DOSTLUK KUPASI FUTBOL TURNUVASI

   TURNUVA LİNKLERİ
  
Turnuva Afişi >>>
   Şartlar ve Kurallar
>>>
   Statü ve Sistem >>>
   Ödül Yönetmenliği >>>
   Online Katılım Formu >>>
   Katılım Formu (word) >>>
   Katılım >>>
   Gruplar
>>>
   Proğram
>>>
   Maç Sonuçları
>>>
   Puan Durumu
>>>

   FOTOĞRAF ALBÜMÜ
   Fotoğraflar ve takım
   resimleri facebook'da
>>>

Tff Herkesiçinfutbol Konya (Grassroots)

DOSTLUK KUPASI FUTBOL TURNUVASI

DOSTLUK KUPASI FUTBOL TURNUVASI
ŞAMPİYON
ANADOLU KARTALLARI

DOSTLUK KUPASI FUTBOL TURNUVASI
İKİNCİ
YARDIM MERMER

DOSTLUK KUPASI FUTBOL TURNUVASI
EN CENTİLMEN
OSMAN KAFALIER ÖZDENSPOR

DOSTLUK KUPASI FUTBOL TURNUVASI
GOL KRALI
RAŞİT YORGANCILAR

ANADOLU KARTALLARI

DOSTLUK KUPASI FUTBOL TURNUVASI
ALTIN ELDİVEN
NİZAMETTİN KALKALI

BEYARSLAN SK

 

 

 

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOSTLUK KUPASI FUTBOL TURNUVASI

