KONYA BANKALARARASI FUTBOL TURNUVASI

   Panorama >>>
   Takım Kadroları >>>
   Katılım Şartları >>>
   Oyun Kuralları >>>
   Fotoğraf Galerisi >>>
   Katılım Formu >>>
   Turnuva Fikstürü >>>
   Maç Sonuçları >>>
   Puan Durumu >>>
   Turnuva Afişi >>>
   TFF Statü >>>
 

 

 

 

 

 


 

 

KONYA BANKALARARASI FUTBOL TURNUVASI

KONYA BANKALARARASI FUTBOL TURNUVASI
   
TARİH : Nisan - Mayıs 2012
SAHA : Şehit Muharrem Samur Stadı (Başkent Hastanesi Civarı)
ORGANİZASYON : Türkiye Futbol Federasyonu HERKESiçinFUTBOL Konya Hif İl Temsilciliği
KOMİTE : Başkan: İbrahim KARABACAK/Konya Hif İl Temsilcisi
Bankalar Sorumluları: Yunus İŞÇİ/Savaş BİLTEKİN
Federasyon Temsilcisi: Tahir TAŞYÜZ
Saha Amiri: Fevzi KURAL
Sağlık Görevlisi: Mustafa YENİTERZİ
HAKEMLER : Konya Resmi İl ve Hif Hakemleri
AMAÇ : "Konya Bankalararası Futbol Turnuvası" bu tür turnuva veya benzeri etkinliklerle; personel ve meslek grupları ile kaynaşma, iş verimini artırma, arkadaşlık olgusu ve sosyalleşme adına büyük faydalar getirdiği; dolayısıyla işine sahip çıkma olgusunun gelişmesi ve personel üzerinde ki olumlu memnuniyeti neticesinde gerçekleşmektedir. 
 
FİNAL PROĞRAMI
Şampiyon Vakıfbank'a kupasını ve plaketini; Vakıfbank Şube Müdürü Fikri Çetin takdim etti.
 
İkinci Teb'e kupasını ve plaketini; Teb Şube Müdürü Ali Galip Koçer takdim etti.
 
Üçüncü İş Bankası (Karma) takımına plaketini; Konya ASKF Yön.Kur.Üyesi Ferit Kesler verdi.
 
Dördüncü Yapı Kredi bankasına plaketini; Konya ASKF Yön.Kur.Üyesi Ferit Kesler verdi.
 
Akbank takımını temsilen Yunus İşçi'ye en centilmen takım plaketini; Konya Hif İl Temsilcisi İbrahim Karabacak verdi.
 
Tolga Özteke-İş Bankası (Karma) en centilmen oyuncu plaketin; Konya Hif İl Temsilcisi Yardımcısı Mustafa Yeniterzi verdi.
 
Gol kralı Yapı Kredi bankasından Abdullah Yücel'e spor ayakkabısı hediyesini; Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ferit Kesler verdi.
 
Altın eldiven enaz gol yiyen kaleci Vakıfbank takımından Ebubekir Sümmen'e kaleci eldiveni hediyesini; Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ferit Kesler verdi.
 
Final maçı hakemi Yasin Şahin'e teşekkür plaketini; Konya Hif İl Tems.İbrahim Karabacak verdi.
 
