FUTBOL ATEŞİ KUPASI FUTBOL TURNUVASI

   TURNUVA LİNKLERİ
  
Turnuva Afişi >>>
  
Şartlar ve Kurallar
>>>
   Statü ve Sistem >>>
   Ödül Yönetmenliği >>>
   Online Katılım Formu >>>
   Katılım Formu (word) >>>
   Katılım >>>
   Gruplar
>>>
  
Proğram >>>
   Maç Sonuçları
>>>
   Puan Durumu
>>>

   FOTOĞRAF ALBÜMÜ
   Fotoğraflar ve takım
   resimleri facebook'da
>>>

Tff Herkesiçinfutbol Konya (Grassroots)

FUTBOL ATEŞİ KUPASI FUTBOL TURNUVASI

FUTBOL ATEŞİ KUPASI FUTBOL TURNUVASI

ŞAMPİYON
MEGA GİYİM

İKİNCİ
FC TİM

GOL KRALI
İSMAİL-MEGA GİYİM

ALTIN ELDİVEN
MİTHAT-MEGA GİYİM

EN CENTİLMEN
MUSTAFA SEVEN
TAFLAN SEVEN

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

FUTBOL ATEŞİ KUPASI FUTBOL TURNUVASI

FUTBOL ATEŞİ KUPASI FUTBOL TURNUVASI
 
PROĞRAM :
KOD  TARİH SAAT G

 GRUP KARŞILAŞMALARI

SONUÇ
001  17.04.2016 Pazar 19:30 A

 HAYIRDIR FC - MERAM GENÇLİK

5 - 1
002  17.04.2016 Pazar 19:30 B  DEMİR GÜCÜ - SELÇUKLU PARK BAHÇELER 3 - 6
003  17.04.2016 Pazar 20:30 E  DOST GÜCÜ - OSLOSPOR 7 - 0
004  17.04.2016 Pazar 20:30 C  ARAS KARGO - DAĞDELEN 0 - 4
005  17.04.2016 Pazar 21:30 E  ALISSACITY - KAR-BEL 4 - 3
006  17.04.2016 Pazar 21:30 B  İNCE TURİZM - FC TİM 3 - 5
007  24.04.2016 Pazar 21:00 A  GENÇ CITY - MUHASEBE GENÇLER 4 - 9
008  24.04.2016 Pazar 21:00 E  KAR-BEL - OSLOSPOR 3 - 2
009  24.04.2016 Pazar 22:00 F  KARATAY GENÇLİK - HAKİMİYETSPOR 1 - 1
010  01.05.2016 Pazar 18:00 A  MERAM GENÇLİK - GENÇ CITY 3 - 2
011  01.05.2016 Pazar 18:00 B  DEMİR GÜCÜ - İNCE TURİZM 2 - 5
012  01.05.2016 Pazar 19:00 F  HAKİMİYETSPOR - ESKİL GENÇLİK 7 - 2
013  01.05.2016 Pazar 19:00 C  TAFLAN SEVEN - HATIP GENÇLİK 3 - 0
014  01.05.2016 Pazar 20:00 B  SELÇUKLU PARK BAHÇELER - FC TİM 6 - 7
015  01.05.2016 Pazar 20:00 G  KARAMANSPOR - MERAM GENÇLERBİRLİĞİ 9 - 0
016  01.05.2016 Pazar 21:00 E  DOST GÜCÜ - ALISSACITY 4 - 2
017  01.05.2016 Pazar 22:00 D  ALTIYOL FC - ŞEHR-İ MÜDAFA 4 - 1
018  01.05.2016 Pazar 22:00 G  GERÇEK KARDEŞLİK - MEGA GİYİM 2 - 6
019  01.05.2016 Pazar 23:00 F  KARATAY GENÇLİK - BOZKURT SK 5 - 1
020  08.05.2016 Pazar 18:00 C  TAFLAN SEVEN - DAĞDELEN 3 - 6
021  08.05.2016 Pazar 18:00 F  HAKİMİYETSPOR - BOZKURT SK 2 - 0
022  08.05.2016 Pazar 19:00 D  BİRLİKSPOR - ŞEHR-İ MÜDAFA 8 - 0
023  08.05.2016 Pazar 19:00 A  MERAM GENÇLİK - MUHASEBE GENÇLER 1 - 6
024  08.05.2016 Pazar 20:00 H  DOĞANAYSPOR - KARATAY FC 3 - 2
025  08.05.2016 Pazar 20:00 D  ALTIYOL FC - NE ÜNİVERSİTESİ 4 - 1
026  08.05.2016 Pazar 21:00 H  KARSEVDER - SANCAKSPOR 5 - 8
027  08.05.2016 Pazar 21:00 B  DEMİR GÜCÜ - FC TİM 2 - 5
