KONYA FUTBOL LİGİ 2 TURNUVASI

KONYA
FUTBOL LİGİ 2
TURNUVASI

Online Katılım Formu >>>
Word Katılım Formu >>>
Sağlık Raporu Formu >>>
Yönetmenlik >>>
Katılım Şartları >>>
Lig Sistemi >>>
Oyun Kuralları >>>
Ödüller/Hediyeler >>>

Katılan Takımlar >>>
Gruplar >>>
Proğram >>>
Maç Sonuçları >>>
Puan Durumu >>>

Haftalık Panorama
1. Hafta >>>

KONYA FUTBOL LİGİ 2 TURNUVASI

YEŞİL ZEMİN HERKESiçinFUTBOL KONYA
   Tüm fotoğraflar facebook'da >>>

TURNUVA KATILIM FORMU

  

  

 

 

 

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONYA FUTBOL LİGİ 2 TURNUVASI

KONYA FUTBOL LİGİ 2 TURNUVASI
 
PROĞRAM :
KOD  TARİH SAAT G  GRUP KARŞILAŞMALARI SONUÇ
031  13.10.2018 C.tesi 20:00 D  KONYA GÜCÜ - TAFLAN SEVENSPOR 1 - 3
030  13.10.2018 C.tesi 21:00 B  MEVLANA CITY - FC İMAN GÜCÜ 0 - 5
029  13.10.2018 C.tesi 21:00 D  KONYA ARFF - TUĞRASPOR 2 - 2
028  13.10.2018 C.tesi 22:00 A  TAYIFA UGANDA - AKŞEMSETTİN 0 - 0
027  13.10.2018 C.tesi 22:00 A  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - ARAS KARGO 9 - 2
026  14.10.2018 Pazar 20:00 C  TC YILDIZ CT - YRD. TEKNİKER 5 - 2
025  14.10.2018 Pazar 20:00 C  TOY STORE - FIRTINA FIGHT 1 - 0
024  14.10.2018 Pazar 21:00 A  YOUNG WOLWES - DİRİLİŞ 1453 1 - 2
023  14.10.2018 Pazar 21:00 B  ALISSA DORTMUND - STAR KARMA 5 - 0
022  14.10.2018 Pazar 22:00 B  FENOMEN - KONEKS 4 - 2
021  14.10.2018 Pazar 22:00 D  KARACAARDIÇ GENÇLİK - DESTHİSAR 1 - 4
020  15.10.2018 P.tesi 22:30 C  RALTECH ELEKTRO - ALISSACITY 2 - 1
019  06.10.2018 C.tesi 20:00 A  ARAS KARGO - DİRİLİŞ 1453 3 - 3
018  06.10.2018 C.tesi 20:00 C  RALTECH ELEKTRO - TOY STORE 2 - 4
017  06.10.2018 C.tesi 21:00 B  STAR KARMA - KONEKS 1 - 3
016  06.10.2018 C.tesi 21:00 B  FC İMAN GÜCÜ - FENOMEN 2 - 8
015  06.10.2018 C.tesi 22:00 D  KONYA ARFF - KONYA GÜCÜ 2 - 1
014  06.10.2018 C.tesi 22:00 C  FIRTINA FIGHT - ALISSACITY 0 - 1
013  06.10.2018 C.tesi 23:00 A  AKŞEMSETTİN - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 0 - 4
012  01.10.2018 P.tesi 22:00 D  TAFLAN SEVENSPOR - KARACAARDIÇ GENÇLİK 2 - 1
011  30.09.2018 Pazar 19:30 B  STAR KARMA - FC İMAN GÜCÜ 3 - 3
010  30.09.2018 Pazar 20:30 C  RALTECH ELEKTRO - FIRTINA FIGHT 1 - 1
009  30.09.2018 Pazar 20:30 D  KONYA ARFF - DESTHİSAR 5 - 1
008  30.09.2018 Pazar 21:30 B  FENOMEN - MEVLANA CITY (H) 0 - 3
007  30.09.2018 Pazar 21:30 D  TUĞRASPOR - KONYA GÜCÜ 4 - 2
006  23.09.2018 Pazar 19:00 A  TAYIFA UGANDA  - DİRİLİŞ 1453 1 - 1
005  23.09.2018 Pazar 19:00 A  YOUNG WOLWES - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 9 - 2
004  23.09.2018 Pazar 20:00 C  ALISSACITY - YRD. TEKNİKER 7 - 2
003  23.09.2018 Pazar 21:00 B  ALISSA DORTMUND - KONEKS 0 - 4
002  23.09.2018 Pazar 22:00 C  TC YILDIZ CT - TOY STORE 5 - 2
001  23.09.2018 Pazar 22:00 A  AKŞEMSETTİN - ARAS KARGO 2 - 6
 
