI 2018 ÇEYREK FİNAL GENEL PUAN DURUMU

KONYA FUTBOL LİGİ TURNUVASI 2018 ÇEYREK FİNAL GRUPLARI

KONYA FUTBOL LİGİ TURNUVASI 2018 PLAY-OFF GRUPLARI

KONYA FUTBOL LİGİ TURNUVASI 2018 GRUPLAR

KONYA FUTBOL LİGİ TURNUVASI 2018 KURA ÇEKİMİ
KURA ÇEKİMİ (28.02.2018)

YEŞİL ZEMİN HERKESiçinFUTBOL KONYA
   Tüm fotoğraflar facebook'da >>>

TURNUVA KATILIM FORMU

  

  

 

 

 

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONYA FUTBOL LİGİ FUTBOL TURNUVASI 2018

KONYA FUTBOL LİGİ FUTBOL TURNUVASI 2018
 
PROĞRAM :
KOD  TARİH SAAT S

 FİNAL KARŞILAŞMASI

SONUÇ
092  - : F

 YARI FİNAL GALİPLERİ

-
KOD  TARİH SAAT S

 YARI FİNAL KARŞILAŞMALARI

SONUÇ
091  16.07.2018 Pazartesi 21:00 YF-R  HA-Kİ YAPI - FENOMEN & BAYRAM BAL -
090  16.07.2018 Pazartesi 21:00 YF-R  ANIL YATAĞANLI - BEYARSLAN SK -
089  08.07.2018 Pazar 20:00 YF  FENOMEN & BAYRAM BAL - HA-Kİ YAPI 0-2
088  08.07.2018 Pazar 20:00 YF  BEYARSLAN SK - ANIL YATAĞANLI 2-4
KOD  TARİH SAAT S

 ÇEYREK FİNAL GRUP KARŞILAŞMALARI

SONUÇ
087  02.07.2018 Pazartesi 22:00 Ç-F A

 FENOMEN & BAYRAM BAL - ANIL YATAĞANLI

5-0
086  02.07.2018 Pazartesi 22:00 Ç-F B

 VANSPOR - BEYARSLAN SK

0-1
085  25.05.2018 Cuma 22:00 Ç-F A

 KARATAY GENÇLİK - ANIL YATAĞANLI

0-3
084  25.05.2018 Cuma 22:30 Ç-F B  HA-Kİ YAPI - BEYARSLAN SK 1-2
083  25.05.2018 Cuma 23:00 Ç-F B  VANSPOR - TEŞKİLATI MAHSUSA 3-0
082  26.05.2018 C.tesi 22:00 Ç-F A  FENOMEN & BAYRAM BAL - KONYA CITY 5-1
081  13.05.2018 Pazar 18:00 Ç-F A

 KONYA CITY - ANIL YATAĞANLI

2-4
080  13.05.2018 Pazar 22:00 Ç-F B  TEŞKİLATI MAHSUSA - BEYARSLAN SK 1-2
079  13.05.2018 Pazar 22:00 Ç-F A  KARATAY GENÇLİK - FENOMEN & BAYRAM BAL 1-1
078  14.05.2018 P.tesi 21:30 Ç-F B  VANSPOR - HA-Kİ YAPI 1-2
KOD  TARİH SAAT G