DOSTLUK KUPASI FUTBOL TURNUVASI
 
PROĞRAM :
KOD  TARİH SAAT G

 GRUP KARŞILAŞMALARI

SONUÇ
076  16.06.2017 Cuma 22:30 25.M  A. KARTALLARI - YARDIM MERMER (4-4, Uzatmalarla) 5 - 4
075  05.06.2017 Pazartesi 22:00 23.M  ANADOLU KARTALLARI - BEYARSLAN SK 4 - 2
074  05.06.2017 Pazartesi 23:00 24.M  IKONIA FC - YARDIM MERMER 2 - 7
073  25.05.2017 Perşembe 21:00 21.M  BEYARSLAN SK - EFE GENÇLİK 8 - 0
072  25.05.2017 Perşembe 21:00 20.M  ALISSACITY - IKONIA FC 2 - 3
071  25.05.2017 Perşembe 22:00 19.M  ANADOLU KARTALLARI - BAHARŞEN SPOR GİYİM 5 - 1
070  25.05.2017 Perşembe 22:00 22.M  YARDIM MERMER - SARAY YAPI 5 - 3
069  18.05.2017 Perşembe 21:00 4.M  ALISSACITY - TAFLAN SEVENSPOR 10- 0
068  18.05.2017 Perşembe 21:00 8.M  AC SELÇUKLUSPOR - SARAY YAPI (2-2, Penaltılarla) 6 - 7
067  18.05.2017 Perşembe 22:00 13.M  ANADOLU KARTALLARI - TAKIM TAKLAVAT 5 - 1
066  20.05.2017 Cumartesi 20:00 16.M  IKONIA FC - SARAY YAPI (1-1, Penaltılarla) 4 - 3
065  20.05.2017 Cumartesi 21:00 14.M  OSMANLI CITY - ALISSACITY 1 - 2
064  20.05.2017 Cumartesi 21:00 18.M  KARATAY GENÇLİK - YARDIM MERMER 2 - 3
063  21.05.2017 Pazar 20:00 15.M  EFE GENÇLİK - BAHARŞEN S.GİYİM (3-3, Penaltılarla) 7 - 8
062  21.05.2017 Pazar 20:00 17.M  BEYARSLAN SK - TÜRKERLER 3 - 0
061  13.05.2017 Cumartesi 20:30 1.M  ANADOLU KARTALLARI - CİHANBEYLİ FC 14- 5
060  13.05.2017 Cumartesi 21:30 B  TAFLAN SEVENSPOR - REDFIX 3 - 5
059  14.05.2017 Pazar 18:00 10.M  DEREBOYUSPOR - KARATAY GENÇLİK 4 - 5
058  14.05.2017 Pazar 20:00 12.M  YARDIM MERMER - BÜYÜKŞEHİR FC 6 - 1
057  14.05.2017 Pazar 20:00 3.M  FENOMEN İLETİŞİM - TAKIM TAKLAVAT 2 - 3
056  14.05.2017 Pazar 21:00 9.M  DOĞU EFSANE - BEYARSLAN SK 0 - 3
055  14.05.2017 Pazar 21:00 7.M  SARAÇOĞLU GENÇLER - BAHARŞEN SPOR GİYİM 3 - 4
054  15.05.2017 Pazartesi 20:30 6.M  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - IKONIA FC (2-2, Penaltılarla) 5 - 7
053  15.05.2017 Pazartesi 21:30 2.M  OSMANLI CITY - ARAS KARGO 2 - 0
052  15.05.2017 Pazartesi 21:30 11.M  REDFİX - TÜRKERLER 6 -11
051  15.05.2017 Pazartesi 22:30 5.M  TOFAŞCILAR - EFE GENÇLİK 2 - 9
050  08.05.2017 Pazartesi 21:00 A  ANADOLU KARTALLARI - FC SPORTING LIZBON 4 -12
049  08.05.2017 Pazartesi 22:00 H  AC SELÇUKLUSPOR - TÜRKERLER 6 - 3
048  08.05.2017 Pazartesi 22:00 H  KARSEVDER - EFE GENÇLİK 2 - 7
047  06.05.2017 Cumartesi 20:00 İ  N. E. Ü. - BÜYÜKŞEHİR FC 0 - 3
046  06.05.2017 Cumartesi 20:00 İ  DOĞU EFSANE - ULAŞIMSPOR 6 - 1
045  06.05.2017 Cumartesi 21:00 F  BEYARSLAN SK - IKONIA FC 2 - 1
044  06.05.2017 Cumartesi 22:00 G  BACANAKSPOR - SARAÇOĞLU GENÇLER 0 - 5
043  06.05.2017 Cumartesi 22:00 C  YARDIM MERMER - ÖZDENSPOR 4 - 4
042  07.05.2017 Pazar 17:30 A  DEREBOYUSPOR - TAKIM TAKLAVAT 2 - 6
041  07.05.2017 Pazar 19:30 G  KARATAY GENÇLİK - CİHANBEYLİ FC 0 - 3