028  08.05.2016 Pazar 22:00 C  HATIP GENÇLİK - ARAS KARGO 1 - 5
029  08.05.2016 Pazar 22:00 G  MEGA GİYİM - MERAM GENÇLERBİRLİĞİ 12 -0
030  08.05.2016 Pazar 23:00 F  KARATAY GENÇLİK - ESKİL GENÇLİK 9 - 1
031  08.05.2016 Pazar 23:00 E  KAR-BEL - DOST GÜCÜ 3 - 7
032  15.05.2016 Pazar 19:00 B  SELÇUKLU PARK BAHÇELER - İNCE TURİZM 5 - 4
033  15.05.2016 Pazar 20:00 D  NE ÜNİVERSİTESİ - ŞEHR-İ MÜDAFA 9 - 0
034  15.05.2016 Pazar 20:00 D  ALTIYOL FC - BİRLİKSPOR 5 - 5
035  15.05.2016 Pazar 21:00 H  KARSEVDER - DOĞANAYSPOR 4 - 2
036  15.05.2016 Pazar 21:00 F  BOZKURT SK - ESKİL GENÇLİK 0 - 3
037  15.05.2016 Pazar 22:00 BRJ  GENÇ CITY - MERAM GENÇLİK 6 - 3
038  15.05.2016 Pazar 22:00 G  MEGA GİYİM - KARAMANSPOR 2 - 2
039  15.05.2016 Pazar 23:00 G  GERÇEK KARDEŞLİK - MERAM GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0
040  15.05.2016 Pazar 23:00 H  SANCAKSPOR - KARATAY FC 3 - 0
041  28.05.2016 C.tesi 21:00 C  TAFLAN SEVEN - ARAS KARGO 5 - 5
042  22.05.2016 Pazar 19:00 C  HATIP GENÇLİK - DAĞDELEN 0 - 3
043  21.05.2016 C.tesi 20:00 D  BİRLİKSPOR - NE ÜNİVERSİTESİ 7 - 2
044  27.05.2016 Cuma 21:00 G  GERÇEK KARDEŞLİK - KARAMANSPOR 0 - 7
KOD  TARİH SAAT S  2.TUR KARŞILAŞMALARI SONUÇ
001  21.05.2016 C.tesi 20:00 2T  (A-1) MUHASEBE GNÇ. - (B-2) SELÇUKLU PARK BAHÇ. 0 - 3
002  21.05.2016 C.tesi 22:00 2T  (B-1) FC TİM - (A-2) GENÇ CITY 5 - 2
003  05.06.2016 Pazar 20:00 2T  (C-1) DAĞDELEN - (D-2) ALTIYOL FC (4-4, Pen.) 9 - 8
004  29.05.2016 Pazar 20:00 2T  (D-1) BİRLİKSPOR - (C-2) TAFLAN SEVEN 10 - 3
005  29.05.2016 Pazar 20:00 2T  (E-1) DOST GÜCÜ (2-2, Pen.) - (F-2) HAKİMİYETSPOR 6 - 4
006  21.05.2016 C.tesi 21:00 2T  (F-1) KARATAY GENÇLİK (2-2, Pen.) - (E-2) ALISSACITY 8 - 7
007  29.05.2016 Pazar 21:00 2T  (G-1) MEGA GİYİM - (H-2) KARSEVDER 10 - 0
008  05.06.2016 Pazar 20:00 2T  (H-1) SANCAKSPOR - (G-2) KARAMANSPOR 5 - 3
KOD  TARİH SAAT S  ÇEYREK FİNAL KARŞILAŞMALARI SONUÇ
009  12.06.2016 Pazar 22:30 ÇF  (001 M.G.) SELÇUKLU PARK BAHÇ. - DAĞDELEN (003 M.G.) 0 - 5
010  05.06.2016 Pazar 21:00 ÇF  (002 M.G.) FC TİM - BİRLİKSPOR (004 M.G.) 6 - 5
011  05.06.2016 Pazar 21:00 ÇF  (005 M.G.) DOST GÜCÜ - MEGA GİYİM (007 M.G.) 1 - 5
012  12.06.2016 Pazar 23:30 ÇF  (006 M.G.) KARATAY GENÇLİK - SANCAKSPOR (008 M.G.) 5 - 2
KOD  TARİH SAAT S  YARI FİNAL KARŞILAŞMALARI SONUÇ
013  19.06.2016 Pazar 23:30 YF  (009 M.G.) DAĞDELEN - MEGA GİYİM (011 M.G.) 2 - 7
014  19.06.2016 Pazar 22:30 YF  (010 M.G.) FC TİM - KARATAY GENÇLİK (012 M.G.) 7 - 3
KOD  TARİH SAAT S  FİNAL KARŞILAŞMASI SONUÇ
015  24.07.2016 Pazar 21:00 F  (013 M.G.) MEGA GİYİM - FC TİM (014 M.G.) 4 - 3
 

