KONYA KORUMA KURULU 2.FUTBOL TURNUVASI

KONYA KORUMA KURULU 2.FUTBOL TURNUVASI
   
STATÜ :
Maç süresi; 25 + 25 = 50 dakika, devre arası 5 dakikadır. Maçlar tek hakemli olup, resmi il ve hif hakemleri müsabakaları yönetecektir. Galibiyet 3, beraberlik 1, mağlubiyet 0 puandır. Grup maçlarında sıralamayı öncelikle puan belirler, aynı puanda averaj önemlidir, averaj eşitliğinde o iki takımın kendi aralarında oynadıkları maça bakılır, o maçta beraberlik varsa atılan gollerin fazlalığına bakılır, fazla gol atan takım avantajlıdır. Tur maçlarında tek maç eleminasyon sistemi uygulanacak, beraberlikte direk 5'erli seri penaltı atışlarına geçilecektir.
 
TURNUVA FİKSTÜRÜ :

KOD

 TARİH

SAAT

 (GRUP) KARŞILAŞACAK TAKIMLAR

S

HAKEM

001  21.05.2012 Pazartesi 09:30  (A) 23 NİSAN - MÜSLÜME ALİ YAMAN 1-3  Neslihan Boyalı
002  21.05.2012 Pazartesi 09:30  (A) KURTULUŞ - NAMIK KEMAL 4-3  Aslıhan Boyalı
003  21.05.2012 Pazartesi 10:30  (B) İSTİKLAL - ŞEHİT ALBAY İBRAHİM 2-1  Aslıhan Boyalı
004  21.05.2012 Pazartesi 10:30  (B) MÜNİSE LÜTFİ ONAT - ŞEHİT SADIK 8-0  Neslihan Boyalı
005  21.05.2012 Pazartesi 11:30  (E) H.YUSUF MESCİT - A.HÜSEYİN ÖZKAN 2-1  Aslıhan Boyalı
006  21.05.2012 Pazartesi 11:30  (E) ŞEKİBE AKSOY - HALİL BAHÇECİ 0-2  Neslihan Boyalı
007  23.05.2012 Çarşamba 09:30  (C) HASAN ALİ YÜCEL - MAHİDE KOŞUKÇU 3-3  Emre Karagel
008  23.05.2012 Çarşamba 09:30  (C) AYNUR KASABALI - Ö.KONYA MODEL 2-4  Hakan Çam
009  23.05.2012 Çarşamba 10:30  (D) YAVUZ SELİM - KOCATEPE 0-7  Hakan Çam
010  23.05.2012 Çarşamba 10:30  (D) HACI VEYİSZADE - İ.NURAN KESKİN 10-0  Emre Karagel
011  23.05.2012 Çarşamba 11:30  (E) H.YUSUF MESCİT - ŞEKİBE AKSOY 3-0  Emre Karagel
012  23.05.2012 Çarşamba 11:30  (E) A.HÜSEYİN ÖZKAN - ZELİHA SEYMEN 8-4  Hakan Çam
013  25.05.2012 Cuma 09:30  (E) H.YUSUF MESCİT - ZELİHA SEYMEN 7-3  Hakan Çam
014  25.05.2012 Cuma 09:30  (E) A.HÜSEYİN ÖZKAN - HALİL BAHÇECİ 7-0  Emre Karagel
015  25.05.2012 Cuma 10:30  (A) 23 NİSAN - KURTULUŞ 1-2  Hakan Çam
016  25.05.2012 Cuma 10:30  (A) MÜSLÜME ALİ YAMAN - NAMIK KEMAL 3-0  Emre Karagel
017  25.05.2012 Cuma 11:30  (B) İSTİKLAL - MÜNİSE LÜTFİ ONAT 2-3  Hakan Çam
018  25.05.2012 Cuma 11:30  (B) ŞEHİT ALBAY İBRAHİM - ŞEHİT SADIK 5-1  Emre Karagel
019  28.05.2012 Pazartesi 09:30  (D) YAVUZ SELİM - HACI VEYİSZADE 1-1  Fatih Solmaz
020  28.05.2012 Pazartesi 09:30  (D) KOCATEPE - İLHAN NURAN KESKİN 9-0  Hakan Çam
021  28.05.2012 Pazartesi 10:30  (C) HASAN ALİ YÜCEL - AYNUR KASABALI 8-0  Fatih Solmaz