040  07.05.2017 Pazar 19:30 C  FENOMEN İLETİŞİM - VANLILAR 65 CITY 7 - 2
039  07.05.2017 Pazar 20:30 D  BAHARŞEN SPOR GİYİM - ŞEHR-İ MÜDAFA 2 - 6
038  29.04.2017 Cumartesi 19:30 İ  N. E. Ü. - ULAŞIMSPOR 2 - 5
037  29.04.2017 Cumartesi 19:30 D  ÖMER HALİSDEMİR SPOR - BAHARŞEN SPOR GİYİM 0 - 3
036  29.04.2017 Cumartesi 21:30 B  REDFİX - BEYLERBİRLİĞİ FC 11- 2
035  29.04.2017 Cumartesi 21:30 F  BEYARSLAN SK - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 4 - 4
034  30.04.2017 Pazar 18:00 G  BACANAKSPOR - CİHANBEYLİ FC 5 - 6
033  30.04.2017 Pazar 18:00 İ  DOĞU EFSANE - BÜYÜKŞEHİR FC 3 - 2
032  30.04.2017 Pazar 21:00 H  KARSEVDER - AC SELÇUKLUSPOR 0 - 5
031  30.04.2017 Pazar 21:00 H  EFE GENÇLİK - TÜRKERLER 3 - 7
030,  30.04.2017 Pazar 23:00 E  ARAS KARGO - SARAY YAPI 3 - 1
029  30.04.2017 Pazar 23:00 E  BORDO BERELİLER - TOFAŞCILAR 0 - 3
028  22.04.2017 Cumartesi 19:00 İ  ULAŞIMSPOR - BÜYÜKŞEHİR FC 2 - 4
027  22.04.2017 Cumartesi 19:00 D  ALISSACITY - BAHARŞEN SPOR GİYİM 2 - 0
026  23.04.2017 Pazar 20:00 A  DEREBOYUSPOR - FC SPORTING LIZBON 1 - 0
025  23.04.2017 Pazar 20:00 İ  N. E. Ü. - DOĞU EFSANE 2 - 5
024  23.04.2017 Pazar 21:00 E  ARAS KARGO - BORDO BERELİLER 4 - 3
023  23.04.2017 Pazar 21:00 C  FENOMEN İLETİŞİM - ÖZDENSPOR 4 - 2
022  23.04.2017 Pazar 22:00 A  ANADOLU KARTALLARI - TAKIM TAKLAVAT 6 - 5
021  23.04.2017 Pazar 22:00 G  KARATAY GENÇLİK - BACANAKSPOR 5 - 3
020  15.04.2017 Cumartesi 20:00 A  ANADOLU KARTALLARI - DEREBOYUSPOR 2 - 3
019  16.04.2017 Pazar 17:00 B  TAFLAN SEVENSPOR - BEYLERBİRLİĞİ FC 8 - 0
018  16.04.2017 Pazar 17:00 A  TAKIM TAKLAVAT - FC SPORTING LIZBON 3 - 3
017  16.04.2017 Pazar 19:00 D  ALISSACITY - ŞEHR-İ MÜDAFA 8 - 0
016  16.04.2017 Pazar 19:00 F  IKONIA FC - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 3 - 6
015  16.04.2017 Pazar 20:00 F  BEYARSLAN SK - ALPARSLANSPOR 4 - 2
014  16.04.2017 Pazar 20:00 G  SARAÇOĞLU GENÇLER - CİHANBEYLİ FC 12- 3
013  16.04.2017 Pazar 21:00 B  OSMANLI CITY - REDFİX 8 - 1
012  16.04.2017 Pazar 21:00 C  YARDIM MERMER - VANLILAR 65 CITY 4 - 2
011  16.04.2017 Pazar 22:00 E  SARAY YAPI - TOFAŞCILAR 6 - 3
010  09.04.2017 Pazar 17:00 H  AC SELÇUKLUSPOR - EFE GENÇLİK 3 - 2
009  09.04.2017 Pazar 20:00 F  IKONIA FC - ALPARSLANSPOR 5 - 4
008  09.04.2017 Pazar 20:00 C  ÖZDENSPOR - VANLILAR 65 CITY 0 - 4
007  09.04.2017 Pazar 21:00 B  OSMANLI CITY - TAFLAN SEVENSPOR 9 - 3
006  09.04.2017 Pazar 21:00 H  KARSEVDER - TÜRKERLER 1 - 9
005  09.04.2017 Pazar 22:00 G  KARATAY GENÇLİK - SARAÇOĞLU GENÇLER 4 - 1
004  09.04.2017 Pazar 22:00 E  ARAS KARGO - TOFAŞCILAR 1 -11
003  01.04.2017 Cumartesi 20:00 E  SARAY YAPI - BORDO BERELİLER 8 - 1
002  01.04.2017 Cumartesi 21:00 C  FENOMEN İLETİŞİM - YARDIM MERMER 4 - 3
001  01.04.2017 Cumartesi 21:00 D  ALISSACITY - ÖMER HALİSDEMİR SPOR 12- 0
 
