BAHAR KUPASI FUTBOL TURNUVASI

   TURNUVA LİNKLERİ
  
Turnuva Afişi >>>
   Şartlar ve Kurallar
>>>
   Statü ve Sistem >>>
   Ödül Yönetmenliği >>>
   Online Katılım Formu >>>
   Katılım Formu (word) >>>
   Katılım >>>
   Gruplar
>>>
   Proğram
>>>
   Maç Sonuçları
>>>
   Puan Durumu
>>>

   FOTOĞRAF ALBÜMÜ
   Fotoğraflar ve takım
   resimleri facebook'da
>>>

Tff Herkesiçinfutbol Konya (Grassroots)  

 

 

 

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAHAR KUPASI FUTBOL TURNUVASI

BAHAR KUPASI FUTBOL TURNUVASI
 
PROĞRAM :
KOD  TARİH SAAT G

 GRUP KARŞILAŞMALARI

SONUÇ
015  16.07.2018 Pazartesi 22:00 A  İHTİYARLAR - SELÇUKLU HAN -
014  16.07.2018 Pazartesi 22:00 E  GENEMİ AMCALAR - PABUCCHI SHOES -
013  15.07.2018 Pazar 19:00 C  MATADOR CITY - YAYLAPINARSPOR -
012  15.07.2018 Pazar 20:00 E  LEGENDS - MEVLANA CITY -
011  15.07.2018 Pazar 20:00 B  ATASPOR - İSTANBUL TRANSPLUS -
010  15.07.2018 Pazar 21:00 A  KONEKS - KONTENSAN -
009  15.07.2018 Pazar 21:00 D  KURİCİLER - FIRTINA FIGHT -
008  15.07.2018 Pazar 22:00 B  KONYA GENÇLERBİRLİĞİ - ULAŞIMSPOR -
007  15.07.2018 Pazar 22:00 G  AKŞEMSETTİN - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE -
006  08.07.2018 Pazar 19:00 E  GENEMİ AMCALAR - LEGENDS 6-0
005  08.07.2018 Pazar 19:00 C  TAFLAN SEVENSPOR - YAYLAPINARSPOR 4-2
004  08.07.2018 Pazar 21:00 F  HEDEF TURAN SK - BAŞKENT GÜCÜ 2-5
003  08.07.2018 Pazar 21:00 C  USTALARSPOR - MATADOR CITY 0-2
002  08.07.2018 Pazar 22:00 E  MEVLANA CITY - PABUCCHI SHOES 2-4
001  08.07.2018 Pazar 22:00 F  EFSANE CITY - SANAYİ BİRLİKSPOR 9-3
 
PUAN DURUMU :
S  A  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  KONEKS 0 0 0 0 0 0 0 0
2  İHTİYARLAR 0 0 0 0 0 0 0 0
3  KONTENSAN 0 0 0 0 0 0 0 0
4  SELÇUKLU HAN 0 0 0 0 0 0 0 0

 A  GRUBU MAÇLARI

SONUÇ
 KONEKS - KONTENSAN
 (
 Maçın Adamı:
-
 İHTİYARLAR - SELÇUKLU HAN
 (
 Maçın Adamı:
-
 A
 (
 Maçın Adamı:
-
 A
 (
 Maçın Adamı:
-
 A
 (
 Maçın Adamı:
-
 A
 (
 Maçın Adamı:
-
 
S  B  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  KONYA GENÇLERBİRLİĞİ 0 0 0 0 0 0 0 0
2  İSTANBUL TRANSPLUS 0 0 0 0 0 0 0 0
3  ULAŞIMSPOR 0 0 0 0 0 0 0 0
4  ATASPOR 0 0 0 0 0 0 0 0

 B  GRUBU MAÇLARI

SONUÇ
 ATASPOR - İSTANBUL TRANSPLUS
 (
 Maçın Adamı:
-
 KONYA GENÇLERBİRLİĞİ - ULAŞIMSPOR
 (
 Maçın Adamı:
-
 B
 (
 Maçın Adamı:
-
 B
 (
 Maçın Adamı:
-
 B
 (
 Maçın Adamı:
-
 B
 (
 Maçın Adamı:
-
 
S  C  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  TAFLAN SEVENSPOR 1 1 0 0 4 2 3 +2
2  MATADOR CITY 1 1 0 0 2 0 3 +2
3  YAYLAPINARSPOR 1 0 0 1 2 4 0 -2
4  USTALARSPOR 1 0 0 1 0 2 0 -2

 C  GRUBU MAÇLARI

SONUÇ
 TAFLAN SEVENSPOR - YAYLAPINARSPOR
 (Mustafa-2, Hamdi, Okan)   (Şükrü, Yavuz)
 Maçın Adamı: Mustafa-Taflan Sevenspor
4 - 2
 USTALARSPOR - MATADOR CITY
 (  -  )   (Yusuf-2)
 Maçın Adamı: Yusuf-Matador City
0 - 2
 MATADOR CITY - YAYLAPINARSPOR
 (
 Maçın Adamı:
-
 C
 (
 Maçın Adamı:
-
 C
 (
 Maçın Adamı:
-
 C
 (
 Maçın Adamı:
-
 
S  D  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  KURİCİLER 0 0 0 0 0 0 0 0
2  SOLO TURK 0 0 0 0 0 0 0 0
3  FIRTINA FIGHT 0 0 0 0 0 0 0 0
4  ALISSA DORTMUND 0 0 0 0 0 0 0 0

 D  GRUBU MAÇLARI

SONUÇ
 KURİCİLER - FIRTINA FIGHT
 (
 Maçın Adamı:
-
 D
 (
 Maçın Adamı:
-
 D
 (
 Maçın Adamı:
-
 D
 (
 Maçın Adamı:
-
 D
 (
 Maçın Adamı:
-
 D
 (
 Maçın Adamı:
-
 