TURNUVA MAÇLARI FİKSTÜRÜ VE STATÜ :
(Maç saatleri; her Çarşamba, hakem atamaları; her Cuma günü web sitemizde güncellenecektir.)
KOD TARİH SAAT GRUP MAÇLARI S HAKEM
001  14.04.2012 C.tesi 18:00  İş Bankası (Karma) - Finansbank (Konya) 7-1  Ömer Yüzer
002  14.04.2012 C.tesi 19:00  T.Finans Katılım - Anadolubank 2-2  Ömer Yüzer
003  14.04.2012 C.tesi 20:00  Akbank - Kuveyt Türk 5-5  Ömer Yüzer
004  14.04.2012 C.tesi 21:00  İş Bankası (Nalçacı) - Albaraka Türk 1-4  Ömer Yüzer
005  15.04.2012 Pazar 11:30  Yapı Kredi - Ziraat Bankası 5-2  Emre Koçyiğit
006  15.04.2012 Pazar 12:30  Bank Asya - Denizbank 3-2  Emre Koçyiğit
007  15.04.2012 Pazar 13:30  Garanti Bankası - İş Bankası (Ticari) 0-2  Hasan Çotuk
008  15.04.2012 Pazar 14:30  Finansbank (Nalçacı) - Halkbank (Konya) 1-4  Hasan Çotuk
009  01.05.2012 Salı 14:00  Ziraat Bankası - Denizbank 7-1  Salih Soydan
010  01.05.2012 Salı 15:00  Yapı Kredi - İş Bankası (Aziziye) 5-1  Salih Soydan
011  01.05.2012 Salı 16:00  Garanti Bankası - Finansbank (Nalçacı) 3-1  Salih Soydan
012  01.05.2012 Salı 17:00  İş Bankası (Ticari) - Vakıfbank 1-1  Salih Soydan
013  01.05.2012 Salı 18:00  İş Bankası (Karma) - T.Finans Katılım 2-2  Fatih Solmaz
014  01.05.2012 Salı 19:00  Finansbank (Konya) - Halkbank (Bölge) 0-4  Fatih Solmaz
015  01.05.2012 Salı 20:00  Akbank - İş Bankası (Nalçacı) 9-0  Fatih Solmaz
016  01.05.2012 Salı 21:00  Kuveyt Türk - Teb 3-1  Fatih Solmaz
017  05.05.2012 C.tesi 19:00  Kuveyt Türk - Albaraka Türk 2-4  Yasin Şahin
018  05.05.2012 C.tesi 20:00  Garanti Bankası - Vakıfbank 0-6  Yasin Şahin
019  05.05.2012 C.tesi 21:00  Akbank - Teb 1-2  Yasin Şahin
020  05.05.2012 C.tesi 22:00  Finansbank (Konya) - Anadolubank 2-5  Yasin Şahin
021  06.05.2012 Pazar 18:00  Yapı Kredi - Bank Asya 3-2  Salih Soydan
022  06.05.2012 Pazar 19:00  İş Bankası (Karma) - Halkbank (Bölge) 3-3  Salih Soydan
023  06.05.2012 Pazar 20:00  İş Bankası (Ticari) - Halkbank (Konya) 5-3  Fatih Solmaz
024  06.05.2012 Pazar 21:00  Ziraat Bankası - İş Bankası (Aziziye) 6-2  Fatih Solmaz
025  11.05.2012 Cuma 20:00  Yapı Kredi - Denizbank 7-4  Yasin Şahin
026  11.05.2012 Cuma 21:00  Garanti Bankası - Halkbank (Konya) 2-2  Yasin Şahin
027  11.05.2012 Cuma 22:00  Akbank - Albaraka Türk 4-1  Yasin Şahin
028  13.05.2012 Pazar 18:00  Finansbank (Nalçacı) - Vakıfbank 1-13  Aslıhan Boyalı
029  13.05.2012 Pazar 19:00  İş Bankası (Karma) - Anadolubank 4-1  Aslıhan Boyalı
030  13.05.2012 Pazar 20:00  T.Finans Katılım - Halkbank (Bölge) 4-3  Aslıhan Boyalı
031  13.05.2012 Pazar 21:00  İş Bankası (Nalçacı) - Teb 0-12  Mehmet Özdil
032  13.05.2012 Pazar 22:00  Bank Asya - İş Bankası (Aziziye) 11-2  Mehmet Özdil
033  20.05.2012 Pazar 19:00  İş Ban. (Ticari) - Finansbank (Nalçacı) (Hükmen) 3-0  Salih Soydan
034  20.05.2012 Pazar 19:00  Halkbank (Konya) - Vakıfbank 0-2  Yasin Şahin
035  20.05.2012 Pazar 20:00  Finansbank (Konya) - T.Finans Katılım 6-5  Yasin Şahin
036  20.05.2012 Pazar 20:00  Anadolubank - Halkbank (Bölge) 2-7  Salih Soydan
037  20.05.2012 Pazar 21:00  Kuveyt Turk - İş Bankası (Nalçacı) 14-0  Fatih Solmaz
038  20.05.2012 Pazar 21:00  Albaraka Turk - Teb 1-5  Salih Soydan
039  20.05.2012 Pazar 22:00  Ziraat Bankası - Bank Asya 1-3  Fatih Solmaz
040  20.05.2012 Pazar 22:00  Denizbank - İş Ban. (Aziziye) (2 takım da gelmedi) İptal  Salih Soydan
KOD