TUR MAÇLARI :

 FİNAL MAÇ SONUCU

SONUÇ
 25.MAÇ * ANADOLU KARTALLARI - YARDIM MERMER
 (Raşit-4, Tayyip)   (Tevfik-2, Mustafa, Rıdvan)   (Uzatmalarla, normal sürede skor 4-4)
 Maçın Adamı: Raşit-Anadolu Kartalları
5 - 4
 YARI FİNAL MAÇ SONUÇLARI SONUÇ
 23.MAÇ * ANADOLU KARTALLARI - BEYARSLAN SK
 (Raşit-3, Samet)   (Halil, Sinan)
 Maçın Adamı: Raşit-Anadolu Kartalları
4 - 2
 24.MAÇ * IKONIA FC - YARDIM MERMER
 (Namık, Fatih)   (Rıdvan-4, Tevfik-2, Şükrü)
 Maçın Adamı: Rıdvan-Yardım Mermer
2 - 7
 ÇEYREK FİNAL MAÇ SONUÇLARI SONUÇ
 19.MAÇ * ANADOLU KARTALLARI - BAHARŞEN SPOR GİYİM
 (Raşit-3, Samet, Tayyip)   (İbrahim)
 Maçın Adamı: Raşit-Anadolu Kartalları
5 - 1
 20.MAÇ * ALISSACITY - IKONIA FC
 (Halil, Taha)   (Talha-2, S.Güleç)
 Maçın Adamı: S.Özdemir-Ikonia FC
2 - 3
 21.MAÇ * BEYARSLAN SK - * EFE GENÇLİK
 (Halil-5, Ramazan, Sinan, Tahir)   (  -  )
 Maçın Adamı: Halil-Beyarslan SK
8 - 0
 22.MAÇ * YARDIM MERMER - * SARAY YAPI
 (Rıdvan-2, Tevfik, Ramazan, Şükrü)   (Uğur, Mevlüt, Savaş)
 Maçın Adamı: Rıdvan-Yardım Mermer
5 - 3
 * EAFM.1.2 : 3.Tur maçları sonunda enaz farkla mağlup olan 2 takım, aynı farkta
  fazla gol atan takım avantajlı. Örnek: 3-2, 5-4, 9-8 (Hepsi tek fark ama 9-8 avantajlı.)
 Penaltılarla kaybeden takım en avantajlı olup enaz farkla mağlup kategoriye girmez.
 Birden fazla penaltıya kalan maçların kendi aralarındaki fark hesaplaması ise aynıdır.
*
 3. TUR MAÇ SONUÇLARI SONUÇ
 13.MAÇ * ANADOLU KARTALLARI - TAKIM TAKLAVAT
 (Raşit-3, İbrahim, Metehan)   (Hasan)
 Maçın Adamı: Raşit-Anadolu Kartalları
5 - 1
 14.MAÇ * OSMANLI CITY - ALISSACITY
 (Süleyman)   (Ayhan, Enes)
 Maçın Adamı: Erhan-Alissacity
1 - 2
 15.MAÇ * EFE GENÇLİK - BAHARŞEN SPOR GİYİM
 (İsmail, Osman, Mustafa)   (M.Ali-2, İbrahim)   (Penaltılarla, normal sürede skor 3-3)
 Penaltılar: (Efe Gençlik; Mustafa, İbrahim, Osman, Ali)   (Baharşen; Ali, Onur, M.Ali, Mustafa, İbrahim)
 Maçın Adamı: M.Ali-Baharşen Spor Giyim
7 - 8
 16.MAÇ * IKONIA FC - SARAY YAPI
 (Zekeriya)   (Uğur)   (Penaltılarla, normal sürede skor 1-1)
 Penaltılar: (Ikonia; İbrahim, Zekeriya, Serkan)   (Saray Yapı; Mevlüt, Savaş)
 Maçın Adamı: Zekeriya-Ikonia FC
4 - 3
 17.MAÇ * BEYARSLAN SK - TÜRKERLER
 (Türkerler maç saatinde sahada olmadığından hükmen yenik sayılmıştır.)
 Maçın Adamı: -
3 - 0
 18.MAÇ * KARATAY GENÇLİK - YARDIM MERMER
 (Muzaffer-2)   (Mustafa-3)
 Maçın Adamı: Mustafa-Yardım Mermer
2 - 3
 2. TUR MAÇ SONUÇLARI SONUÇ
 1.MAÇ * ANADOLU KARTALLARI - CİHANBEYLİ FC
 (Raşit-6, Samet-5, Oğuzhan-2, Mevlüt)   (Turgay-2, Abdullah-2, Aydın)
 Maçın Adamı: Samet-Anadolu Kartalları
14- 5
 2.MAÇ * OSMANLI CITY - ARAS KARGO
 (Süleyman, Arif)   (  -  )
 Maçın Adamı: Süleyman-Osmanlı City
2 - 0
 3.MAÇ * FENOMEN İLETİŞİM - TAKIM TAKLAVAT
 (Metin, Hasan)   (Ali-2, Cihat)
 Kırmızı: (Ahmet Özer-Fenomen: HİF turnuvalarından men)
 Maçın Adamı: Ahmet-Takım Taklavat
2 - 3
 4.MAÇ * ALISSACITY - TAFLAN SEVENSPOR
 (Neşet-4, Ayhan-4, Enes-2)   (  -  )
 Maçın Adamı: Halil-Alissacity
10- 0
 5.MAÇ * TOFAŞCILAR - EFE GENÇLİK
 (Talip, Hamza)   (Turan-6, Osman-2, İbrahim)
 Maçın Adamı: Turan-Efe Gebçlik
2 - 9
 6.MAÇ * ENTABİ ÇİĞ KÖFTE - IKONIA FC
 (Gaffur, Hüseyin)   (Zekeriya, Talha)   (Penaltılarla, normal sürede skor 2-2)
 Penaltılar: (Entabi; Ahmet, Mesut, Eyüp)   (Ikonia; Zekeriya, Serkan, Talha, İbrahim, Mehmet)
 Maçın Adamı: Serkan-Ikonia FC
5 - 7
 7.MAÇ * SARAÇOĞLU GENÇLER - BAHARŞEN SPOR GİYİM
 (Hasan, İsmail, Şerafettin)   (M.Ali, İbrahim, Onur, Ali)
 Maçın Adamı: Şerafettin-Saraçoğlu Gençler
3 - 4
 8.MAÇ * AC SELÇUKLUSPOR - SARAY YAPI
 (Baki, Ali)   (Savaş, Uğur)   (Penaltılarla, normal sürede skor 2-2)
 Penaltılar: (Selçuklu; Baki, İsmail, Hasan, Enes)   (Saray Yapı; Savaş, Sami, Uğur, Cesim, Eyüp)
 Maçın Adamı: Savaş-Saray Yapı
6 - 7
 9.MAÇ * DOĞU EFSANE - BEYARSLAN SK
 (  -  )   (Halil-2, Hakan)
 Maçın Adamı: Halil-Beyarslan SK
0 - 3
 10.MAÇ * DEREBOYUSPOR - KARATAY GENÇLİK
 (Süleyman-2, Muhammed, Ömer)   (İbrahim-2, Muzaffer-2, İsmail)
 Maçın Adamı: Hakan-Karatay Gençlik
4 - 5
 11.MAÇ * REDFİX - TÜRKERLER
 (Durmuş-2, Veysel-2, Ebubekir, Emre)   (İzzettin-7, Halil-2, Abdullah-2)
 Maçın Adamı: İzzettin-Türkerler
6 -11
 12.MAÇ * YARDIM MERMER - BÜYÜKŞEHİR FC
 (Ramazan-3, Mustafa, Tevfik, Rıdvan)   (Kenan)
 Maçın Adamı: Ramazan-Yardım Mermer
6 - 1
 