 PLAY-OFF KARŞILAŞMALARI

SONUÇ
077  12.05.2018 C.tesi 21:30 P-O B  VANSPOR - DİRİLİŞ FC 4-2
076  05.05.2018 C.tesi 22:00 P-O D  ANIL YATAĞANLI - KONYA GENÇLERBİRLİĞİ 9-3
075  06.05.2018 Pazar 20:00 P-O B  VANSPOR - TRANSFÜZYON 15-1
074  06.05.2018 Pazar 20:00 P-O B  KONYA CITY - DİRİLİŞ FC 5-3
073  06.05.2018 Pazar 21:00 P-O A  KARATAY GENÇLİK - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 5-2
072  06.05.2018 Pazar 22:00 P-O C  FENOMEN & BAYRAM BAL - BEYARSLAN SK 7-2
071  08.05.2018 Salı 21:30 P-O D  TEŞKİLATI MAHSUSA - KONYA GENÇLERBİRLİĞİ 6-1
070  28.04.2018 C.tesi 20:30 P-O B  KONYA CITY - TRANSFÜZYON 7-4
069  28.04.2018 C.tesi 21:30 P-O A  HA-Kİ YAPI - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 0-0
068  29.04.2018 Pazar 22:00 P-O A  KARATAY GENÇLİK - LEGENDS 2-1
067  01.05.2018 Salı 21:30 P-O C  FENOMEN & BAYRAM BAL - BEYARSLANSK 3-2
066  21.04.2018 C.tesi 22:00 P-O C  TAFLAN SEVENSPOR - BEYARSLAN SK 2-3
065  21.04.2018 C.tesi 22:00 P-O C  FENOMEN & BAYRAM BAL - ULAŞIM CITY 12-0
064  22.04.2018 Pazar 20:00 P-O B  VANSPOR - KONYA CITY 2-2
063  22.04.2018 Pazar 20:00 P-O A  HA-Kİ YAPI - KARATAY GENÇLİK 1-1
062  22.04.2018 Pazar 22:00 P-O D  KONYA GENÇLERBİRLİĞİ - DİZEOĞULLARISPOR 3-0
061  15.04.2018 Pazar 19:00 P-O B  TRANSFÜZYON - DİRİLİŞ FC 2-8
060  15.04.2018 Pazar 20:00 P-O A  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - LEGENDS 3-2
059  15.04.2018 Pazar 21:00 P-O D  ANIL YATAĞANLI - TEŞKİLATI MAHSUSA 1-2
058  15.04.2018 Pazar 21:30 P-O C  ULAŞIM CITY - TAFLAN SEVENSPOR 1-3
KOD  TARİH SAAT G  GRUP KARŞILAŞMALARI SONUÇ
057  15.04.2018 Pazar 20:00 B  VANSPOR - BEYARSLAN SK 6-2
056  07.04.2018 C.tesi 22:00 D  ANIL YATAĞANLI - SANAYİ BİRLİKSPOR 6-0
055  08.04.2018 Pazar 19:00 D  TRANSFÜZYON - ULAŞIM CITY 4-2
054  08.04.2018 Pazar 19:00 D  DADAŞSPOR - LEGENDS 0-3
053  08.04.2018 Pazar 20:00 C  FENOMEN & BAYRAM BAL - DİRİLİŞ FC 0-1
052  08.04.2018 Pazar 20:00 A  DESTHİSAR - HA-Kİ YAPI 0-3
051  08.04.2018 Pazar 21:00 B  İSTANBUL TRANSPLUS - VANSPOR 0-3
050  09.04.2018 P.tesi 22:30 B  KARATAY GENÇLİK - KONYA GENÇLERBİRLİĞİ 3-1
049  09.04.2018 P.tesi 21:30 A  KONYA CITY - TAFLAN SEVENSPOR 2-3
048  31.03.2018 C.tesi 22:00 A  DİZEOĞULLARISPOR - TAFLAN SEVENSPOR 1-4
047  01.04.2018 Pazar 19:00 C  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - DİRİLİŞ FC 7-3
046  01.04.2018 Pazar 19:00 A  ARAS KARGO - HA-Kİ YAPI 1-8
045  01.04.2018 Pazar 20:00 C  TEŞKİLATI MAHSUSA - WARRIORS SPOR 3-0
044  01.04.2018 Pazar 20:00 D  LEGENDS - TRANSFÜZYON 3-6
043  01.04.2018 Pazar 21:00 D  SANAYİ BİRLİKSPOR - DADAŞSPOR 8-2
042  01.04.2018 Pazar 21:00 D  ULAŞIM CITY - ANIL YATAĞANLI 3-2
041  01.04.2018 Pazar 22:00 C  ALISSA DORTMUND - FENOMEN & BAYRAM BAL 0-3
040  01.04.2018 Pazar 22:00 B  AKŞEMSETTİN SK - KARATAY GENÇLİK 1-7
039  24.03.2018 C.tesi 21:30 B  KARATAY GENÇLİK - VANSPOR 0-3
038  24.03.2018 C.tesi 21:30 A  KONYA CITY - DİZEOĞULLARISPOR 4-0
037  24.03.2018 C.tesi 22:30 C  FENOMEN & BAYRAM BAL - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 8-0
036  25.03.2018 Pazar 19:00 D  TRANSFÜZYON - SANAYİ BİRLİKSPOR 4-4
035  25.03.2018 Pazar 19:00 A  DESTHİSAR - ARAS KARGO 0-3
034  25.03.2018 Pazar 20:00 A  HA-Kİ YAPI - TAFLAN SEVENSPOR 6-0
033  25.03.2018 Pazar 20:00 B  İSTANBUL TRANSPLUS - BEYARSLAN SK 4-6
032  25.03.2018 Pazar 21:00 D  ANIL YATAĞANLI - DADAŞSPOR 4-1
031  25.03.2018 Pazar 21:00 D  LEGENDS - ULAŞIM CITY 0-3
030  25.03.2018 Pazar 22:00 C  WARRIORS SPOR - ALISSA DORTMUND 3-4
029  25.03.2018 Pazar 22:00 B  KONYA GENÇLERBİRLİĞİ - AKŞEMSETTİN SK 3-3
028  17.03.2018 C.tesi 21:30 B  İSTANBUL TRANSPLUS - KARATAY GENÇLİK 1-4
027  17.03.2018 C.tesi 22:30 B  VANSPOR - AKŞEMSETTİN SK 5-1
026  18.03.2018 Pazar 19:00 A  ARAS KARGO - DİZEOĞULLARISPOR 0-2
025  18.03.2018 Pazar 19:00 D  TRANSFÜZYON - ANIL YATAĞANLI 1-10
024  18.03.2018 Pazar 20:00 C  DİRİLİŞ FC - TEŞKİLATI MAHSUSA 0-4
023  18.03.2018 Pazar 20:00 D  LEGENDS - SANAYİ BİRLİKSPOR 6-5
022  18.03.2018 Pazar 21:00 B  BEYARSLAN SK - KONYA GENÇLERBİRLİĞİ 1-4
021  18.03.2018 Pazar 21:00 A  DESTHİSAR - KONYA CITY 1-4
020  18.03.2018 Pazar 22:00 C  ALISSA DORTMUND - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 2-5
019  18.03.2018 Pazar 22:00 D  ULAŞIM CITY - DADAŞSPOR 1-0
018  10.03.2018 C.tesi 20:00 A  TAFLAN SEVENSPOR - DESTHİSAR 5-2
017  10.03.2018 C.tesi 20:00 D  DADAŞSPOR - TRANSFÜZYON 3-3
016  10.03.2018 C.tesi 21:00 A  DİZEOĞULLARISPOR - HA-Kİ YAPI 1-3
015  10.03.2018 C.tesi 21:00 B  KONYA GENÇLERBİRLİĞİ - VANSPOR 4-4
014  11.03.2018 Pazar 19:00 A  ARAS KARGO - KONYA CITY 1-4
013  11.03.2018 Pazar 19:00 C  DİRİLİŞ FC - ALISSA DORTMUND 4-2
012  11.03.2018 Pazar 20:00 B  KARATAY GENÇLİK - BEYARSLAN SK 2-1
011  11.03.2018 Pazar 20:00 C  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - TEŞKİLATI MAHSUSA 2-2
010  11.03.2018 Pazar 21:00 D  SANAYİ BİRLİKSPOR - ULAŞIM CITY 3-3
009  11.03.2018 Pazar 21:00 D  ANIL YATAĞANLI - LEGENDS 12-1
008  11.03.2018 Pazar 22:00 B  AKŞEMSETTİN SK - İSTANBUL TRANSPLUS 0-0
007  11.03.2018 Pazar 22:00 C  WARRIORS SPOR - FENOMEN & BAYRAM BAL 2-8
006  04.03.2018 Pazar 19:00 A  DİZEOĞULLARISPOR - DESTHİSAR 6-2
005  04.03.2018 Pazar 19:00 A  HA-Kİ YAPI - KONYA CITY 2-4
004  04.03.2018 Pazar 20:00 C  DİRİLİŞ FC - WARRIORS SPOR 5-1
003  04.03.2018 Pazar 20:00 B  KONYA GENÇLERBİRLİĞİ - İSTANBUL TRANSPLUS 4-2
002  04.03.2018 Pazar 21:00 B  BEYARSLAN SK - AKŞEMSETTİN SK 3-1
001  04.03.2018 Pazar 22:00 C  TEŞKİLATI MAHSUSA - FENOMEN & BAYRAM BAL 0-2
 