022  28.05.2012 Pazartesi 10:30  (C) MAHİDE KOŞUKÇU - Ö.KONYA MODEL 10-0  Hakan Çam
023  28.05.2012 Pazartesi 11:30  (E) H.YUSUF MESCİT - HALİL BAHÇECİ 4-2  Fatih Solmaz
024  28.05.2012 Pazartesi 11:30  (E) ŞEKİBE AKSOY - ZELİHA SEYMEN 2-2  Hakan Çam
025  29.05.2012 Salı 10:30  (B) İSTİKLAL - ŞEHİT SADIK 3-1  Fatih Solmaz
026  29.05.2012 Salı 10:30  (B) ŞEHİT A.İBRAHİM - MÜNİSE L.ONAT 2-4  Salih Soydan
027  29.05.2012 Salı 11:30  (A) 23 NİSAN - NAMIK KEMAL 1-7  Fatih Solmaz
028  29.05.2012 Salı 11:30  (A) MÜSLÜME ALİ YAMAN - KURTULUŞ 4-1  Salih Soydan
029  30.05.2012 Çarşamba 09:30  (E) A.HÜSEYİN ÖZKAN - ŞEKİBE AKSOY 3-0  Emre Karagel
030  30.05.2012 Çarşamba 09:30  (E) HALİL BAHÇECİ - ZELİHA SEYMEN 4-3  Hakan Çam
031  30.05.2012 Çarşamba 10:30  (C) HASAN ALİ YÜCEL - Ö.KONYA MODEL 16-0  Emre Karagel
032  30.05.2012 Çarşamba 10:30  (C) MAHİDE KOŞUKÇU - AYNUR KASABALI 6-1  Hakan Çam
033  30.05.2012 Çarşamba 11:30  (D) YAVUZ SELİM - İLHAN NURAN KESKİN 6-0  Emre Karagel
034  30.05.2012 Çarşamba 11:30  (D) KOCATEPE - HACI VEYİSZADE 4-2  Hakan Çam
KOD  TARİH SAAT  2.TUR MAÇLARI S  HAKEM
035  01.06.2012 Cuma 09:30  (A-1) M.ALİ YAMAN - (E-4) ŞEKİBE AKSOY 6-0  Hakan Çam
036  01.06.2012 Cuma 09:30  (B-1) M.LÜTFİ ONAT - (E-3) HALİL BAHÇECİ 4-0  Arda Köser
037  01.06.2012 Cuma 10:30  (C-1) H.ALİ YÜCEL - (D-3) YAVUZ SELİM (Pen.) 2-5  Hakan Çam
038  01.06.2012 Cuma 10:30  (D-1) KOCATEPE - (C-3) Ö.KONYA MODEL 3-0  Arda Köser
039  01.06.2012 Cuma 11:30  (E-1) HACI Y.MESCİT - (B-3) ŞEHİT İBRAHİM 1-5  Hakan Çam
040  01.06.2012 Cuma 11:30  (A-2) KURTULUŞ - (E-2) A.HÜSEYİN ÖZKAN 0-4  Arda Köser
041  01.06.2012 Cuma 12:30  (B-2) İSTİKLAL (Pen.) - (A-3) NAMIK KEMAL 6-4  Hakan Çam
042  01.06.2012 Cuma 12:30  (C-2) MAHİDE KOŞUKÇU - (D-2) H.VEYİSZADE 3-6  Arda Köser
KOD  TARİH SAAT  ÇEYREK FİNAL MAÇLARI S  HAKEM
043  04.06.2012 Pazartesi 10:30  M.ALİ YAMAN - HACI VEYİSZADE 2-1  Hakan Çam
044  04.06.2012 Pazartesi 10:30  MÜNİSE LÜTFİ ONAT - İSTİKLAL 4-6  Fatih Solmaz
045  04.06.2012 Pazartesi 11:30  YAVUZ SELİM - A.HÜSEYİN ÖZKAN 0-4  Hakan Çam
046  04.06.2012 Pazartesi 11:30  KOCATEPE - ŞEHİT İBRAHİM 4-0  Fatih Solmaz
KOD  TARİH SAAT  YARI FİNAL MAÇLARI S  HAKEM
047  05.06.2012 Salı 10:30  M.ALİ YAMAN - A.HÜSEYİN ÖZKAN 6-5  Hakan Çam
048  05.06.2012 Salı 10:30  İSTİKLAL - KOCATEPE 1-4  Fatih Solmaz
KOD  TARİH SAAT  3.LÜK MAÇI S  HAKEM
049  07.06.2012 Perşembe 11:00  İSTİKLAL - AYŞE HÜSEYİN ÖZKAN 1-3  Fatih Solmaz
KOD  TARİH SAAT  FİNAL MAÇI S  HAKEM
050  07.06.2012 Perşembe 11:00  M.ALİ YAMAN - KOCATEPE (Pen.) 4-6  Hakan Çam
 