PUAN DURUMU :
S  A  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  ANADOLU KARTALLARI 3 2 0 1 20 12 6 +8
2  DEREBOYUSPOR 3 2 0 1 6 8 6 -2
3  TAKIM TAKLAVAT 3 1 1 1 14 11 4 +3
4  FC SPORTING LIZBON 3 0 1 2 7 16 1 -9

 A  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 FC SPORTING LIZBON - TAKIM TAKLAVAT
 (Mustafa, Ahmet, Ömer)   (Mehmet, Hasan, Ali)
 Maçın Adamı: Hasan-Takım Taklavat
3 - 3
 ANADOLU KARTALLARI - DEREBOYUSPOR
 (Fatih, Ekrem)   (Muhammed-2, Salih)
 Maçın Adamı: Muhammed-Dereboyuspor
2 - 3
 DEREBOYUSPOR - FC SPORTING LIZBON
 (Hasan)   (  -  )
 Maçın Adamı: Hasan-Dereboyuspor
1 - 0
 ANADOLU KARTALLARI - TAKIM TAKLAVAT
 (Servet-3, Emre-2, İbrahim)   (Hasan-2, Gökhan, Ahmet, Mehmet)
 Maçın Adamı: Tayyip-Anadolu Kartalları
6 - 5
 DEREBOYUSPOR - TAKIM TAKLAVAT
 (Salih, Hasan)   (Seyit-2, Ali-2, Hasan-2)
 Maçın Adamı: Hasan-Takım Taklavat
2 - 6
 ANADOLU KARTALLARI - FC SPORTING LIZBON
 (Raşit-9, Samet-2, Tayyip)   (A.Solmaz-2, Ahmet, İsmail)
 Maçın Adamı: Raşit-Anadolu Kartalları
12- 4
 
S  B  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  OSMANLI CITY 3 3 0 0 20 4 9 +16
2  REDFİX 3 2 0 1 17 13 6 +4
3  TAFLAN SEVENSPOR 3 1 0 2 14 14 3 0
4  BEYLERBİRLİĞİ FC 3 0 0 3 2 22 0 -20

 B  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 OSMANLI CITY - TAFLAN SEVENSPOR
 (Süleyman-3, Musa-2, Özcan-2, Burak-2)   (M.Ali-2, Ali)
 Maçın Adamı: Süleyman-Osmanlı City
9 - 3
 TAFLAN SEVENSPOR - BEYLERBİRLİĞİ FC
 (Mustafa-4, Sadettin-2, Ahmet, İsmail)   (  -  )
 Maçın Adamı: Mustafa-Taflan Sevenspor
8 - 0
 OSMANLI CITY - REDFİX
 (Sefa-4, Süleyman-2, Taha, Arif)   (Alaaddin)
 Maçın Adamı: Sefa-Osmanlı City
8 - 1
 REDFİX - BEYLERBİRLİĞİ FC
 (Durmuş-5, Ebubekir-3, Emre-2, Mehmet)   (Furkan, Mehmet)
 Maçın Adamı: Durmuş-Redfix
11- 2
 OSMANLI CITY - BEYLERBİRLİĞİ FC
 (Hükmen)
 Maçın Adamı: -
3 - 0
 TAFLAN SEVENSPOR - REDFİX
 (Hakan, Mehmet, Mustafa)   (Mehmet-3, Durmuş, Musa)
 Maçın Adamı: Durmuş-Redfix
3 - 5
 
S  C  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  FENOMEN İLETİŞİM 3 3 0 0 15 7 9 +8
2  YARDIM MERMER 3 1 1 1 11 10 4 +1
3  VANLILAR 65 CITY 3 1 0 2 8 11 3 -3
4  ÖZDENSPOR 3 0 1 2 6 12 1 -6

