4.İMAŞ GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI

ŞAMPİYON
CUTERMILLER

İKİNCİ
İMAŞ DEPO

ÜÇÜNCÜ
İMAŞ 1989 KS

 

4.İMAŞ GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI

4.İMAŞ GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI
   

İttifak Holding
İmaş Makina
imaş makina çalışanları
4.İMAŞ GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI
TARİH : Nisan - Mayıs - Haziran 2014
SAHA : Adese Halı Saha Spor Tesisleri
ORGANİZASYON : İttifak Holding, İmaş Makina, sponsor firmalar ve Türkiye Futbol Federasyonu HERKESiçinFUTBOL Konya Hif İl Temsilciliği katkılarıyla tertip edilmektedir.
AMAÇ : "İmaş Makine çalışanları 4.İmaş Geleneksel Futbol Turnuvası" bu tür turnuva veya benzeri etkinliklerle; personel ve meslek grupları ile kaynaşma, iş verimini artırma, arkadaşlık olgusu ve sosyalleşme adına büyük faydalar getirdiği; dolayısıyla işine sahip çıkma olgusunun gelişmesi ve personel üzerinde ki olumlu memnuniyeti neticesinde gerçekleşmektedir.    
FİNAL VE KUPA TÖRENİ : İttifak Holding, İmaş Makine çalışanları Futbol Turnuvası sona erdi. Proğramda çocuklar ile büyükler 3.lük ve final maçları öncesinde İmaş Makine çalışanlarının eşleri ve çocuklarının katılımıyla açık büfe ikramında bulunuldu. Turnuva sonunda; Cutermiller şampiyon olurken, İmaş Depo ikinci, İmaş 1989 KS üçüncü, Kızıl Elma takımı da dördüncü olmuştur. Final maçı sonrasında gerçekleşen törende takımlara madalyaları ve kupaları; İttifak Holding Ceo'su Tahir Atilla, İmaş Makine Genel Müdürü Tuncay Lamcı, İmaş Makine genel müdür yardımcıları Mustafa Pek, Mustafa Özdemir ve Hif İl Temsilcisi İbrahim Karabacak tarafından takdim edilmiştir. Turnuvada emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz. 31.08.2014
 
FOTOĞRAFLAR :
4.İMAŞ GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI

4.İMAŞ GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI

4.İMAŞ GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI
     
4.İMAŞ GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI

4.İMAŞ GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI

4.İMAŞ GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI
 
TURNUVA MAÇLARI FİKSTÜRÜ :
KOD

 TARİH

SAAT

 FİNAL KARŞILAŞMASI

S

 HAKEM

025

 31.08.2014 Pazar

17:30

 CUTERMILLER - İMAŞ DEPO

4-2

 Muzaffer Şen

KOD

 TARİH

SAAT

 3.LÜK KARŞILAŞMASI

S

 HAKEM

024

 31.08.2014 Pazar

16:00

 KIZIL ELMA - İMAŞ 1989 KS

1-4

 Muzaffer Şen

KOD

 TARİH

SAAT

 YARI FİNAL KARŞILAŞMALARI

S

 HAKEM

023

 06.06.2014 Cuma

20:30

 CUTERMILLER - İMAŞ 1989 KS

3-1

 Yasin Şahin

022

 06.06.2014 Cuma

19:30

 KIZIL ELMA - İMAŞ DEPO

2-3

 Yasin Şahin

KOD

 TARİH

SAAT

 GRUP KARŞILAŞMALARI

S

 HAKEM

021  30.05.2014 Cuma 19:30  İMAŞ 1989 KS - CUTERMILLER 2-5  Yasin Şahin
020  30.05.2014 Cuma 20:15  ASİL GENÇLİK 1453 - FS CNC 6-4  Yasin Şahin
019  30.05.2014 Cuma 21:00  KIZIL ELMA - TALAŞLI İMALAT 9-3  Yasin Şahin
018  23.05.2014 Cuma 19:30  İMAŞ DEPO - KIZIL ELMA 3 - 5  Yasin Şahin
017  23.05.2014 Cuma 20:15  İMAŞ 1989 KS - FS CNC 21- 0  Yasin Şahin
016  23.05.2014 Cuma 21:00  TALAŞLI İMALAT - CUTERMILLER 0 - 1  Yasin Şahin
015  16.05.2014 Cuma 19:30  İMAŞ 1989 KS - ASİL GENÇLİK 1453 7 - 2  Yasin Şahin
014  16.05.2014 Cuma 20:15  İMAŞ DEPO - CUTERMILLER 5 - 0  Yasin Şahin
013  16.05.2014 Cuma 21:00  TALAŞLI İMALAT - FS CNC 12- 1  Yasin Şahin
012  09.05.2014 Cuma 19:30  KIZIL ELMA - CUTERMILLER 2 - 3  Yasin Şahin
011  09.05.2014 Cuma 20:15  İMAŞ DEPO - FS CNC 11- 0  Yasin Şahin
010  09.05.2014 Cuma 21:00  TALAŞLI İMALAT - ASİL GENÇLİK 1453 4 - 3  Yasin Şahin
009  02.05.2014 Cuma 19:30  İMAŞ 1989 KS - TALAŞLI İMALAT 2 - 2  Yasin Şahin
008  02.05.2014 Cuma 20:15  KIZIL ELMA - FS CNC 10- 1  Yasin Şahin
007  02.05.2014 Cuma 21:00  ASİL GENÇLİK 1453 - İMAŞ DEPO 1 - 4  Yasin Şahin
006  25.04.2014 Cuma 19:30  FS CNC - CUTERMILLER 1 - 4  Yasin Şahin
005  25.04.2014 Cuma 20:15  İMAŞ 1989 KS - İMAŞ DEPO 1 - 1  Yasin Şahin
004  25.04.2014 Cuma 21:00  ASİL GENÇLİK 1453 - KIZIL ELMA 3 - 9  Yasin Şahin
003  18.04.2014 Cuma 19:30  İMAŞ DEPO - TALAŞLI İMALAT 4 - 1  Yasin Şahin
002  18.04.2014 Cuma 20:15  ASİL GENÇLİK 1453 - CUTERMILLER 3 - 6  Yasin Şahin
001  18.04.2014 Cuma 21:00  KIZIL ELMA - İMAŞ 1989 KS 7 - 1  Yasin Şahin
 