PUAN DURUMU :
S   A  GRUBU O G B M AG YG P AV
1  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 3 2 0 1 15 11 6 +4
2  DİRİLİŞ 1453 3 1 2 0 6 5 5 +1
3  ARAS KARGO 3 1 1 1 11 14 4 -3
4  YOUNG WOLWES 2 1 0 1 10 4 3 +6
5  TAYIFA UGANDA 2 0 2 0 1 1 2 0
6  AKŞEMSETTİN 3 0 1 2 2 10 1 -8

 A  GRUBU

SONUÇ
 TAYIFA UGANDA - DİRİLİŞ 1453
 (Toski)   (Hakan)
 Maçın Adamı: Kim-Tayıfa Uganda & Remzi-Diriliş 1453
1 - 1
 YOUNG WOLWES - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 (İbrahim-3, Baki-2, Mehmet-2, Oğuzhan, Ramazan)   (Emre-2)
 Maçın Adamı: İbrahim-Young Wolwes
9 - 2
 AKŞEMSETTİN - ARAS KARGO
 (Talha-2)   (H.İbrahim-3, İsmail, Musa, M.Erbekçi)
 Maçın Adamı: H.İbrahim-Aras Kargo
2 - 6
 ARAS KARGO - DİRİLİŞ 1453
 (İbrahim, H.İbrahim, Faysal)   (Remzi, İsmet, Hasan)
 Maçın Adamı: Faysal-Aras Kargo & Remzi-Diriliş 1453
3 - 3
 AKŞEMSETTİN - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 (  -  )   (Ahmet-2, Hüseyin, Murat)
 Maçın Adamı: Ahmet-Entabi Çiğ Köfte
0 - 4
 TAYIFA UGANDA - AKŞEMSETTİN
 (  -  )   (  -  )
 Maçın Adamı: Hamza-Tayıfa Uganda & Yakup-Akşemsettin
0 - 0
 ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - ARAS KARGO
 (Ahmet-3, Mehmet-2, Murat-2, Mesut-2)   (Talha)
 Maçın Adamı: Ahmet-Entabi Çiğ Köfte
9 - 2
 YOUNG WOLWES - DİRİLİŞ 1453
 (Mehmet)   (Hasan, Hakan)
 Maçın Adamı: Hakan-Diriliş 1453
1 - 2
 A
 (
 Maçın Adamı:
-
 A
 (
 Maçın Adamı:
-
 A
 (
 Maçın Adamı:
-
 A
 (
 Maçın Adamı:
-
 A
 (
 Maçın Adamı:
-
 A
 (
 Maçın Adamı:
-
 A
 (
 Maçın Adamı:
-
 
S   B  GRUBU O G B M AG YG P AV
1  FENOMEN 3 2 0 1 12 7 6 +5
2  KONEKS 3 2 0 1 9 5 6 +4
3  FC İMAN GÜCÜ 3 1 1 1 10 11 4 -1
4  ALISSA DORTMUND 2 1 0 1 5 4 3 +1
5  MEVLANA CITY 2 1 0 1 3 5 3 -2
6  STAR KARMA 3 0 1 2 4 11 1 -7

 B  GRUBU

SONUÇ
 ALISSA DORTMUND - KONEKS
 (  -  )   (M.Ali-2, Fatih-2)
 Maçın Adamı: M.Ali-Koneks
0 - 4
 STAR KARMA - FC İMAN GÜCÜ
 (Ali-2, Murat)   (Eren, Mehmet, Ahmet)
 Maçın Adamı: Ali-Star Karma & Eren-FC İman Gücü
3 - 3
 FENOMEN - MEVLANA CITY
 (Fenomen mazeretinden dolayı maça gelemediği için hükmen mağlup sayılmıştır.)
 Maçın Adamı: -
0 - 3
 STAR KARMA - KONEKS
 (Turgay)   (M.Ali, İhsan, Mustafa)
 Maçın Adamı: İhsan-Koneks
1 - 3
 FC İMAN GÜCÜ - FENOMEN
 (Ziya, Mehmet)   (Akif-3, Gökhan-2, Mustafa-2, Hüseyin)
 Maçın Adamı: Akif-Fenomen
2 - 8
 MEVLANA CITY - FC İMAN GÜCÜ
 (  -  )   (İbrahim-3, Mehmet, Eren)
 Maçın Adamı: İbrahim-FC İman Gücü
0 - 5
 ALISSA DORTMUND - STAR KARMA
 (Yusuf-2, Çoşkun, Beytullah, Yakup)   (  -  )
 Maçın Adamı: Yusuf-Alissa Dortmund
5 - 0
 FENOMEN - KONEKS
 (Mustafa-2, Gökhan-2)   (İhsan-2)
 Maçın Adamı: Mustafa-Fenomen
4 - 2
 B
 (
 Maçın Adamı:
-
 B
 (
 Maçın Adamı:
-
 B
 (
 Maçın Adamı:
-
 B
 (
 Maçın Adamı:
-
 B
 (
 Maçın Adamı:
-
 B
 (
 Maçın Adamı:
-
 B
 (
 Maçın Adamı:
-
 