 C  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 FENOMEN İLETİŞİM - YARDIM MERMER
 (Mesut-2, H.Yılmaz, H.Köktaş)   (Mustafa-2, Rıdvan)
 Maçın Adamı: Mesut-Fenomen İletişim
4 - 3
 ÖZDENSPOR - VANLILAR 65 CITY
 (  -  )   (İlhami-3, Sıraç)
 Maçın Adamı: İlhami-Vanlılar 65 City
0 - 4
 YARDIM MERMER - VANLILAR 65 CITY
 (Ramazan, Mustafa, Rıdvan, Tevfik)   (İlhami-2)
 Maçın Adamı: Mustafa-Yardım Mermer
4 - 2
 FENOMEN İLETİŞİM - ÖZDENSPOR
 (Ahmet-2, Mesut, M.Emin)   (Yakup, Raşit-kk)
 Maçın Adamı: Ahmet-Fenomen İletişim
4 - 2
 YARDIM MERMER - ÖZDENSPOR
 (Mustafa-2, Rıdvan-2)   (Kazım, Musa, Mehmet, Necati)
 Maçın Adamı: Mustafa-Yardım Mermer
4 - 4
 FENOMEN İLETİŞİM - VANLILAR 65 CITY
 (Akif-3, Mesut-3, Ahmet)   (İlhami-2)
 Maçın Adamı: Akif-Fenomen İletişim
7 - 2
 
S  D  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  ALISSACITY 3 3 0 0 22 0 9 +22
2  BAHARŞEN SPOR GİYİM 3 2 0 1 9 4 6 +5
3  ŞEHR-İ MÜDAFA 3 1 0 2 5 14 3 -9
4  ÖMER HALİSDEMİR SPOR 3 0 0 3 0 18 0 -18

 D  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 ALISSACITY - ÖMER HALİSDEMİR SPOR
 (Yusuf-6, Mahmut-2, Ayhan-2, Şenol, Bilal)   (  -  )
 Maçın Adamı: Ayhan-Alissacity
12- 0
 ALISSACITY - ŞEHR-İ MÜDAFA
 (Yusuf-2, Hamza-2, Ayhan-2, Mahmut, Neşat)   (  -  )
 Maçın Adamı: Ayhan-Alissacity
8 - 0
 ALISSACITY - BAHARŞEN SPOR GİYİM
 (Mustafa, Neşet)   (  -  )
 Maçın Adamı: Mehmet-Baharşen Spor Giyim
2 - 0
 ÖMER HALİSDEMİR SPOR - BAHARŞEN SPOR GİYİM
 (Hükmen)
 Maçın Adamı: -
0 - 3
 ŞEHR-İ MÜDAFA - BAHARŞEN SPOR GİYİM
 (Ömer, Burak)   (İbrahim-5, Onur)
 Maçın Adamı: İbrahim-Baharşen Spor Giyim
2 - 6
 ÖMER HALİSDEMİR SPOR - ŞEHR-İ MÜDAFA
 (Hükmen)
 Maçın Adamı: -
0 - 3
 
S  E  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  TOFAŞCILAR 3 2 0 1 17 7 6 +10
2  SARAY YAPI 3 2 0 1 15 7 6 +8
3  ARAS KARGO 3 2 0 1 8 15 6 -7
4  BORDO BERELİLER 3 0 0 3 4 15 0 -11

 E  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 SARAY YAPI - BORDO BERELİLER
 (Savaş-4, Uğur-4)   (Oktay)
 Maçın Adamı: Savaş-Saray Yapı
8 - 1
 ARAS KARGO - TOFAŞCILAR
 (İbrahim)   (Vedat-5, Bayram-4, Talip-2)
 Maçın Adamı: Vedat-Tofaşcılar
1 -11
 SARAY YAPI - TOFAŞCILAR
 (Savaş-4, Uğur, Eyüp)   (Talip-2, Hamza)
 Maçın Adamı: Savaş-Saray Yapı
6 - 3
 ARAS KARGO - BORDO BERELİLER
 (İsmail-2, Murat, Ayberk)   (Furkan-2, Oktay)
 Maçın Adamı: İsmail-Aras Kargo
4 - 3
 ARAS KARGO - SARAY YAPI
 (Yasin-2, İsmail)   (Savaş)
 Maçın Adamı: Yasin-Aras Kargo
3 - 1
 BORDO BERELİLER - TOFAŞCILAR
 (Hükmen)
 Maçın Adamı: -
0 - 3
 
S  F  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 3 2 1 0 13 7 7 +6
2  BEYARSLAN SK 3 2 1 0 10 7 7 +3
3  IKONIA FC 3 1 0 2 9 12 3 -3
4  ALPARSLANSPOR 3 0 0 3 6 12 0 -6