S   GENEL PUAN DURUMU O G B M AG YG P AV
1  FENOMEN & BAYRAM BAL 12 9 1 2 54 11 28 +43
2  ANIL YATAĞANLI 12 9 0 3 58 20 27 +38
3  HA-Kİ YAPI 12 8 2 2 34 10 26 +24
4  VANSPOR 11 7 2 2 46 15 23 +31
5  KARATAY GENÇLİK 11 7 2 2 28 15 23 +13
6  BEYARSLAN SK 12 7 0 5 28 28 21 0
7  TEŞKİLATI MAHSUSA 11 6 1 4 25 14 19 +11
8  KONYA CITY 11 6 1 4 35 28 19 +7
 

 YARI FİNAL

SONUÇ
 FENOMEN & BAYRAM BAL - HA-Kİ YAPI
 (  -  )   (Harun-2)
 Maçın Adamı: Harun-Ha-Ki Yapı
0 - 2
 BEYARSLAN SK - ANIL YATAĞANLI
 (Halil-2)   (Yaşar-2, Mehmet, A.İhsan)
 Maçın Adamı: Yaşar-Anıl Yatağanlı
2 - 4
 YARI FİNAL (RÖVANŞ) SONUÇ
 HA-Kİ YAPI - FENOMEN & BAYRAM BAL
 (
 Maçın Adamı:
-
 ANIL YATAĞANLI - BEYARSLAN SK
 (
 Maçın Adamı:
-
 FİNAL SONUÇ
 YARI FİNAL GALİPLERİ
 (
 Maçın Adamı:
-
 
S   ÇEYREK FİNAL  A O G B M AG YG P AV
1  FENOMEN & BAYRAM BAL 3 2 1 0 11 2 7 +9
2  ANIL YATAĞANLI 3 2 0 1 7 7 6 0
3  KARATAY GENÇLİK 3 1 1 1 4 4 4 0
4  KONYA CITY 3 0 0 3 3 12 0 -9

 ÇEYREK FİNAL  A

SONUÇ
 KONYA CITY - ANIL YATAĞANLI
 (Osman-2)   (Mehmet, Sacit, Lütfi, Ali)
 Maçın Adamı: Sacit-Anıl Yatağanlı
2 - 4
 KARATAY GENÇLİK - FENOMEN & BAYRAM BAL
 (Kadir)   (Mesut)
 Cezalılar: Karatay Gençlik: Uyarı, İbrahim-Karatay: 2 maç ve Mustafa-Fenomen: 1 maç ceza
 Maçın Adamı: Seçilmemiştir.
1 - 1
 KARATAY GENÇLİK - ANIL YATAĞANLI
 (  -  )   (Mehmet-2, Yaşar)
 Maçın Adamı: Mehmet-Anıl Yatağanlı
0 - 3
 FENOMEN & BAYRAM BAL - KONYA CITY
 (Mesut-3, Gökhan-2)   (Remzi)
 Maçın Adamı: Mesut-Fenomen & Bayram Bal
5 - 1
 KARATAY GENÇLİK - KONYA CITY
 (Konya City maça çıkmadığı için hükmen)
 Maçın Adamı:
3 - 0
 FENOMEN & BAYRAM BAL - ANIL YATAĞANLI
 (Mesut-3, Mustafa-2)   (  -  )
 Maçın Adamı: Mustafa-Fenomen & Bayram Bal
5 - 0
 