S   C  GRUBU O G B M AG YG P AV
1  TC YILDIZ CT 2 2 0 0 10 4 6 +6
2  ALISSACITY 3 2 0 1 9 4 6 +5
3  TOY STORE 3 2 0 1 7 7 6 0
4  RALTECH ELEKTRO 3 1 1 1 5 6 4 -1
5  FIRTINA FIGHT 3 0 1 2 1 3 1 -2
6  YRD. TEKNİKER 2 0 0 2 4 12 0 -8

 C  GRUBU

SONUÇ
 ALISSACITY - YRD. TEKNİKER
 (Muhammed-3, Bayram-2, Ziya, Yusuf)   (Yahya-2)
 Maçın Adamı: Muhammed-Alissacity
7 - 2
 TC YILDIZ CT - TOY STORE
 (Mehmet-2, Furkan-2, Osman)   (Şemsettin, Durmuş)
 Maçın Adamı: Furkan-TC Yıldız CT
5 - 2
 RALTECH ELEKTRO - FIRTINA FIGHT
 (Bünyamin)   (Yunus Emre)
 Maçın Adamı: Murat-Raltech Elektro & Ercan-Fırtına Fight
1 - 1
 FIRTINA FIGHT - ALISSACITY
 (  -  )   (Bayram)
 Maçın Adamı: Bayram-Alissacity
0 - 1
 RALTECH ELEKTRO - TOY STORE
 (Bünyamin-2)   (Durmuş-2, Mevlüt, Mustafa)
 Maçın Adamı: Yasin-Toy Store
2 - 4
 TC YILDIZ CT - YRD. TEKNİKER
 (Osman-2, Rıza, Hidayet, Mehmet)   (Yahya, Mehmet)
 Maçın Adamı: Osman-TC Yıldız CT
5 - 2
 TOY STORE - FIRTINA FIGHT
 (Behlül)   (  -  )
 Maçın Adamı: Mehmet-Toy Store
1 - 0
 RALTECH ELEKTRO - ALISSACITY
 (Doğan, Bünyamin)   (Muhammed)
 Maçın Adamı: Murat-Raltech Elektro
2 - 1
 C
 (
 Maçın Adamı:
-
 C
 (
 Maçın Adamı:
-
 C
 (
 Maçın Adamı:
-
 C
 (
 Maçın Adamı:
-
 C
 (
 Maçın Adamı:
-
 C
 (
 Maçın Adamı:
-
 C
 (
 Maçın Adamı:
-
 
S   D  GRUBU O G B M AG YG P AV
1  KONYA ARFF 3 2 1 0 9 4 7 +5
2  TAFLAN SEVENSPOR 2 2 0 0 5 2 6 +3
3  TUĞRASPOR 2 1 1 0 6 4 4 +2
4  DESTHİSAR 2 1 0 1 5 6 3 -1
5  KARACAARDIÇ GENÇLİK 2 0 0 2 2 6 0 -4
5  KONYA GÜCÜ 3 0 0 3 4 9 0 -5