NOT : Yukarıda ki fikstürde yeralan maç saatleri net başlama saatidir. Bu saatlerden 1,5 saat önce takımların kendi okul bahçelerinde hazır olması gerekmekte olup, belediye otobüsleri ile sahaya servis yapılacak ve maçtan sonra takımların kendi okullarına geri bırakılacaktır.
 
TURNUVA PUAN DURUMU :
S   A  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  MÜSLÜME ALİ YAMAN İÖO 3 3 0 0 10 2 9 +8
2  KURTULUŞ İÖO 3 2 0 1 7 8 6 -1
3  NAMIK KEMAL İÖO 3 1 0 2 10 8 3 +2
4  23 NİSAN İÖO 3 0 0 3 3 12 0 -9
 
S   B  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  MÜNİSE LÜTFİ ONAT İÖO 3 3 0 0 15 4 9 +11
2  İSTİKLAL İÖO 3 2 0 1 7 5 6 +2
3  ŞEHİT ALBAY İBRAHİM İÖO 3 1 0 2 8 7 3 +1
4  ŞEHİT SADIK İÖO 3 0 0 3 2 16 0 -14
 
S   C  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  HASAN ALİ YÜCEL İÖO 3 2 1 0 27 3 7 +24
2  MAHİDE KOŞUKÇU İÖO 3 2 1 0 19 4 7 +15
3  ÖZEL KONYA MODEL İÖO 3 1 0 2 4 28 3 -24
4  AYNUR KASABALI İÖO 3 0 0 3 3 18 0 -15
 
S   D  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  KOCATEPE İÖO 3 3 0 0 20 2 9 +18
2  HACI VEYİSZADE İÖO 3 1 1 1 13 5 4 +8
3  YAVUZ SELİM İÖO 3 1 1 1 7 8 4 -1
4  İLHAN NURAN KESKİN İÖO 3 0 0 3 0 25 0 -25
 
S   E  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  HACI YUSUF MESCİT İÖO 4 4 0 0 16 6 12 +10
2  AYŞE HÜSEYİN ÖZKAN İÖO 4 3 0 1 19 6 9 +13
3  HALİL BAHÇECİ İÖO 4 2 0 2 8 14 6 -6
4  ŞEKİBE AKSOY İÖO 4 0 1 3 2 10 1 -8
5  ZELİHA SEYMEN İÖO 4 0 1 3 12 21 1 -9
 
.  2.Tura yükselecektir
.  Elenecektir