 2.TUR MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 MUHASEBE GENÇLER - SELÇUKLU PARK BAHÇELER
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
0 - 3
 FC TİM - GENÇ CITY
 (Akif-2, Raşit, Ahmet, Mesut)   (Resul, Taha)
 Maçın Adamı: Akif-FC Tim
5 - 2
 DAĞDELEN - ALTIYOL FC
 (Cengiz, Gökhan, İbrahim, İsmail)   (Mustafa-3, Uğur)   (Normal sürede skor: 4-4, Penaltılarla)
 Penaltılar: Dağdelen; Necati, İsmail, Cengiz, İbrahim, İ.Erik   Altıyol; Bayram, Hakan, Uğur, Hüseyin
 Maçın Adamı: İ.Erik-Dağdelen
9 - 8
 BİRLİKSPOR - TAFLAN SEVEN
 (Okan-5, Yunus-3, Muhamed-2)   (Hakan-2, Mustafa)
 Maçın Adamı: Okan-Birlikspor
10 - 3
 DOST GÜCÜ - HAKİMİYETSPOR
 (Arif, Mücahit)   (Cemil-2)   (Normal sürede skor: 2-2, Penaltılarla)
 Penaltılar: Dost Gücü; Ahmet, Arif, Süleyman, Mücahit   Hakimiyet; Yasin, İbrahim
 Maçın Adamı: Arif-Dost Gücü
6 - 4
 KARATAY GENÇLİK - ALISSACITY
 (Muzaffer, Yusuf)   (Mümin, Mücahit)   (Normal sürede skor: 2-2, Penaltılarla)
 Penaltılar: Karatay; Bünyamin, Bülent, Naci, İsmail, Kadir, Yusuf
 Penaltılar: Alissacity; Hamza, Mümin, Ayhan, Mücahit, Bilal
 Maçın Adamı: Kadir-Karatay Gençlik
8 - 7
 MEGA GİYİM - KARSEVDER
 (İsmail-5, Erol-3, Faruk-2)   (  -  )
 Maçın Adamı: İsmail-Mega Giyim
10 - 0
 SANCAKSPOR - KARAMANSPOR
 (Mehmet-3, Abdullah-2)   (Hasan-2, Murat)
 Kırmızı Kart: Tahsin Canpolat-Sancakspor (1 maç ceza)   Ahmet Demirhan-Sancakspor (3 maç ceza)
 Maçın Adamı: Seçilmemiştir.
5 - 3
 ÇEYREK FİNAL MAÇ SONUÇLARI SONUÇ
 SELÇUKLU PARK BAHÇELER - DAĞDELEN
 (  -  )   (İbrahim-2, Cengiz-2, Samet)
 Maçın Adamı: Cengiz-Dağdelen
0 - 5
 FC TİM - BİRLİKSPOR
 (Mesut-4, Akif, Mustafa)   (Muhammed-2, Yunus-2, Ahmet)
 Maçın Adamı: Mesut-FC Tim
6 - 5
 DOST GÜCÜ - MEGA GİYİM
 (Ahmet)   (Faruk-2, Erol, İsmail, Hasan)
 Maçın Adamı: Erol-Mega Giyim
1 - 5
 KARATAY GENÇLİK - SANCAKSPOR
 (Yusuf M.-3, İbrahim-2)   (Mehmet, Sefa)
 Maçın Adamı: Yusuf K.-Karatay Gençlik
5 - 2
 YARI FİNAL MAÇ SONUÇLARI SONUÇ
 DAĞDELEN - MEGA GİYİM
 (Samet, İbrahim)   (Faruk-2, Erol-2, İsmail-2, Burak)
 Maçın Adamı: Erol-Mega Giyim
2 - 7
 FC TİM - KARATAY GENÇLİK
 (Mesut Z.-2, Mesut Y.-2, Ali-2, Akif)   (Muzaffer-2, İsmail)
 Maçın Adamı: Ali-FC Tim
 Cezalılar: Bünyamin-Karatay Gençlik (Süresiz İhraç)
7 - 3
 FİNAL MAÇ SONUCU SONUÇ
 MEGA GİYİM - FC TİM
 (İsmail-2, Erol-2)   (Mesut-3)
 Maçın Adamı: Erol-Mega Giyim
4 - 3
 
