KONYA KORUMA KURULU 3.FUTBOL TURNUVASI

KONYA KORUMA KURULU 3.FUTBOL TURNUVASI
   
TURNUVA FİKSTÜRÜ :

KOD

 TARİH

SAAT

 (GRUP) KARŞILAŞACAK TAKIMLAR

S

HAKEM

001  08.04.2013 Pazartesi 09:30  (D) N.A.ERDİNÇ OO-ŞEHİT ALBAY OO 2-2  Fatih Yeman
002  08.04.2013 Pazartesi 09:30  (D) YAVUZ SELİM İO-İSTİKLAL OO 2-4  Hakan Çam
003  08.04.2013 Pazartesi 10:30  (A) İSA CAN B.OO-23 NİSAN OO 0-3  Fatih Yeman
004  08.04.2013 Pazartesi 10:30  (A) HALİL BAHÇECİ İO-FETİHKENT OO 1-8  Hakan Çam
005  09.04.2013 Salı 09:30  (B) K.OLİMPİYAT İO-NAKİPOĞLU İO 0-7  Fatih Yeman
006  09.04.2013 Salı 09:30  (B) ZELİHA SEYMEN İO-BİROL POLAT İO 2-0  Hakan Çam
007  09.04.2013 Salı 10:30  (H) ULUBATLI HASAN İO-AYŞE H.ÖZKAN OO 2-1  Fatih Yeman
008  09.04.2013 Salı 10:30  (H) M.LÜTFİ ONAT OO-H.ALİ YÜCEL OO 0-4  Hakan Çam
009  10.04.2013 Çarşamba 09:30  (C) Y.İZZETTİN İO-İ.S.KAMANLI İO 6-0  Fatih Yeman
010  10.04.2013 Çarşamba 09:30  (C) KOYUNOĞLU İO-K.ATATÜRK İO 0-1  Şaban Karadereli
011  10.04.2013 Çarşamba 10:30  (E) K.MİLLİYE İO-M.ALİ YAMAN İO 0-6  Fatih Yeman
012  10.04.2013 Çarşamba 10:30  (E) AKİF PAŞA İO-KOCATEPE İO 0-5  Şaban Karadereli
013  11.04.2013 Perşembe 09:30  (G) ALİYE H.TEKBAŞ İO-CENGİZ TOPEL OO 2-2  Fatih Yeman
014  11.04.2013 Perşembe 09:30  (G) ÖZEL MODEL OO-NAMIK KEMAL OO 1-0  Şaban Karadereli
015  11.04.2013 Perşembe 10:30  (B) MEHMET BAYIR OO-ZELİHA SEYMEN İO 1-5  Fatih Yeman
016  11.04.2013 Perşembe 10:30  (B) BİROL POLAT İO-K.OLİMPİYAT İO 1-0  Şaban Karadereli
017  12.04.2013 Cuma 09:30  (D) HÜSEYİN SEVİM OO-YAVUZ SELİM İO 1-1  Fatih Yeman
018  12.04.2013 Cuma 09:30  (D) İSTİKLAL OO-N.A.ERDİNÇ OO 1-0  Şaban Karadereli
019  12.04.2013 Cuma 10:30  (F) KARATAY OO-M.FATMA DALAN İÖ 6-1  Fatih Yeman
020  12.04.2013 Cuma 10:30  (F) K.CUMHURİYET İÖ-ŞEKİBE AKSOY İÖ 2-5  Şaban Karadereli
021  15.04.2013 Pazartesi 09:30  (E) YAŞAR DOĞU OO-AKİF PAŞA İO 3-0  Fatih Yeman
022  15.04.2013 Pazartesi 09:30  (E) KOCATEPE İO-K.MİLLİYE İO 2-1  Şaban Karadereli
023  15.04.2013 Pazartesi 10:30  (C) KURTULUŞ İO-KOYUNOĞLU İO 2-1  Fatih Yeman
024  15.04.2013 Pazartesi 10:30  (C) K.ATATÜRK İO-Y.İZZETTİN İO 0-2  Şaban Karadereli
025  16.04.2013 Salı 09:30  (H) AYŞE H.ÖZKAN OO-M.LÜTFİ ONAT OO 1-3  Fatih Yeman
026  16.04.2013 Salı 09:30  (H) H.ALİ YÜCEL OO-ULUBATLI HASAN İO 1-6  Şaban Karadereli
027  16.04.2013 Salı 10:30  (B) NAKİPOĞLU İO-BİROL POLAT İO 0-2  Fatih Yeman