 F  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 IKONIA FC - ALPARSLANSPOR
 (Sercan-2, Zekeriya-2, Talha)   (M.Nar-2, M.Ayrancı, Mevlüt)
 Maçın Adamı: Sercan-Ikonia FC
5 - 4
 IKONIA FC - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 (Selim-2, Serkan)   (Hüseyin-4, Ahmet, Gaffur)
 Maçın Adamı: Hüseyin-Entabi Çiğ Köfte
3 - 6
 BEYARSLAN SK - ALPARSLANSPOR
 (Mesut-2, Ramazan-2)   (Mehmet, İlhan)
 Maçın Adamı: Ramazan-Beyarslan SK
4 - 2
 BEYARSLAN SK - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 (Halil-3, Ramazan)   (Yusuf-3, Ferhat)
 Maçın Adamı: Halil-Beyarslan SK
4 - 4
 BEYARSLAN SK - IKONIA FC
 (Halil-2)   (Serkan)
 Maçın Adamı: Halil-Beyarslan SK
2 - 1
 ALPARSLANSPOR - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 (Hükmen)
 Maçın Adamı: -
0 - 3
 
S  G  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  SARAÇOĞLU GENÇLER 3 2 0 1 18 7 6 +11
2  KARATAY GENÇLİK 3 2 0 1 9 7 6 +2
3  CİHANBEYLİ FC 3 2 0 1 12 17 6 -5
4  BACANAKSPOR 3 0 0 3 8 16 0 -8

 G  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 KARATAY GENÇLİK - SARAÇOĞLU GENÇLER
 (Muzaffer-2, İbrahim, Naci)   (Sait)
 Maçın Adamı: Muzaffer-Karatay Gençlik
4 - 1
 SARAÇOĞLU GENÇLER - CİHANBEYLİ FC
 (İsmail-5, Özcan-4, Şerafettin-2, Hamza)   (Turgay-2, Erol)
 Maçın Adamı: İsmail-Saraçoğlu Gençler
12- 3
 KARATAY GENÇLİK - BACANAKSPOR
 (Burak-2, Hakan, Muzaffer, Naci)   (Mahmut, Enes, Fatih)
 Maçın Adamı: Hakan-Karatay Gençlik
5 - 3
 BACANAKSPOR - CİHANBEYLİ FC
 (Mahmut-3, Ö.Faruk-2)   (Erol-3, Can, Turgay, Adem)
 Maçın Adamı: Erol-Cihanbeyli FC
5 - 6
 BACANAKSPOR - SARAÇOĞLU GENÇLER
 (  -  )   (Şerafettin-5)
 Maçın Adamı: Şerafettin-Saraçoğlu Gençler
0 - 5
 KARATAY GENÇLİK - CİHANBEYLİ FC
 (Hükmen)
 Maçın Adamı: -
0 - 3
 
S  H  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  AC SELÇUKLUSPOR 3 3 0 0 14 5 9 +9
2  TÜRKERLER 3 2 0 1 19 10 6 +9
3  EFE GENÇLİK 3 1 0 2 12 12 3 0
4  KARSEVDER 3 0 0 3 3 21 0 -18

 H  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 AC SELÇUKLUSPOR - EFE GENÇLİK
 (İsmail-2, Cengiz)   (Mustafa, Turan)
 Maçın Adamı: İsmail-AC Selçukluspor
3 - 2
 KARSEVDER - TÜRKERLER
 (İlker)   (Yüksel-5, Abdullah-2, İzzettin-2)
 Maçın Adamı: Yüksel-Türkerler
1 - 9
 KARSEVDER - AC SELÇUKLUSPOR
 (  -  )   (Oğuzhan-3, İsmail-2)
 Maçın Adamı: Oğuzhan-AC Selçukluspor
0 - 5
 EFE GENÇLİK - TÜRKERLER
 (İsmail-2, Mustafa)   (İzzettin-4, Şerafettin, Yüksel, Orhan)
 Maçın Adamı: İzzettin-Türkerler
3 - 7
 KARSEVDER - EFE GENÇLİK
 (İlker, İlyas)   (Turan-3, Mehmet-2, Mustafa, İbrahim)
 Maçın Adamı: Mehmet-Efe Gençlik
2 - 7
 AC SELÇUKLUSPOR - TÜRKERLER
 (İbrahim-3, Oğuzhan-2, İsmail)   (İzzettin-2, Abdullah)
 Ceza Listesi: (İbrahim-AC Selçukluspor ve Şerafettin-Türkerler) 1'er maç ceza
 Maçın Adamı: Oğuzhan-AC Selçukluspor
6 - 3
 
S  İ  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  DOĞU EFSANE 3 3 0 0 14 5 9 +9
2  BÜYÜKŞEHİR FC 3 2 0 1 9 5 6 +4
3  ULAŞIMSPOR 3 1 0 2 8 12 3 -4
4  N. E. Ü. 3 0 0 3 4 13 0 -9