PUAN DURUMU :
S  A  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  MUHASEBE GENÇLER 3 3 0 0 18 5 9 +13
2  GENÇ CITY 4 2 0 2 15 15 6 0
3  MERAM GENÇLİK 4 1 0 3 8 19 3 -11
4  HAYIRDIR FC (Çekildi) 3 1 0 2 5 7 3 -2

 A  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 HAYIRDIR FC - MERAM GENÇLİK
 (Emre-2, Yalçın, Mustafa, Bünyamin-kk)   (Mesut)
 Maçın Adamı: Emre-Hayırdır FC
5 - 1
 GENÇ CITY - MUHASEBE GENÇLER
 (H.İbrahim-2, Resul, Muhammed)   (Emre-3, Ahmet-2, Ertan, Osman, Hasan, Serkan)
 Maçın Adamı: Emre-Muhasebe Gençler
4 - 9
 MERAM GENÇLİK - GENÇ CITY
 (Abuzer, Musa, Bünyamin)   (Muhammed, Taha)
 Maçın Adamı: Bünyamin-Meram Gençlik
3 - 2
 HAYIRDIR FC - MUHASEBE GENÇLER
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
0 - 3
 MERAM GENÇLİK - MUHASEBE GENÇLER
 (Abuzer)   (Osman-2, Emre-2, Serkan, İbrahim)
 Maçın Adamı: Emre-Muhasebe Gençler
1 - 6
 HAYIRDIR FC - GENÇ CITY
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
0 - 3
 (BRJ) BARAJ MAÇI
 GENÇ CITY - MERAM GENÇLİK
 (Resul-3, Taha-2, Muhammed)   (Abuzer-3)
 Maçın Adamı: Taha-Genç City
6 - 3
 
S  B  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  FC TİM 3 3 0 0 17 11 9 +6
2  SELÇUKLU PARK BAHÇELER 3 2 0 1 17 14 6 +3
3  İNCE TURİZM 3 1 0 2 12 12 3 0
4  DEMİR GÜCÜ 3 0 0 3 7 16 0 -9

 B  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 DEMİR GÜCÜ - SELÇUKLU PARK BAHÇELER
 (Gökhan, Zahit, Kahraman)   (M.Ali-3, Talha, Tahsin, Ahmet)
 Maçın Adamı: M.Ali-Selçuklu Park Bahçeler
3 - 6
 İNCE TURİZM - FC TİM
 (Musa, B.Ahmet, K.Ahmet)   (Mesut-2, Ali-2, Akif)
 Maçın Adamı: Mesut-FC Tim
3 - 5
 SELÇUKLU PARK BAHÇELER - FC TİM
 (Mustafa E.-4, M.Ali, Serkan)   (Ali-4, Mesut Z.-2, Mesut)
 Maçın Adamı: Ali-FC Tim
6 - 7
 DEMİR GÜCÜ - İNCE TURİZM
 (Zahit, Kahraman)   (B.Ahmet-4, K.Ahmet)
 Maçın Adamı: B.Ahmet-İnce Turizm
2 - 5
 DEMİR GÜCÜ - FC TİM
 (Gökhan, Özkan)   (M.Emin-3, Hasan, Mesut)
 Maçın Adamı: Hasan-FC Tim
2 - 5
 SELÇUKLU PARK BAHÇELER - İNCE TURİZM
 (Mustafa-3, Tahsin-2)   (Muhammed-4)
 Maçın Adamı: Muhammed-İnce Turizm
5 - 4
 