S   ÇEYREK FİNAL  B O G B M AG YG P AV
1  BEYARSLAN SK 3 3 0 0 5 2 9 +3
2  HA-Kİ YAPI 3 2 0 1 6 3 6 +3
3  VANSPOR 3 1 0 2 4 3 3 +1
4  TEŞKİLATI MAHSUSA 3 0 0 3 1 8 0 -7

 ÇEYREK FİNAL  B

SONUÇ
 TEŞKİLATI MAHSUSA - BEYARSLAN SK
 (Rıdvan)   (Hasan, Mesut)
 Maçın Adamı: Hasan-Beyarslan SK
1 - 2
 VANSPOR - HA-Kİ YAPI
 (Vehbi)   (Hilmi, Kadir-kk)
 Maçın Adamı: Harun-Ha-Ki Yapı
1 - 2
 HA-Kİ YAPI - BEYARSLAN SK
 (Serkan)   (Mesut-2)
 Maçın Adamı: Mesut-Beyarslan SK
1 - 2
 VANSPOR - TEŞKİLATI MAHSUSA
 (Vehbi-2, Özcan)   (Kazım-2) (Maçın bitimine 5 dk. kala (3-2) sahadan çekilen Teşkilatı Mahsusa hükmen)
 Maçın Adamı: Vehbi-Vanspor
3 - 0
 TEŞKİLATI MAHSUSA - HA-Kİ YAPI
 (Teşkilatı Mahsusa maça çıkmadığı için hükmen)
 Maçın Adamı:
0 - 3
 VANSPOR - BEYARSLAN SK
 (  -  )   (Ömer)
 Kırmızı: Eyüp-İlhami (Vanspor)
 Maçın Adamı: Ömer-Beyarslan SK
0 - 1
 
S   PLAY-OFF  A O G B M AG YG P AV
1  KARATAY GENÇLİK 3 2 1 0 8 4 7 +4
2  HA-Kİ YAPI 3 1 2 0 4 1 5 +3
3  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 3 1 1 1 5 7 4 -2
4  LEGENDS 3 0 0 3 3 8 0 -5

 PLAY-OFF  A

SONUÇ
 ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - LEGENDS
 (Ahmet-2, Murat)   (Sıtkı, Erdi)
 Maçın Adamı: Ahmet-Entabi Çiğ Köfte
3 - 2
 HA-Kİ YAPI - KARATAY GENÇLİK
 (Ahmet)   (Mehmet)
 Maçın Adamı: Serkan-Ha-Ki Yapı
1 - 1
 HA-Kİ YAPI - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 (  -  )   (  -  )
 Maçın Adamı: Erkan-Ha-Ki Yapı & Sedat-Entabi Çiğ Köfte
0 - 0
 KARATAY GENÇLİK - LEGENDS
 (Naci, İbrahim)   (İsmail)
 Maçın Adamı: Naci-Karatay Gençlik
2 - 1
 HA-Kİ YAPI - LEGENDS
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
3 - 0
 KARATAY GENÇLİK - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 (Yusuf M.-5)   (Ali-2)
 Maçın Adamı: Yusuf M.-Karatay Gençlik
5 - 2
 
S   PLAY-OFF  B O G B M AG YG P AV
1  VANSPOR 3 2 1 0 21 5 7 +16
2  KONYA CITY 3 2 1 0 14 9 7 +5
3  DİRİLİŞ FC 3 1 0 2 13 11 3 +2
4  TRANSFÜZYON 3 0 0 3 7 30 0 -23

 PLAY-OFF  B

SONUÇ
 TRANSFÜZYON - DİRİLİŞ FC
 (Cengiz, Yahya)   (Halit-3, Veysel-2, Halis, Mert, Mustafa)
 Maçın Adamı: Mert-Diriliş FC
2 - 8
 VANSPOR - KONYA CITY
 (Sedat-2)   (Mevlüt, Osman)
 Maçın Adamı: Sedat-Vanspor
2 - 2
 KONYA CITY - TRANSFÜZYON
 (Osman-3, Ali-2, Mevlüt-2)   (Cengiz-3, Mehmet)
 Maçın Adamı: Mevlüt-Konya City
7 - 4
 VANSPOR - TRANSFÜZYON
 (Savaş-4, Vehbi-3, Uğur-3, Şahin-2, Sedat-2, Özcan)   (Yahya)
 Maçın Adamı: Savaş-Vanspor
15 - 1
 KONYA CITY - DİRİLİŞ FC
 (Ömer-2, Osman, Ali, Remzi)   (Halis, Mustafa, Mert)
 Maçın Adamı: Ömer-Konya City
5 - 3
 VANSPOR - DİRİLİŞ FC
 (Savaş-2, Vehbi, Uğur)   (Muhammed-2)
 Maçın Adamı: Ramazan-Vanspor
4 - 2
 