 İ  GRUBU MAÇ SONUÇLARI

SONUÇ
 ULAŞIMSPOR - BÜYÜKŞEHİR FC
 (Mustafa-2)   (İbrahim-2, Hasan, Mehmet)
 Maçın Adamı: İbrahim-Büyükşehir FC
2 - 4
 N. E. Ü. - DOĞU EFSANE
 (Süleyman-2)   (Kamil-3, Yusuf, Muhammed)
 Maçın Adamı: Kamil-Doğu Efsane
2 - 5
 N. E. Ü. - ULAŞIMSPOR
 (Süleyman-2)   (Ayhan-2, Enver, Mustafa, Orhan)
 Maçın Adamı: Ayhan-Ulaşımspor
2 - 5
 DOĞU EFSANE - BÜYÜKŞEHİR FC
 (Selim-2, İsmail)   (Kenan, Mustafa)
 Maçın Adamı: Selim-Doğu Efsane
3 - 2
 N. E. Ü. - BÜYÜKŞEHİR FC
 (Hükmen)
 Maçın Adamı:
0 - 3
 DOĞU EFSANE - ULAŞIMSPOR
 (M.Küt-4, Yusuf, Selim)   (Mustafa)
 Maçın Adamı: M.Küt-Doğu Efsane
6 - 1
 
KATILIM : GRUPLAR :
N  TAKIM ADI  KAPTAN
01  TAFLAN SEVENSPOR  Mustafa Seven
02  ARAS KARGO  Murat Göktepe
03  ANADOLU KARTALLARI  Mevlüt Yaman
04  YARDIM MERMER  M.Emin Erdoğan
05  ALISSACITY  Ayhan Yıldırım
06  FENOMEN İLETİŞİM  Yıldırım K.Tunç
07  DEREBOYUSPOR  Salih Nur
08  BEYARSLAN SK  Halil Gülmez
09  REDFİX  H.Hüseyin Biter
10  ÖZDENSPOR  Osman Kafalıer
11  OSMANLI CITY  Arif Ferdal
12  SARAY YAPI  Mustafa İpek
13  BORDO BERELİLER  Furkan Çelen
14  KARATAY GENÇLİK  Abdullah Kaya
15  ALPARSLANSPOR  Abdullah Kılışlı
16  IKONIA CF  Kadir Özdemir
17  ÖMER H.DEMİR SPOR  Mansur Akbaş
18  BACANAKSPOR  Taha Bayram
19  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE  Yusuf Bıyıklı
20  TOFAŞCILAR  Fatih Çakar
21  SARAÇOĞLU GENÇLER  Erkan Durdu
22  BAHARŞEN SPOR GİYİM  Abdullah Şahin
23  VANLILAR 65 CITY  İlhami İpek
24  ŞEHR-İ MÜDAFA  Ömer Çelik
25  FC SPORING LIZBON  Ömer Göktepe
26  BEYLERBİRLİĞİ FC  Mehmet Altıntaş
27  AC SELÇUKLUSPOR  İsmail Sabanlı
28  KARSEVDER  Yunus Usta
29  EFE GENÇLİK  Cem Köse
30  TÜRKERLER  Naci Türker
31  CİHANBEYLİ FC  Orhan Çiftçi
32  TAKIM TAKLAVAT  Ahmet Ekici
33  N. E. Ü.  Abdullah Şahin
34  DOĞU EFSANE  Kamil Doğu
35  ULAŞIMSPOR  Ramazan Ergül
36  BÜYÜKŞEHİR FC  Halit Ceylan

Not : Sıralama kayıt sırasına göre yapılmıştır. Takımlarımıza centilmence maçlar eşliğinde başarılar dileriz. İlginiz için şimdiden teşekkürler...

 A GRUBU
 ANADOLU KARTALLARI
 DEREBOYUSPOR
 TAKIM TAKLAVAT
 FC SPORTING LIZBON
 B GRUBU
 OSMANLI CITY
 TAFLAN SEVENSPOR
 REDFİX
 BEYLERBİRLİĞİ FC
 C GRUBU
 FENOMEN İLETİŞİM
 YARDIM MERMER
 ÖZDENSPOR
 VANLILAR 65 CITY
 D GRUBU
 ALISSACITY
 ÖMER HALİSDEMİR SPOR
 ŞEHR-İ MÜDAFA
 BAHARŞEN SPOR GİYİM
 E GRUBU
 ARAS KARGO
 SARAY YAPI
 BORDO BERELİLER
 TOFAŞCILAR
 F GRUBU
 BEYARSLAN SK
 IKONIA FC
 ALPARSLANSPOR
 ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 G GRUBU
 KARATAY GENÇLİK
 BACANAKSPOR
 SARAÇOĞLU GENÇLER
 CİHANBEYLİ FC
 H GRUBU
 KARSEVDER
 AC SELÇUKLUSPOR
 EFE GENÇLİK
 TÜRKERLER
 İ GRUBU
 N. E. Ü.
 DOĞU EFSANE
 ULAŞIMSPOR
 BÜYÜKŞEHİR FC