S  E  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  GENEMİ AMCALAR 1 1 0 0 6 0 3 +6
2  PABUCCHI SHOES 1 1 0 0 4 2 3 +2
3  MEVLANA CITY 1 0 0 1 2 4 0 -2
4  LEGENDS 1 0 0 1 0 6 0 -6

 E  GRUBU MAÇLARI

SONUÇ
 GENEMİ AMCALAR - LEGENDS
 (Memduh-2, Muammer, Kerim, Furkan, Serhat)   (  -  )
 Maçın Adamı: Ali-Genemi Amcalar
6 - 0
 MEVLANA CITY - PABUCCHI SHOES
 (Şaban, Cihat)   (İbrahim-2, Kenan, Fehmi)
 Maçın Adamı: Fehmi-Pabucchi Shoes
2 - 4
 LEGENDS - MEVLANA CITY
 (
 Maçın Adamı:
-
 GENEMİ AMCALAR - PABUCCHI SHOES
 (
 Maçın Adamı:
-
 E
 (
 Maçın Adamı:
-
 E
 (
 Maçın Adamı:
-
 
S  F  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  EFSANE CITY 1 1 0 0 9 3 3 +6
2  BAŞKENT GÜCÜ 1 1 0 0 5 2 3 +3
3  HEDEF TURAN SK 1 0 0 1 2 5 0 -3
4  SANAYİ BİRLİKSPOR 1 0 0 1 3 9 0 -6

 F  GRUBU MAÇLARI

SONUÇ
 HEDEF TURAN SK - BAŞKENT GÜCÜ
 (Okan, Hüseyin)   (Mustafa-2, İbrahim, Metin, Hüseyin)
 Maçın Adamı: İbrahim-Başkent Gücü
2 - 5
 EFSANE CITY - SANAYİ BİRLİKSPOR
 (Mehmet-3, Ömer-3, Ayhan-2, Muhammed)   (Bünyamin-2, Ali)
 Maçın Adamı: Mehmet-Efsane City
9 - 3
 F
 (
 Maçın Adamı:
-
 F
 (
 Maçın Adamı:
-
 F
 (
 Maçın Adamı:
-
 F
 (
 Maçın Adamı:
-
 
S  G  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  FENOMEN 0 0 0 0 0 0 0 0
2  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 0 0 0 0 0 0 0 0
3  AKŞEMSETTİN 0 0 0 0 0 0 0 0
4  ARNİKON UNITED 0 0 0 0 0 0 0 0

 G  GRUBU MAÇLARI

SONUÇ
 AKŞEMSETTİN - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 (
 Maçın Adamı:
-
 G
 (
 Maçın Adamı:
-
 G
 (
 Maçın Adamı:
-
 G
 (
 Maçın Adamı:
-
 G
 (
 Maçın Adamı:
-
 G
 (
 Maçın Adamı:
-
 
KATILIM : GRUPLAR :
N  TAKIM ADI  KAPTAN
01  SOLO TURK  Murat Göktepe
02  TAFLAN SEVENSPOR  Mustafa Seven
03  MEVLANA CITY  Cihat Ş. Bozdam
04  FIRTINA FIGHT  İbrahim Yurtgülü
05  HEDEF TURAN SK  Hüseyin Özçelik
06  FENOMEN  Raşit Musluk
07  İSTANBUL TRANSPLUS  İsmail Büyüktün
08  BAŞKENT GÜCÜ  Hüseyin Yıldırım
09  İHTİYARLAR  Sinan Levend
10  ATASPOR  Orhan Ata
11  LEGENDS  Mustafa Baş
12  YAYLAPINARSPOR  Yasin Bektaş
13  ULAŞIMSPOR  Ramazan Ergül
14  USTALARSPOR  Ahmet Büyüközkan
15  K. GENÇLERBİRLİĞİ  Bahri Keser
16  ALISSA DORTMUND  Menaf Turhan
17  KONTENSAN  Mustafa Şimşekler
18  GENEMİ AMCALAR  Tugay Korkmaz
19  PABUCCHI SHOES  Kenan Yıldız
20  SELÇUKLU HAN  Osman Badak
21  KURİCİLER  Halil Gülmez
22  EFSANE CITY  Ayhan Tosun
23  SANAYİ BİRLİKSPOR  Bülent Çukur
24  MATADOR CITY  Fatih Çakar
25  KONEKS  Haşim K.oğlu
26  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE  Yusuf Bıyıklı
27  AKŞEMSETTİN  Halil Toy
28  ARNİKON UNITED  Mustafa Kocaöz

Not : Sıralama kayıt sırasına göre yapılmıştır. Takımlarımıza centilmence maçlar eşliğinde başarılar dileriz. İlginiz için şimdiden teşekkürler...

 A GRUBU
 KONEKS
 İHTİYARLAR
 KONTENSAN
 SELÇUKLU HAN
 B GRUBU
 K. GENÇLERBİRLİĞİ
 İSTANBUL TRANSPLUS
 ULAŞIMSPOR
 ATASPOR
 C GRUBU
 TAFLAN SEVENSPOR
 YAYLAPINARSPOR
 USTALARSPOR
 MATADOR CITY
 D GRUBU
 KURİCİLER
 SOLO TURK
 FIRTINA FIGHT
 ALISSA DORTMUND
 E GRUBU
 GENEMİ AMCALAR
 LEGENDS
 MEVLANA CITY
 PABUCCHI SHOES
 F GRUBU
 BAŞKENT GÜCÜ
 HEDEF TURAN SK
 EFSANE CITY
 SANAYİ BİRLİKSPOR
 G GRUBU
 FENOMEN
 ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 AKŞEMSETTİN
 ARNİKON UNITED