028  16.04.2013 Salı 10:30  (B) K.OLİMPİYAT İO-MEHMET BAYIR OO 0-3  Şaban Karadereli
029  17.04.2013 Çarşamba 09:30  (D) ŞEHİT ALBAY OO-İSTİKLAL OO 1-2  Fatih Yeman
030  17.04.2013 Çarşamba 09:30  (D) N.A.ERDİNÇ OO-HÜSEYİN SEVİM OO 1-1  Şaban Karadereli
031  17.04.2013 Çarşamba 10:30  (A) MEHMETCİK İO-HALİL BAHÇECİ İO 3-0  Hükmen
032  17.04.2013 Çarşamba 10:30  (A) FETİHKENT OO-İSA CAN B.OO 2-1  Fatih Yeman
033  18.04.2013 Perşembe 09:30  (C) İ.S.KAMANLI İO-K.ATATÜRK İO 1-1  Şaban Karadereli
034  18.04.2013 Perşembe 09:30  (C) Y.İZZETTİN İO-KURTULUŞ İO 3-0  Fatih Yeman
035  18.04.2013 Perşembe 10:30  (E) M.ALİ YAMAN İO-KOCATEPE İO 2-4  Şaban Karadereli
036  18.04.2013 Perşembe 10:30  (E) K.MİLLİYE İO-YAŞAR DOĞU OO 0-2  Fatih Yeman
037  19.04.2013 Cuma 09:30  (A) 23 NİSAN OO-FETİHKENT OO 2-1  Şaban Karadereli
038  19.04.2013 Cuma 09:30  (A) İSA CAN B.OO-MEHMETCİK İO 1-1  Fatih Yeman
039  19.04.2013 Cuma 10:30  (B) ZELİHA SEYMEN İO-K.OLİMPİYAT İO 2-1  Şaban Karadereli
040  19.04.2013 Cuma 10:30  (B) MEHMET BAYIR OO-NAKİPOĞLU İO 3-1  Fatih Yeman
041  22.04.2013 Pazartesi 09:30  (F) M.FATMA DALAN İO-K.CUMHURİYET İO 2-3  Şaban Karadereli
042  22.04.2013 Pazartesi 09:30  (F) ŞEKİBE AKSOY İÖ-KARATAY OO 0-7  Fatih Yeman
043  22.04.2013 Pazartesi 10:30  (G) CENGİZ TOPEL OO-ÖZEL MODEL OO 2-7  Şaban Karadereli
044  22.04.2013 Pazartesi 10:30  (G) NAMIK KEMAL OO-ALİYE H.TEKBAŞ İO 2-1  Fatih Yeman
045  24.04.2013 Çarşamba 09:30  (E) AKİF PAŞA İO-K.MİLLİYE İO 1-4  Şaban Karadereli
046  24.04.2013 Çarşamba 09:30  (E) YAŞAR DOĞU OO-M.ALİ YAMAN İO 0-1  Fatih Yeman
047  24.04.2013 Çarşamba 10:30  (D) YAVUZ SELİM İO-N.A.ERDİNÇ OO 4-0  Şaban Karadereli
048  24.04.2013 Çarşamba 10:30  (D) HÜSEYİN SEVİM OO-ŞEHİT ALBAY OO 3-0  Hükmen
049  25.04.2013 Perşembe 09:30  (C) KOYUNOĞLU İO-Y.İZZETTİN İO 0-8  Şaban Karadereli
050  25.04.2013 Perşembe 09:30  (C) KURTULUŞ İO-İ.S.KAMANLI İO 2-3  Fatih Yeman
051  25.04.2013 Perşembe 10:30  (A) HALİL BAHÇECİ İO-İSA CAN B.OO 1-6  Şaban Karadereli
052  25.04.2013 Perşembe 10:30  (A) MEHMETCİK İO-23 NİSAN OO 5-1  Fatih Yeman
053  26.04.2013 Cuma 09:30  (F) KARATAY OO-K.CUMHURİYET İO 3-0  Şaban Karadereli
054  26.04.2013 Cuma 09:30  (F) ŞEKİBE AKSOY İÖ-M.FATMA DALAN İO 3-3  Fatih Yeman
055  26.04.2013 Cuma 10:30  (E) KOCATEPE İO-YAŞAR DOĞU OO 4-1  Şaban Karadereli
056  26.04.2013 Cuma 10:30  (E) M.ALİ YAMAN İO-AKİF PAŞA İO 7-0  Fatih Yeman