S   PLAY-OFF  C O G B M AG YG P AV
1  FENOMEN & BAYRAM BAL 3 3 0 0 22 4 9 +18
2  BEYARSLAN SK 3 2 0 1 8 5 6 +3
3  TAFLAN SEVENSPOR 3 1 0 2 7 11 3 -4
4  ULAŞIM CITY 3 0 0 3 1 18 0 -17

 PLAY-OFF  C

SONUÇ
 ULAŞIM CITY - TAFLAN SEVENSPOR
 (Mustafa)   (Ünal-2, Mümin)
 Maçın Adamı: Ünal-Taflan Sevenspor
1 - 3
 FENOMEN & BAYRAM BAL - ULAŞIM CITY
 (Gökhan-6, Mesut-4, İsmail, Fatih)   (  -  )
 Maçın Adamı: Mesut-Fenomen & Bayram Bal
12 - 0
 TAFLAN SEVENSPOR - BEYARSLAN SK
 (Adem, Ünal)   (Halil-3)
 Maçın Adamı: Halil-Beyarslan SK
2 - 3
 FENOMEN & BAYRAM BAL - BEYARSLAN SK
 (Gökhan-2, Fatih)   (Halil, Hakan)
 Maçın Adamı: Gökhan-Fenomen & Bayram Bal
3 - 2
 FENOMEN & BAYRAM BAL - TAFLAN SEVENSPOR
 (Gökhan C.-3, Kadir-2, İsmail, Gökhan P.)   (Ünal, Ahmet)
 Maçın Adamı: Gökhan C.-Fenomen & Bayram Bal
7 - 2
 ULAŞIM CITY - BEYARSLAN SK
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
0 - 3
 
S   PLAY-OFF  D O G B M AG YG P AV
1  TEŞKİLATI MAHSUSA 3 3 0 0 12 2 9 +10
2  ANIL YATAĞANLI 3 2 0 1 13 5 6 +8
3  KONYA GENÇLERBİRLİĞİ 3 1 0 2 7 16 3 -9
4  DİZEOĞULLARISPOR 3 0 0 3 0 9 0 -9

 PLAY-OFF  D

SONUÇ
 ANIL YATAĞANLI - TEŞKİLATI MAHSUSA
 (Yaşar)   (Rıdvan, Yasin)
 Maçın Adamı: Rıdvan-Teşkilatı Mahsusa
1 - 2
 KONYA GENÇLERBİRLİĞİ - DİZEOĞULLARISPOR
 (Bahri, Bekir, Mustafa)  (Muhammed, Alaaddin, Mustafa)  (3-3 iken Dizeoğulları son 5 dk.çekildiği için hükmen)
 Maçın Adamı: Bahri-Konya Gençlerbirliği
3 - 0
 ANIL YATAĞANLI - DİZEOĞULLARISPOR
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
3 - 0
 TEŞKİLATI MAHSUSA - DİZEOĞULLARISPOR
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
3 - 0
 ANIL YATAĞANLI - KONYA GENÇLERBİRLİĞİ
 (Mehmet-4, Yaşar-3, Lütfü-2)   (Mustafa, Burhan, Bahri)
 Maçın Adamı: Mehmet-Anıl Yatağanlı
9 - 3
 TEŞKİLATI MAHSUSA - KONYA GENÇLERBİRLİĞİ
 (Mustafa-2, Rıdvan-2, Osman, Hasan, Fatih)   (Ferhat)
 Maçın Adamı: Rıdvan-Teşkilatı Mahsusa
7 - 1
 
PUAN DURUMU :
S   A  GRUBU O G B M AG YG P AV
1  HA-Kİ YAPI 5 4 0 1 22 6 12 +16
2  KONYA CITY 5 4 0 1 18 7 12 +11
3  TAFLAN SEVENSPOR 5 4 0 1 15 11 12 +4
4  DİZEOĞULLARISPOR 5 2 0 3 10 13 6 -3
5  ARAS KARGO 5 1 0 4 5 17 3 -12
6  DESTHİSAR 5 0 0 5 5 21 0 -16