 D  GRUBU

SONUÇ
 KONYA ARFF - DESTHİSAR
 (Huzeyfe-3, Yasin, Hamdi)   (Sami)
 Maçın Adamı: Huzeyfe-Konya ARFF
5 - 1
 TUĞRASPOR - KONYA GÜCÜ
 (İ.Ethem-2, Hasan, Fatih)   (Engin, Kerim)
 Maçın Adamı: İ.Ethem-Tuğraspor
4 - 2
 TAFLAN SEVENSPOR - KARACAARDIÇ GENÇLİK
 (Mustafa, Mükremin)   (Kerim)
 Maçın Adamı: Mükremin-Taflan Sevenspor
2 - 1
 KONYA ARFF - KONYA GÜCÜ
 (Hüzeyfe, Yasin)   (Kerim)
 Maçın Adamı: Yasin-Konya ARFF
2 - 1
 KONYA GÜCÜ - TAFLAN SEVENSPOR
 (M.Ali)   (Hasan, Hakan, Ünal)
 Maçın Adamı: Ünal-Taflan Sevenspor
1 - 3
 KONYA ARFF - TUĞRASPOR
 (Fatih, Yasin)   (R.Varol, Muammer)   (Kırmızı: Yasin-Tuğraspor: 3 maç men)
 Maçın Adamı: Mustafa-Konya ARFF
2 - 2
 KARACAARDIÇ GENÇLİK - DESTHİSAR
 (Yunus)   (Ahmet, Şahin, Yasin, Göksal)
 Maçın Adamı: Şahin-Desthisar
1 - 4
 D
 (
 Maçın Adamı:
-
 D
 (
 Maçın Adamı:
-
 D
 (
 Maçın Adamı:
-
 D
 (
 Maçın Adamı:
-
 D
 (
 Maçın Adamı:
-
 D
 (
 Maçın Adamı:
-
 D
 (
 Maçın Adamı:
-
 D
 (
 Maçın Adamı:
-
 

Maç süreleri net: 25+25=50 dakikadır. Puan sistemi; galibiyet 3, beraberlik 1, mağlubiyet 0 puandır. Tüm gruplarda tek devreli lig sistemi geçerli olacaktır.
Konya Futbol Ligi 2 Turnuvası; A GRUBU, B GRUBU, C GRUBU ve D GRUBU olmak üzere 4 ayrı gruptan oluşacak ve kura ile belirlenecek gruplar 6 takımlı olacak ve toplam 24 takımla lig başlayacaktır. Grup maçları sonunda gruplarında ilk 4 sırayı alan toplam 16 takım Play-Off turuna yükselecektir. Gruplarında 5. ve 6. sırayı alan takımlar elenecektir. Grup sıralaması; puan, genel everaj, aynı averajda fazla gol atan takım avantajlıdır. Tüm eşitliklerde baraj maçı oynatılır.

 
KATILIM : GRUPLAR :
N  TAKIM ADI  KAPTAN
01  ARAS KARGO  Murat Göktepe
02  STAR KARMA  Ferhat Dereağzı
03  YRD. TEKNİKER  Yahya Akbulut
04  ALISSACITY  Sami Ünler
05  MEVLANA CITY  C. Şamil Bozdam
06  YOUNG WOLWES  Oğuzhan Gürgür
07  TEFLAN SEVENSPOR  Mustafa Seven
08  TALTECH ELEKTRO  Bülent Çukur
09  DİRİLİŞ 1453  Halil Öksün
10  FIRTINA FIGHT  İbrahim Yurtgülü
11  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE  Yusuf Bıyıklı
12  FENOMEN  Yıldırım Küçüktunç
13  TOY STORE  Yasin Bektaş
14  FC İMAN GÜCÜ  Ayhan Tosun
15  TAYIFA UGANDA  Muhammed Lubega
16  AKŞEMSETTİN  Hamza Şahin
17  TC YILDIZ CT  Mustafa Yenilmez
18  KONEKS  Haşim K. Oğlu
19  ALISSA DORTMUND  Menaf Turhan
20  DESTHİSAR  Şahin Eroğlu
21  KARACAARDIÇ GNÇ.  Yunus Usta
22  KONYA ARFF  Mustafa Başer
23  TUĞRASPOR  Ramazan Tekeli
24  KONYA GÜCÜ  Mustafa Çat

Not : Sıralama kayıt sırasına göre yapılmıştır. Takımlarımıza centilmence maçlar eşliğinde başarılar dileriz. İlginiz için şimdiden teşekkürler...

 A  GRUBU
 ARAS KARGO
 TAYIFA UGANDA
 AKŞEMSETTİN
 YOUNG WOLWES

 DİRİLİŞ 1453
 ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 B  GRUBU
 MEVLANA CITY
 FENOMEN
 STAR KARMA
 KONEKS

 FC İMAN GÜCÜ
 ALISSA DORTMUND
 C  GRUBU
 ALISSACITY
 YRD. TEKNİKER
 RALTECH ELEKTRO
 TOY STORE

 TC YILDIZ CT
 FIRTINA FIGHT
 D  GRUBU
 TAFLAN SEVENSPOR
 DESTHİSAR
 KARACAARDIÇ GENÇLİK
 KONYA ARFF

 TUĞRASPOR
 KONYA GÜCÜ