057  29.04.2013 Pazartesi 09:30  (G) ALİYE H.TEKBAŞ İO-ÖZEL MODEL OO 2-2  Şaban Karadereli
058  29.04.2013 Pazartesi 09:30  (G) NAMIK KEMAL OO-CENGİZ TOPEL OO 3-2  Fatih Yeman
059  29.04.2013 Pazartesi 10:30  (B) BİROL POLAT İO-MEHMET BAYIR OO 0-2  Şaban Karadereli
060  29.04.2013 Pazartesi 10:30  (B) NAKİPOĞLU İO-ZELİHA SEYMEN İO 2-4  Fatih Yeman
061  29.04.2013 Pazartesi 11:30  (A) FETİHKENT OO-MEHMETCİK İO 4-1  Şaban Karadereli
062  29.04.2013 Pazartesi 11:30  (A) 23 NİSAN OO-HALİL BAHÇECİ İO 4-0  Fatih Yeman
063  30.04.2013 Salı 09:30  (D) İSTİKLAL OO-HÜSEYİN SEVİM OO 2-4  Şaban Karadereli
064  30.04.2013 Salı 09:30  (D) ŞEHİT ALBAY OO-YAVUZ SELİM İO 0-3  Hükmen
065  30.04.2013 Salı 10:30  (H) ULUBATLI HASAN İO-M.LÜTFİ ONAT OO 1-4  Şaban Karadereli
066  30.04.2013 Salı 10:30  (H) H.ALİ YÜCEL OO-AYŞE H.ÖZKAN OO 4-1  Fatih Yeman
067  30.04.2013 Salı 11:30  (C) K.ATATÜRK İO-KURTULUŞ İO 0-2  Şaban Karadereli
068  30.04.2013 Salı 11:30  (C) İ.S.KAMANLI İO-KOYUNOĞLU İO 2-2  Fatih Yeman
KOD  TARİH SAAT  2.TUR MAÇLARI S  HAKEM
069  02.05.2013 Perşembe 09:30  FETİHKENT OO - M.BAYIR OO 4-2  Fatih Yeman
070  02.05.2013 Perşembe 09:30  Z.SEYMEN İO - 23 NİSAN OO 0-5  Şaban Karadereli
071  02.05.2013 Perşembe 10:30  Y.İZZETTİN İO - H.SEVİM OO 1-0  Fatih Yeman
072  02.05.2013 Perşembe 10:30  İSTİKLAL OO - KURTULUŞ İO 2-3  Şaban Karadereli
073  03.05.2013 Cuma 09:30  KOCATEPE İO - Ş.AKSOY İO 3-0  Fatih Yeman
074  03.05.2013 Cuma 09:30  KARATAY OO - M.ALİ YAMAN İO 2-0  Şaban Karadereli
075  03.05.2013 Cuma 10:30  Ö.MODEL OO - H.ALİ YÜCEL OO 5-1  Fatih Yeman
076  03.05.2013 Cuma 10:30  U.HASAN İO - NAMIK KEMAL OO 4-1  Şaban Karadereli
KOD  TARİH SAAT  ÇEYREK FİNAL MAÇLARI S  HAKEM
077  06.05.2013 Pazartesi 09:30  FETİHKENT OO - Y.İZZETTİN İO 4-3  Fatih Yeman
078  06.05.2013 Pazartesi 09:30  23 NİSAN OO - KURTULUŞ İO 4-0  Şaban Karadereli
079  06.05.2013 Pazartesi 10:30  KOCATEPE İO - Ö.MODEL OO 3-0  Fatih Yeman
080  06.05.2013 Pazartesi 10:30  KARATAY OO - U.HASAN İO 4-0  Şaban Karadereli
KOD  TARİH SAAT  YARI FİNAL MAÇLARI S  HAKEM
081  07.05.2013 Salı 10:00  FETİHKENT OO - KOCATEPE İO 0-2  Şaban Karadereli
082  07.05.2013 Salı 10:00  23 NİSAN OO - KARATAY OO 2-3  Fatih Yeman
KOD  TARİH SAAT  3.LÜK MAÇI S  HAKEM
083  09.05.2013 Perşembe 10:30  FETİHKENT OO-23 NİSAN OO (2-2-P) 7-5  Mehmet Özdil
KOD  TARİH SAAT  FİNAL MAÇI S  HAKEM
084  09.05.2013 Perşembe 11:00  KOCATEPE İO-KARATAY OO (1-1-P) 5-2  Deniz Çoban
 