 A  GRUBU

SONUÇ
 DİZEOĞULLARISPOR - DESTHİSAR
 (Emre-3, Bayram, Mustafa, Alaaddin)   (Sami, Mustafa)
 Maçın Adamı: Emre-Dizeoğullarıspor
6 - 2
 HA-Kİ YAPI - KONYA CITY
 (Harun, S.Biricik)   (Osman-2, Ali, Salih)
 Maçın Adamı: Osman-Konya City
2 - 4
 TAFLAN SEVENSPOR - DESTHİSAR
 (İsmail-2, Okan, Kazım, Mustafa)   (Samet, Yasir)
 Maçın Adamı: Ünal-Taflan Sevenspor
5 - 2
 DİZEOĞULLARISPOR - HA-Kİ YAPI
 (Emre)   (Mehmet, Harun, Ali)
 Maçın Adamı: Harun-Ha-Ki Yapı
1 - 3
 ARAS KARGO - KONYA CITY
 (Talha)   (Osman-2, Remzi, Ali)
 Hakem Raporu ile 1 maç cezalılar: Ayberk-Aras Kargo ve Ferdi-Konya City
 Maçın Adamı: Osman-Konya City
1 - 4
 ARAS KARGO - DİZEOĞULLARISPOR
 (  -  )   (Bayram, Ali)
 Maçın Adamı: Emre-Dizeoğullarıspor
0 - 2
 DESTHİSAR - KONYA CITY
 (Samet)   (Ömer, Ali, Osman, Remzi)
 Maçın Adamı: Remzi-Konya City
1 - 4
 KONYA CITY - DİZEOĞULLARISPOR
 (Osman-3, Ali)   (  -  )
 Maçın Adamı: Osman-Konya City
4 - 0
 DESTHİSAR - ARAS KARGO
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
0 - 3
 HA-Kİ YAPI - TAFLAN SEVENSPOR
 (Harun-4, Ali, Hilmi)   (  -  )
 Maçın Adamı: Harun-Ha-Ki Yapı
6 - 0
 DİZEOĞULLARISPOR - TAFLAN SEVENSPOR
 (Mustafa)   (Mustafa-2, İzzet, Mümin)
 Maçın Adamı: Mustafa-Taflan Sevenspor
1 - 4
 ARAS KARGO - HA-Kİ YAPI
 (Murat)   (Harun-3, Serkan-2, Ali-2, Ahmet)
 Maçın Adamı: Harun-Ha-Ki Yapı
1 - 8
 DESTHİSAR - HA-Kİ YAPI
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
0 - 3
 KONYA CITY - TAFLAN SEVENSPOR
 (Remzi, Mustafa)   (Kazım, Mustafa, Mümin)
 Maçın Adamı: Selim-Taflan Sevenspor
2 - 3
 TAFLAN SEVENSPOR - ARAS KARGO
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
3 - 0
 
S   B  GRUBU O G B M AG YG P AV
1  VANSPOR 5 4 1 0 21 7 13 +14
2  KARATAY GENÇLİK 5 4 0 1 16 7 12 +9
3  KONYA GENÇLERBİRLİĞİ 5 2 2 1 16 13 8 +3
4  BEYARSLAN SK 5 2 0 3 13 17 6 -4
5  AKŞEMSETTİN SK 5 0 2 3 6 18 2 -12
6  İSTANBUL TRANSPLUS 5 0 1 4 7 17 1 -10

 B  GRUBU

SONUÇ
 KONYA GENÇLERBİRLİĞİ - İSTANBUL TRANSPLUS
 (Mustafa-2, Bahri, İbrahim)   (Mustafa, Ahmet)
 Maçın Adamı: Mustafa-Konya Gençlerbirliği
4 - 2
 BEYARSLAN SK - AKŞEMSETTİN SK
 (Mesut-2, Halil)   (Hüseyin)
 Maçın Adamı: Halil-Beyarslan SK
3 - 1
 KONYA GENÇLERBİRLİĞİ - VANSPOR
 (Recep, Mustafa, Bahri, Enes)   (Sedat-2, Uğur, Vehbi)
 Maçın Adamı: Sedat-Vanspor
4 - 4
 KARATAY GENÇLİK - BEYARSLAN SK
 (Naci, Kadir)   (Mesut)
 Maçın Adamı: Mesut-Beyarslan SK
2 - 1
 AKŞEMSETTİN SK - İSTANBUL TRANSPLUS
 (  -  )   (  -  )
 Maçın Adamı: Fatih-Akşemsettin SK & Bünyamin-İstanbul Transplus
0 - 0
 İSTANBUL TRANSPLUS - KARATAY GENÇLİK
 (Ali)   (Kadir-2, Yunushan, Mehmet)
 Maçın Adamı: Kadir-Karatay Gençlik
1 - 4
 VANSPOR - AKŞEMSETTİN SK
 (Vehbi-4, Şahin)   (Doğanay)
 Maçın Adamı: Vehbi-Vanspor
5 - 1
 BEYARSLAN SK - KONYA GENÇLERBİRLİĞİ
 (Ömer)   (Enes-2, Burak, Recep)
 Maçın Adamı: Enes-Konya Gençlerbirliği
1 - 4
 KARATAY GENÇLİK - VANSPOR
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
0 - 3
 İSTANBUL TRANSPLUS - BEYARSLAN SK
 (Osman-2, İsmail, Ali)   (Halil-4, Ramazan, Mesut)
 Maçın Adamı: Halil-Beyarslan SK
4 - 6
 KONYA GENÇLERBİRLİĞİ - AKŞEMSETTİN SK
 (Recep, Burak, Bahri)   (Halil, Muhammed, Hamza)
 Maçın Adamı: Burak-Konya Gençlerbirliği
3 - 3
 AKŞEMSETTİN SK - KARATAY GENÇLİK
 (Hüseyin)   (İbrahim-4, Yunushan-3)
 Maçın Adamı: İbrahim-Karatay Gençlik
1 - 7
 İSTANBUL TRANSPLUS - VANSPOR
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
0 - 3
 KARATAY GENÇLİK - KONYA GENÇLERBİRLİĞİ
 (Muzaffer-2, Mehmet)   (Enes)
 Maçın Adamı: Muzaffer-Karatay Gençlik
3 - 1
 VANSPOR - BEYARSLAN SK
 (Savaş-2, Uğur-2, İlhami, Şahin)   (Mehmet, Ömer)
 Maçın Adamı: İlhami-Vanspor
6 - 2
 