TARİH

SAAT

ÇEYREK FİNAL MAÇLARI

S

HAKEM

041  27.05.2012 Pazar 21:00  İŞ BANKASI (Karma) - BANK ASYA 4-2  Fatih Solmaz
042  03.06.2012 Pazar 21:30  YAPI KREDİ - HALKBANK (Bölge) 5-2  Aslıhan Boyalı
043  03.06.2012 Pazar 20:30  TEB - İŞ BANKASI (Ticari) 2-0  Aslıhan Boyalı
044  03.06.2012 Pazar 22:30  VAKIFBANK - KUVEYT TURK 5-1  Mustafa Yeniterzi
KOD

TARİH

SAAT

YARI FİNAL MAÇLARI

S

HAKEM

045  09.06.2012 C.tesi 19:30  İŞ BANKASI (Karma) - TEB 2-4  Yasin Şahin
046  09.06.2012 C.tesi 20:30  YAPI KREDİ - VAKIFBANK 2-4  Yasin Şahin
KOD

TARİH

SAAT

3.LÜK MAÇI

S

HAKEM

047  23.06.2012 C.tesi 19:30  İŞ BANKASI (Karma) - YAPI KREDİ 3-0  Fatih Solmaz
KOD

TARİH

SAAT

FİNAL MAÇI

S

HAKEM

048  23.06.2012 C.tesi 20:00  TEB - VAKIFBANK 0-2  Yasin Şahin
 
BAY TAKIMLAR :
1.HAFTA : Halkbank (Bölge) (A) - İş Bankası (Aziziye) (B) - Teb (C) - Vakıfbank (D) (14-15.04.2012)
2.HAFTA : Anadolubank (A) - Bank Asya (B) - Albaraka Türk (C) - Halkbank (Konya) (D) (28-29.04.2012)
3.HAFTA : T.Finans Katılım (A) - Denizbank (B) - İş Bankası (Nalçacı) (C) - Finansbank (Nalçacı) (D) (05-06.05.2012)
4.HAFTA : Finansbank (Konya) (A) - Ziraat Bankası (B) - Kuveyt Türk (C) - İş Bankası (Ticari) (D) (12-13.05.2012)
5.HAFTA : İş Bankası (Karma) (A) - Yapı Kredi (B) - Akbank (C) - Garanti Bankası (D) (19-20.05.2012)
 
FİKSTÜR SIRALAMA : (Tüm grupların fikstür sıralaması aşağıdaki şablona göre düzenlenmiştir.)
1.Hafta
1 - 2
3 - 4
5 Bay
2.Hafta
1 - 3
2 - 5
4 Bay
3.Hafta
2 - 4
1 - 5
3 Bay
4.Hafta
1 - 4
3 - 5
2 Bay
5.Hafta
2 - 3
4 - 5
1 Bay
 
MAÇLAR : Yukarıda yazılı olan maç saatleri net başlama saatidir. Takımların maç listesi ve kıyafet hazırlığı için bu saatten enaz yarım saat önce gelmeleri rica olunur.

GRUPLAR : Galibiyet 3, beraberlik 1, mağlubiyet 0 puandır. Maç süreleri: 25+25=50 dakikadır. Oynanan maçlardan sonra grup 1.ve 2.leri bir üst tura çıkacak, diğer takımlar ise elenecektir. Sıralamayı öncelikle puan belirler, aynı puanda averaj önemlidir, averaj eşitliğinde o iki takımın kendi aralarında oynadıkları maça bakılır, o maçta beraberlik varsa atılan gollerin fazlalığına bakılır, fazla gol atan takım avantajlıdır. Yukarıda ki tüm kriterlerin aynı olması durumunda; bu durum grup 1.ve 2.liği içinse kura çekilir, gruptan çıkmak içinse o iki takıma baraj maçı oynatılır.

ÇEYREK-YARI FİNAL-3.LÜK MAÇLARI : Tek Maç Eleminasyon Sistemi-Beraberlikte direk penaltı atışlarına gidilir. Maç süreleri; 30+30=60 Dakika.

FİNAL MAÇI : Tek Maç 35+35=70 dk. Beraberlikte 5+5=10 dakika uzatma, yine eşitlikte penaltı atışları ve kura atışı ile şampiyon belirlenecektir.
 
KONYA BANKALARARASI FUTBOL TURNUVASI