S  C  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  DAĞDELEN 3 3 0 0 13 3 9 +10
2  TAFLAN SEVEN 3 1 1 1 11 11 4 0
3  ARAS KARGO 3 1 1 1 10 10 4 0
4  HATIP GENÇLİK 3 0 0 3 1 11 0 -10

 C  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 ARAS KARGO - DAĞDELEN
 ( - )   (İbrahim, İsmail S., İsmail E., Cengiz)
 Maçın Adamı: İsmail E.-Dağdelen
0 - 4
 TAFLAN SEVEN - HATIP GENÇLİK
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
3 - 0
 TAFLAN SEVEN - DAĞDELEN
 (Kazım-2, Samet)   (İsmail E.-2, Samet, Cengiz, İbrahim)
 Maçın Adamı: İsmail E.-Dağdelen
3 - 6
 HATIP GENÇLİK - ARAS KARGO
 (M.Emin)   (Murat-2, Mehmet, İsmail, İbrahim)
 Maçın Adamı: Murat-Aras Kargo
1 - 5
 HATIP GENÇLİK - DAĞDELEN
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
0 - 3
 TAFLAN SEVEN - ARAS KARGO
 (Hakan-3, A.İhsan, Mustafa)   (İsmail-2, Osman, Murat, Ali)
 Maçın Adamı: Mustafa-Taflan Seven
5 - 5
 
S  D  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  BİRLİKSPOR 3 2 1 0 20 7 7 +13
2  ALTIYOL FC 3 2 1 0 13 7 7 +6
3  NE ÜNİVERSİTESİ 3 1 0 2 12 11 3 +1
4  ŞEHR-İ MÜDAFA 3 0 0 3 1 21 0 -20

 D  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 ALTIYOL FC - ŞEHR-İ MÜDAFA
 (Hasan-3, Mert)   (Sabit)
 Maçın Adamı: Hasan-Altıyol FC
4 - 1
 BİRLİKSPOR - ŞEHR-İ MÜDAFA
 (Yunus-3, Okan-3, Muhammed-2)   (  -  )
 Maçın Adamı: Okan-Birlikspor
8 - 0
 ALTIYOL FC - NE ÜNİVERSİTESİ
 (Gökhan-2, Hasan-2)   (Hakan)
 Maçın Adamı: Hasan-Altıyol FC
4 - 1
 NE ÜNİVERSİTESİ - ŞEHR-İ MÜDAFA
 (Mustafa-2, Doğukan-2, Seyit-2, İsmet-2, Recep)   (  -  )
 Maçın Adamı: Mustafa-NE Üniversitesi
9 - 0
 ALTIYOL FC - BİRLİKSPOR
 (Gökhan-3, Uğur, Hasan)   (Yunus-3, Muhammed, Ahmet)
 Maçın Adamı: Gökhan-Altıyol FC
5 - 5
 BİRLİKSPOR - NE ÜNİVERSİTESİ
 (Okan-3, Yunus-3, Ahmet)   (Recep, Adem)
 Maçın Adamı: Yunus-Birlikspor
7 - 2
 
S  E  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  DOST GÜCÜ 3 3 0 0 18 5 9 +13
2  ALISSACITY 3 2 0 1 9 7 6 +2
3  KAR-BEL 3 1 0 2 9 13 3 -4
4  OSLOSPOR 3 0 0 3 2 13 0 -11