PUAN DURUMU :
S  TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  CUTERMILLER 6 5 0 1 19 13 15 +6
2  KIZIL ELMA 6 5 0 1 42 14 15 +28
3  İMAŞ DEPO 6 4 1 1 28 8 13 +20
4  İMAŞ 1989 KS 6 2 2 2 34 17 8 +17
5  TALAŞLI İMALAT 6 2 1 3 22 20 7 +2
6  ASİL GENÇLİK 1453 6 1 0 5 18 34 3 -16
7  FS CNC 6 0 0 6 7 64 0 -57
 
OYUN KURALLARI :
žTAKIMLAR MAÇ SAATİNDEN EN AZ 20 DK ÖNCE SAHADA HAZIR OLMALARI GEREKMEKTEDİR.
žMAÇLAR ADESE HALI SAHA TESİSLERİNDE OYNACAKTIR.
ž
žMAÇLAR 19:30-22:30 SAATLERİ ARASINDA DÖNÜŞÜMLÜ OLARAK OYNANACAKTIR.
žSAATLERİ DEĞİŞTİRME HAKKI TURNUVA TERTİP KOMİTESİNDEDİR.
žTURNUVA MAÇLARI RESMİ HAKEMLER TARAFINDAN YÖNETİLECEKTİR.
žTAKIMLAR 1 KALECİ VE 6 OYUNCU OLMAK ÜZERE 7 KİŞİDEN OLUŞACAKTIR.
žTAKIMLAR SAHAYA EN AZ 5 KİŞİYLE ÇIKMAK ZORUNDADIR.
žMAÇLARDA EN FAZLA 3 OYUNCU DEĞİŞİKLİĞİ HAKKI SAĞLANACAKTIR.
žÇIKAN OYUNCU TEKRAR OYUNA GİREBİLİR.
žTURNUVADA OFSAYT VE TAÇ HARİÇ DİĞER OYUN KURALLARI GEÇERLİDİR.
(ÖRNEĞİN GERİ PASI KALECİ ELLE TUTAMAZ.)
žSARI KART GÖREN OYUNCU SADECE OYNADIĞI MÜSABAKA İÇİN GEÇERLİ OLUP BİR SONRAKİ MAÇTA GEÇERLİLİĞİ YOKTUR.
žKIRMIZ KART GÖREN OYUNCU ENAZ BİR MAÇ CEZALANDIRILIR.(HAKEM RAPORUNA GÖRE TERTİP KOMİTESİ TARAFINDAN CEZASI ARTTIRILABİLİR.)
žKARŞILAŞMALAR TEK GRUP HALİNDE TEK DEVRELİ LİG USULÜNE GÖRE OLACAKTIR.
žGRUPTA İLK DÖRT SIRAYI ALAN EKİPLER BİR ÜST TURA YÜKSELİRLER.
žPUAN EŞİTLİĞİ HALİNDE İKİLİ AVERAJA BAKILIR YİNE EŞİTLİK VARSA GENEL AVERAJA BAKILIR.
ž
4 TAKIM YARI FİNAL (1*4) (2*3) MAÇLARINI OYNAYACAKTIR.
žYARI FİNAL VE FİNAL MAÇLARI TEK MAÇ ELEMİNASYON SİSTEMİNE GÖRE OYNANACAKTIR.
žYARI FİNAL MAÇLARININ GALİPLERİ FİNAL MAÇINA, MAĞLUPLARI İSE 3.-4. LÜK MAÇINA ÇIKACAKLARDIR.
žKARŞILAŞMALAR GRUPLARDA 20 DK. DEVRELER HALİNDE 40 DK. OLARAK OYNANACAKTIR.
žMAÇLARDA 3 DK. ISINMA  SÜRESİ, 2 DK. DEVRE ARASI VARDIR.
žYARI FİNAL VE FİNAL MAÇLARI 25 DK. LIK DEVRELER HALİNDE 50 DK. OLARAK OYNANACAKTIR.