NOT : Yukarıda ki fikstürde yeralan maç saatleri net başlama saatidir. Bu saatlerden 1,5 saat önce takımların kendi okul bahçelerinde hazır olması gerekmekte olup, belediye otobüsleri ile sahaya servis yapılacak ve maçtan sonra takımların kendi okullarına geri bırakılacaktır. Servis Danışma: 0.505.601 22 92
 
TURNUVA PUAN DURUMU :
S   A  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  FETİHKENT ORTAOKULU 4 3 0 1 15 5 9 +10
2  23 NİSAN ORTAOKULU 4 3 0 1 10 6 9 +4
3  MEHMETCİK İLKOKULU 4 2 1 1 10 6 7 +4
4  İSA CAN BEZİRCİ ORTAOKULU 4 1 1 2 8 7 4 +1
5  HALİL BAHÇECİ İLKOKULU 4 0 0 4 2 21 0 -19
 
S   B  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  ZELİHA SEYMEN İLKOKULU 4 4 0 0 13 4 12 +9
2  MEHMET BAYIR ORTAOKULU 4 3 0 1 9 6 9 +3
3  BİROL POLAT İLKOKULU 4 2 0 2 3 4 6 -1
4  NAKİPOĞLU İLKOKULU 4 1 0 3 10 9 3 +1
5  KARATAY OLİMPİYAT İLKOKULU 4 0 0 4 1 13 0 -12
 
S   C  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  Y.İZZETTİN İLKOKULU 4 4 0 0 19 0 12 +19
2  KURTULUŞ İLKOKULU 4 2 0 2 6 7 6 -1
3  İ.SULHİYE KAMANLI İLKOKULU 4 1 2 1 6 11 5 -5
4  KARAASLAN ATATÜRK İLKOKULU 4 1 1 2 2 5 4 -3
5  KOYUNOĞLU İLKOKULU 4 0 1 3 3 13 1 -10
 
S   D  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  İSTİKLAL ORTAOKULU 4 3 0 1 9 7 9 +2
2  HÜSEYİN SEVİM ORTAOKULU 4 2 2 0 9 4 8 +5
3  YAVUZ SELİM İLKOKULU 4 2 1 1 10 5 7 +5
4  N.AĞAH ERDİNÇ ORTAOKULU 4 0 2 2 3 8 2 -5
5  ŞEHİT ALBAY OO (İhraç edildi) 4 0 1 3 3 10 1 -7
 
S   E  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  KOCATEPE İLKOKULU 4 4 0 0 15 4 12 +11
2  MÜSLİME ALİ YAMAN İLKOKULU 4 3 0 1 16 4 9 +12
3  YAŞAR DOĞU ORTAOKULU 4 2 0 2 6 5 6 +1
4  KUVAİ MİLLİYE İLKOKULU 4 1 0 3 5 11 3 -6
5  AKİF PAŞA İLKOKULU 4 0 0 4 1 19 0 -18
 
S   F  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  KARATAY ORTAOKULU 3 3 0 0 16 1 9 +15
2  ŞEKİBE AKSOY İLKOKULU 3 1 1 1 8 12 4 -4
3  KARAASLAN CUMHURİYET İLKOK. 3 1 0 2 5 10 3 -5
4  M.FATMA DALAN İLKOKULU 3 0 1 2 6 12 1 -6
 
S   G  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  ÖZEL MODEL ORTAOKULU 3 2 1 0 10 4 7 +6
2  NAMIK KEMAL ORTAOKULU 3 2 0 1 5 4 6 +1
3  A.HÜSEYİN TEKBAŞ İLKOKULU 3 0 2 1 5 6 2 -1
4  CENGİZ TOPEL ORTAOKULU 3 0 1 2 6 12 1 -6
 
S   H  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  ULUBATLI HASAN İLKOKULU 3 2 0 1 9 6 6 +3
2  H.ALİ YÜCEL ORTAOKULU 3 2 0 1 9 7 6 +2
3  M.LÜTFİ ONAT ORTAOKULU 3 2 0 1 7 6 6 +1
4  AYŞE H.ÖZKAN ORTAOKULU 3 0 0 3 3 9 0 -6
 
STATÜ : Maç süresi; 25 + 25 = 50 dakika, devre arası 5 dakikadır. Maçlar tek hakemli olup, resmi il ve hif hakemleri müsabakaları yönetecektir. Galibiyet 3, beraberlik 1, mağlubiyet 0 puandır. Grup maçlarında sıralamayı öncelikle puan belirler, aynı puanda averaj önemlidir, averaj eşitliğinde o iki takımın kendi aralarında oynadıkları maça bakılır, o maçta beraberlik varsa atılan gollerin fazlalığına bakılır, fazla gol atan takım avantajlıdır. Gruplarında 1.ve 2.sırayı alan toplam 8 takım 2.Tura yükselecektir. Tur maçlarında tek maç eleminasyon sistemi uygulanacak, beraberlikte direk 5'erli seri penaltı atışlarına geçilecektir.