 E  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 DOST GÜCÜ - OSLOSPOR
 (Arif-4, Şahin, Atalay, Ahmet)   ( - )
 Maçın Adamı: Arif-Dost Gücü
7 - 0
 ALISSACITY - KAR-BEL
 (Hamza, M.Yıldırım, Ayhan, Taha)   (Salih, Remzi, Musa)
 Maçın Adamı: Ferdi-Kar-Bel
4 - 3
 KAR-BEL - OSLOSPOR
 (Yüksel, Osman, Bayram)   (Gökhan, İbrahim)
 Maçın Adamı: Seçilmemiştir
3 - 2
 DOST GÜCÜ - ALISSACITY
 (Arif-3, Ahmet)   (Akif-2)
 Maçın Adamı: Arif-Dost Gücü
 Kırmızı Kart: Ayhan-M.Kosbatar-Alissacity, Şahin-Dost Gücü: (1'er maç ceza)
4 - 2
 KAR-BEL - DOST GÜCÜ
 (Talip-2, Musa)   (Arif-4, Atalay, Mücahit, Aşkın)
 Maçın Adamı: Arif-Dost Gücü
3 - 7
 ALISSACITY - OSLOSPOR
 (Hükmen
 Maçın Adamı:
3 - 0
 
S  F  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  KARATAY GENÇLİK 3 2 1 0 15 3 7 +12
2  HAKİMİYETSPOR 3 2 1 0 10 3 7 +7
3  ESKİL GENÇLİK 3 1 0 2 6 16 3 -10
4  BOZKURT SK 3 0 0 3 1 10 0 -9

 F  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 KARATAY GENÇLİK - HAKİMİYETSPOR
 (Yusuf M.)   (Süleyman)
 Maçın Adamı: Serkan-Hakimiyetspor
1 - 1
 HAKİMİYETSPOR - ESKİL GENÇLİK
 (M.İriş-2, Cemil, Süleyman, Beytullah, Süleyman, Bekir)   (Ali Böge-2)
 Maçın Adamı: M.İriş-Hakimiyetspor
7 - 2
 KARATAY GENÇLİK - BOZKURT SK
 (Yusuf M.-2, İsmail, Muzaffer, İbrahim)   (Baki)
 Maçın Adamı: Yusuf M.-Karatay Gençlik
5 - 1
 HAKİMİYETSPOR - BOZKURT SK
 (M.İriş, Süleyman)   (  -  )
 Maçın Adamı: Cemil-Hakimiyetspor
2 - 0
 KARATAY GENÇLİK - ESKİL GENÇLİK
 (İbrahim-4, Kerim-2, İsmail-2, Muzaffer)   (Halil)
 Maçın Adamı: İbrahim-Karatay Gençlik
9 - 1
 BOZKURT SK - ESKİL GENÇLİK
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
0 - 3
 
S  G  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  MEGA GİYİM 3 2 1 0 20 4 7 +16
2  KARAMANSPOR 3 2 1 0 18 2 7 +16
3  GERÇEK KARDEŞLİK 3 1 0 2 5 13 3 -8
4  MERAM GENÇLERBİRLİĞİ 3 0 0 3 0 24 0 -24

 G  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 KARAMANSPOR - MERAM GENÇLERBİRLİĞİ
 (Murat-4, Hasan-3, Davut-2)   (  -  )
 Maçın Adamı: Murat-Karamanspor
9 - 0
 GERÇEK KARDEŞLİK - MEGA GİYİM
 (Muhammed, Ali)   (İsmail-4, K.Hasan, Faruk)
 Maçın Adamı: İsmail-Mega Giyim
2 - 6
 MEGA GİYİM - MERAM GENÇLERBİRLİĞİ
 (Erol-5, Hasan-3, İsmail-3, Hüseyin)   (  -  )
 Maçın Adamı: Erol-Mega Giyim
12 - 0
 GERÇEK KARDEŞLİK - MERAM GENÇLERBİRLİĞİ
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
3 - 0
 MEGA GİYİM - KARAMANSPOR
 (Hasan, Faruk)   (Musa-2)
 Maçın Adamı: Musa-Karamanspor
2 - 2
 GERÇEK KARDEŞLİK - KARAMANSPOR
 (  -  )   (H.Hüseyin-3, Necmettin-2, Davut-2)
 Maçın Adamı: H.Hüseyin-Karamanspor
0 - 7
 
S  H  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  SANCAKSPOR 3 3 0 0 14 5 9 +9
2  KARSEVDER 3 2 0 1 12 10 6 +2
3  DOĞANAYSPOR 3 1 0 2 5 9 3 -4
4  KARATAY FC 3 0 0 3 2 9 0 -7