S   C  GRUBU O G B M AG YG P AV
1  FENOMEN & BAYRAM BAL 5 4 0 1 21 3 12 +18
2  TEŞKİLATI MAHSUSA 5 3 1 1 12 4 10 +8
3  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 5 3 1 1 17 15 10 +2
4  DİRİLİŞ FC 5 3 0 2 13 14 9 -1
5  ALISSA DORTMUND 5 1 0 4 8 18 3 -10
6  WARRIORS SPOR 5 0 0 5 6 23 0 -17

 C  GRUBU

SONUÇ
 DİRİLİŞ FC - WARRIORS SPOR
 (Muhammed-2, Halit-2, Halis)   (Olcay)
 Maçın Adamı: Halit-Diriliş FC
5 - 1
 TEŞKİLATI MAHSUSA - FENOMEN & BAYRAM BAL
 (  -  )   (Mesut, Namık)
 Maçın Adamı: Mahmut-Fenomen İletişim
0 - 2
 DİRİLİŞ FC - ALISSA DORTMUND
 (Mustafa, Halit, Muhammed, Halis)   (Samet, Mehmet)
 Maçın Adamı: Halit-Diriliş FC
4 - 2
 ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - TEŞKİLATI MAHSUSA
 (Mustafa, Mesut)   (Mustafa, Rıdvan)
 Maçın Adamı: Soner-Entabi Çiğ Köfte
2 - 2
 WARRIORS SPOR - FENOMEN & BAYRAM BAL
 (Ertuğrul, Naim)   (Mahmut-4, Fatih-2, Seyit-2)
 Maçın Adamı: Mahmut-Fenomen & Bayram Bal
2 - 8
 DİRİLİŞ FC - TEŞKİLATI MAHSUSA
 (  -  )   (Rıdvan, Hasan, Mustafa, Yasin)
 Maçın Adamı: Muhammed-Diriliş FC
0 - 4
 ALISSA DORTMUND - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 (Menaf, Muhammed)   (Ali-3, Ahmet, Murat)
 Maçın Adamı: Ali-Entabi Çiğ Köfte
2 - 5
 FENOMEN & BAYRAM BAL - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 (M.Akif-4, Namık-3, Mesut)   (  -  )
 Maçın Adamı: Mesut-Fenomen & Bayram Bal
8 - 0
 WARRIORS SPOR - ALISSA DORTMUND
 (Ömer, Ahmet, İsmail)   (Menaf, Vedat, Hakan, Beytullah)
 Maçın Adamı: Mustafa-Warriors & Hasan-Alissa Dortmund
3 - 4
 ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - DİRİLİŞ FC
 (Ahmet-4, Mesut-2, Murat)   (Halis-2, Halit)
 Maçın Adamı: Ahmet-Entabi Çiğ Köfte
7 - 3
 TEŞKİLATI MAHSUSA - WARRIORS SPOR
 (Warriors Spor takımı maça çıkmadığından hükmen yenik sayılmıştır.)
 Maçın Adamı:
3 - 0
 ALISSA DORTMUND - FENOMEN & BAYRAM BAL
 (  -  )   (Hasan, Mustafa, Mesut)
 Maçın Adamı: Vedat-Alissa Dortmund
0 - 3
 ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - WARRIORS SPOR
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
3 - 0
 FENOMEN & BAYRAM BAL - DİRİLİŞ FC
 (  -  )   (Mustafa)
 Maçın Adamı: Mustafa-Diriliş FC
0 - 1
 ALISSA DORTMUND - TEŞKİLATI MAHSUSA
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
0 - 3
 
S   D  GRUBU O G B M AG YG P AV
1  ANIL YATAĞANLI 5 4 0 1 34 6 12 +28
2  ULAŞIM CITY 5 3 1 1 12 9 10 +3
3  TRANSFÜZYON 5 2 2 1 18 22 8 -4
4  LEGENDS 5 2 0 3 13 26 6 -13
5  SANAYİ BİRLİKSPOR 5 1 2 2 20 21 5 -1
6  DADAŞSPOR 5 0 1 4 6 19 1 -13