 H  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 DOĞANAYSPOR - KARATAY FC
 (Muhammed, Burak, Yusuf)   (Ali Emre, Mustafa)
 Maçın Adamı: Burak-Doğanayspor
3 - 2
 KARSEVDER - SANCAKSPOR
 (Okay-3, Ali, İlker)   (Mahmut-3, Latif-2, Mücahit-2, Ahmet)
 Maçın Adamı: Mahmut-Sancakspor
5 - 8
 SANCAKSPOR - KARATAY FC
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
3 - 0
 KARSEVDER - DOĞANAYSPOR
 (Hasan-3, Ali)   (Yusuf-2)
 Maçın Adamı: Olcay-Karsevder
4 - 2
 KARSEVDER - KARATAY FC
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
3 - 0
 SANCAKSPOR - DOĞANAYSPOR
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
3 - 0
 
KATILIM : GRUPLAR :
N  TAKIM ADI  KAPTAN
01  HAYIRDIR FC  Yalçın Sever
02  MERAM GENÇLİK  Abuzer Güntekin
03  MUHASEBE GENÇLER  Abdullah Dikmen
04  GENÇ CITY  Resul Yaylacı
05  DEMİR GÜCÜ  Sezai Dilmen
06  SELÇUKLU PARK BAHÇ.  Veysel Koçak
07  İNCE TURİZM  Ahmet Ertürk
08  FC TİM  Yıldırım Küçüktunç
09  TAFLAN SEVEN  Mustafa Seven
10  HATIP GENÇLİK  Abdullah Özen
11  ARAS KARGO  Murat Göktepe
12  DAĞDELEN  Necati Erik
13  ALTIYOL FC  Hakan Ünler
14  BİRLİKSPOR  Kazım Sütiçen
15  NE ÜNİVERSİTESİ  Hakan Karayanız
16  ŞEHR-İ MÜDAFA  Ömer Çelik
17  ALISSACITY  Sami Ünler
18  KAR-BEL  Salih Nur
19  DOST GÜCÜ  Arif Ferdal
20  OSLOSPOR  Gökhan Demircan
21  KARATAY GENÇLİK  Abdullah Kaya
22  HAKİMİYETSPOR  Mustafa İriş
23  BOZKURT SK  Sadettin Akkuş
24  ESKİL GENÇLİK  Ali Böge
25  GERÇEK KARDEŞLİK  Osman Kafalıer
26  MEGA GİYİM  Hasan Kalın
27  KARAMANSPOR  Fahrettin Gülcan
28  MERAM G.BİRLİĞİ  Süleyman Dağlı
29  KARSEVDER  Yunus Usta
30  KARATAY FC  Ali Emre İlisulu
31  SANCAKSPOR  Latif Canpolat
32  DOĞANAYSPOR  Yusuf Çakallı

Not : Sıralama grup sırasına göre yapılmıştır. Takımlarımıza centilmence maçlar eşliğinde başarılar dileriz. İlginiz için şimdiden teşekkürler...

 A GRUBU
 HAYIRDIR FC
 MERAM GENÇLİK
 MUHASEBE GENÇLER
 GENÇ CITY
 B GRUBU
 DEMİR GÜCÜ
 SELÇUKLU PARK BAHÇELER
 İNCE TURİZM
 FC TİM
 C GRUBU
 TAFLAN SEVEN
 HATIP GENÇLİK
 ARAS KARGO
 DAĞDELEN
 D GRUBU
 ALTIYOL FC
 BİRLİKSPOR
 NE ÜNİVERSİTESİ
 ŞEHR-İ MÜDAFA
 E GRUBU
 ALISSACITY
 KAR-BEL
 DOST GÜCÜ
 OSLOSPOR
 F GRUBU
 KARATAY GENÇLİK
 HAKİMİYETSPOR
 BOZKURT SK
 ESKİL GENÇLİK
 G GRUBU
 GERÇEK KARDEŞLİK
 MEGA GİYİM
 KARAMANSPOR
 MERAM GENÇLERBİRLİĞİ
 H GRUBU
 KARSEVDER
 KARATAY FC
 SANCAKSPOR
 DOĞANAYSPOR