 D  GRUBU

SONUÇ
 DADAŞSPOR - TRANSFÜZYON
 (Abdullah, Burak, Zeki)   (Metin, Cengiz, Ramazan)
 Maçın Adamı: Abdullah-Dadaşspor
3 - 3
 SANAYİ BİRLİKSPOR - ULAŞIM CITY
 (Alper-2, Ahmet)   (Mustafa, Emrah, Ali)
 Maçın Adamı: Alper-Sanayi Birlikspor
 3 - 3
 ANIL YATAĞANLI - LEGENDS
 (Mehmet-6, Yaşar-2, A.İhsan-2, Sacit, Gökhan)   (M.Baş)
 Maçın Adamı: Mehmet-Anıl Yatağanlı
12 - 1
 TRANSFÜZYON - ANIL YATAĞANLI
 (Murat)   (Mehmet-5, Yaşar-2, Ali-2, Gökhan)
 Maçın Adamı: Mehmet-Anıl Yatağanlı
1 - 10
 LEGENDS - SANAYİ BİRLİKSPOR
 (Mustafa-3, Muhammed-2, Ali)   (Alper-2, İbrahim-2, Süleyman)
 Maçın Adamı: Mustafa-Legends
6 - 5
 ULAŞIM CITY - DADAŞSPOR
 (Emrah)   (  -  )
 Maçın Adamı: Emrah-Ulaşım City & Mevlüt-Dadaşspor
1 - 0
 TRANSFÜZYON - SANAYİ BİRLİKSPOR
 (Metin-2, Mehmet-2)   (Alper-3, Furkan)
 Maçın Adamı: Metin-Transfüzyon & Alper-Sanayi Birlikspor
4 - 4
 ANIL YATAĞANLI - DADAŞSPOR
 (Şevket, Alişan, Mustafa, Sacit)   (Mahmut)
 Maçın Adamı: Fatih-Anıl Yatağanlı
4 - 1
 LEGENDS - ULAŞIM CITY
 (  -  )   (Enver, Emrah, Mustafa)
 Maçın Adamı: Emrah-Ulaşım City
0 - 3
 SANAYİ BİRLİKSPOR - DADAŞSPOR
 (Ö.Fatih-3, Alper-3, Ahmet-2)   (Mevlüt-2)
 Maçın Adamı: Alper-Sanayi Birlikspor
8 - 2
 ULAŞIM CITY - ANIL YATAĞANLI
 (Ayhan-2, Mustafa)   (Ahmet, Sacit)
 Maçın Adamı: Ayhan-Ulaşım City & Sacit-Anıl Yatağanlı
3 - 2
 LEGENDS - TRANSFÜZYON
 (Ali-2, Mustafa)   (Mehmet-2, Nuri-2, Metin, Sönmez)
 Maçın Adamı: Mehmet-Transfüzyon
3 - 6
 ANIL YATAĞANLI - SANAYİ BİRLİKSPOR
 (Yaşar-3, Şevket-2, Gökhan)   (  -  )
 Maçın Adamı: Yaşar-Anıl Yatağanlı
6 - 0
 TRANSFÜZYON - ULAŞIM CITY
 (Ulaş-2, Yahya, Metin)   (Mustafa, Ayhan)
 Maçın Adamı: Ulaş-Transfüzyon
4 - 2
 DADAŞSPOR - LEGENDS
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
0 - 3
 
NOT: Maç süreleri net: 25+25=50 dakikadır. Puan sistemi; galibiyet 3, beraberlik 1, mağlubiyet 0 puandır. Ligin gidişatına göre grupların tek devre yada çift devre olması belirlenecektir.
 
KATILIM : GRUPLAR :
N  TAKIM ADI  KAPTAN
01  TAFLAN SEVENSPOR  Mustafa Seven
02  İSTANBUL TRANSPLUS  İsmail Büyüktün
03  DESTHİSAR  Şahin Eroğlu
04  ARAS KARGO  Murat Göktepe
05  KARATAY GENÇLİK  Abdullah Kaya
06  KONYA CITY  Salih Nur
07  AKŞEMSETTİN SK  Halil Toy
08  BEYARSLAN SK  Seyit Ali Akbaş
09  DİRİLİŞ FC  Halit Şimşek
10  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE  Yusuf Bıyıklı
11  HA-Kİ YAPI  Harun Kizi
12  FENOMEN&BAYRAM BAL  Yıldırım Küçüktunç
13  DİZEOĞULLARISPOR  Alaaddin Kabakçı
14  WARRIORS SPOR  Mustafa Yıldırım
15  VANSPOR  Eyüp Ören
16  TEŞKİLATI MAHSUSA  Bahri Nuryağaç
17  KONYA GENÇLERBİRLİĞİ  Enes Karakaya
18  ALISSA DORTMUND  Menaf Turhan
19  ANIL YATAĞANLI  Ahmet Yılmaz
20  SANAYİ BİRLİKSPOR  Bülent Çukur
21  DADAŞSPOR  Ahmet Demirbaz
22  ULAŞIM CITY  Mustafa Yenilmez
23  LEGENDS  Mustafa Baş
24  TRANSFÜZYON  Yahya Akbulut

Not : Sıralama kayıt sırasına göre yapılmıştır. Takımlarımıza centilmence maçlar eşliğinde başarılar dileriz. İlginiz için şimdiden teşekkürler...

 A  GRUBU
 DİZEOĞULLARISPOR
 HA-Kİ YAPI
 KONYA CITY
 TAFLAN SEVENSPOR

 DESTHİSAR
 ARAS KARGO
 B  GRUBU
 KONYA GENÇLERBİRLİĞİ
 VANSPOR
 BEYARSLAN SK
 AKŞEMSETTİN SK

 İSTANBUL TRANSPLUS
 KARATAY GENÇLİK
 C  GRUBU
 ALISSA DORTMUND
 TEŞKİLATI MAHSUSA
 WARRIORS SPOR
 FENOMEN & BAYRAM BAL

 ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 DİRİLİŞ FC
 D  GRUBU
 ANIL YATAĞANLI
 SANAYİ BİRLİKSPOR
 DADAŞSPOR
 ULAŞIM CITY

 LEGENDS
 TRANSFÜZYON