5.MERHUM NECİP MUTLU HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI

5.MERHUM NECİP MUTLU HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI

 5.MERHUM NECİP MUTLU HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI

www.yesilzemin.com

GELENEKSEL 5. NECİP MUTLU HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI

   

    NECİP MUTLU'NUN HAYATI >>>

    1. NM FUTBOL TURNUVASI >>>
    Şampiyon : Mutluspor

    2. NM FUTBOL TURNUVASI >>>
    Şampiyon : Klas IV Div I

    3. NM FUTBOL TURNUVASI >>>
    Şampiyon : Periodontoloji

    4. NM FUTBOL TURNUVASI >>>
    Şampiyon : Sol Açık

    5. NM FUTBOL TURNUVASI >>>
    Şampiyon : 3 Atarım 5 Atarım

    6. NM FUTBOL TURNUVASI >>>
    Şampiyon : Pancar Motoru

    7. NM FUTBOL TURNUVASI >>>
    Şampiyon : Dentellektüel

GELENEKSEL 5. NECİP MUTLU HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI

GELENEKSEL 5. NECİP MUTLU HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI

Kupa Töreni

 

GELENEKSEL 5. NECİP MUTLU HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI 

 5. TURNUVA BİLGİLERİ
 

TARİH & SAHA
2010 & Kampüs Besyo Halı Saha Spor Tesisleri

ŞAMPİYON & 3 Atarım 5 Atarım

TURNUVA SONUÇ SIRALAMASI
1.3 Atarım 5 Atarım * 2.Protez*to * 3.M.United * 4.Sol Açık
5.Los Galacticos * 6.Döner Sermaye * 7.B.M'gladbach *
8.Azı Dişi Sahilleri
9.Goca Gonya * 10.Bedevispor * 11.The Next * 12.Van Minüt

EN CENTİLMEN TAKIM & Van Minüt
E
N CENTİLMEN OYUNCU & Ş.Onur Özkan-Van Minüt
ALTIN ELDİVEN & Can Ünlü-Sol Açık
GOL KRALI & Rıdvan Güleçoğlu-3 Atarım 5 Atarım
EN YARATICI TAKIM İSMİ & Azı Dişi Sahilleri

               

ALTIN KARMA
1-Mustafa Keleş-Protez*to
2-Ömer Çellik-Sol Açık & 3-Kemal Akdemir-3 Atarım 5 Atarım
4-Rahmi Korkmaztürk-Sol Açık & 5-Alkın Ünsal-3 Atarım 5 Atarım

6-Burak Köşker-M.United & 7-Rıdvan Güleçoğlu-3 Atarım 5 Atarım

A GRUBU PUAN DURUMU

N

  TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

 3 Atarım 5 Atarım

5

5

0

0

40

17

15

+23

2

 Sol Açık

5

4

0

1

27

12

12

+15

3

 M.United

5

3

0

2

37

19

9

+18

4

 Döner Sermaye

5

2

0

3

24

26

6

-2

5

 Goca Gonya

5

1

0

4

10

36

3

-26

6

 The Next

5

0

0

4

10

33

0

-23

B GRUBU PUAN DURUMU

N

  TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

 Protez*to

5

5

0

0

46

23

15

+23

2

 Los Galacticos

5

4

0

1

24

14

12

+10

3

 B.M’gladbach

5

3

0

2

49

22

9

+27

4

 Azı Dişi Sahilleri

5

2

0

3

29

27

6

+2

5

 Bedevispor

5

1

0

4

28

59

3

-31

6

 Van Minüt

5

0

0

5

9

40

0

-31

MAÇ SONUÇLARI

 TARİH SAAT KARŞILAŞACAK TAKIMLAR SONUÇ
     1.HAFTA (Grup Maçları)  
 17.03.2010 17:45  Sol Açık-M.United  5-4
 17.03.2010 18:45  Los Galacticos- B. M’gladbach  5-1
 18.03.2010 19:00  Döner Sermaye-Goca Gonya  8-3
 18.03.2010 17:45  Protez*to-Van Minut  11-5
 18.03.2010 17:45  The Next-3 Atarım 5 Atarım  5-8
 18.03.2010 18:45  Bedevispor-Azı Dişi Sahilleri  1-11
     2.HAFTA (Grup Maçları)  
 22.03.2010 17:45  Sol Açık-Döner Sermaye  8-3
 22.03.2010 17:45  Los Galacticos-Azı Dişi Sahilleri

4-2

 22.03.2010 18:45  3 Atarım 5 Atarım-M.United  9-8
 22.03.2010 18:45  Ptotez*to- B. M’gladbach  6-4
 24.03.2010 17:45  Goca Gonya-The Next  5-2
 24.03.2010 17:45  Van Minut- B. M’gladbach  1-11
 24.03.2010 18:45  M.United-Döner Sermaye  7-3
 24.03.2010 18:45  Protez*to-Bedevispor  16-10
 25.03.2010 17:45  3 Atarım 5 Atarım-Goca Gonya  13-0
 25.03.2010 17:45  Azı Dişi Sahilleri- Van Minut  8-3
 25.03.2010 18:45  Sol Açık-The Next  5-0
 25.03.2010 18:45  Los Galacticos-Bedevispor 10-6
     3.HAFTA (Grup Maçları)  
 29.03.2010 17:45  M.United-Goca Gonya  13-2
 29.03.2010 17:45  Protez*to-Los Galacticos  5-0
 29.03.2010 18:45  Döner Sermaye- The Next  9-3
 29.03.2010 18:45  B. M’gladbach-Azı Dişi Sahilleri  11-4
 31.03.2010 17:45  Sol Açık-3 Atarım 5 Atarım  4-5
 31.03.2010 17:45  Protez*to-Azı Dişi Sahilleri

8-4

 31.03.2010 18:45  M.United-The Next  5-0
 31.03.2010 18:45  Van Minut-Bedevispor  0-5
 01.04.2010 17:45  3 Atarım 5 Atarım-Döner Sermaye  5-0
 01.04.2010 17:45  Los Galacticos-Van Minut  5-0
 01.04.2010 18:45  Sol Açık-Goca Gonya  5-0
 01.04.2010 18:45  Bedevispor- B. M’gladbach 6-22
     4.HAFTA (Çeyrek Final Maçları)  
 05.04.2010 17:45

 Los Galacticos - M.United

2-3
 05.04.2010 17:45  3 Atarım 5 Atarım - Azı Dişi Sahilleri  21-3
 05.04.2010 18:45  Sol Açık - B. M’gladbach  7-3
 05.04.2010 18:45  Protez*to - Döner Sermaye  7-4
     4.HAFTA (Yarı Final Maçları)  
 08.04.2010 17:45  M.United - 3 Atarım 5 Atarım  1-11
 08.04.2010 18:45  Sol Açık - Protez*to (1-1 Penaltılarla)  2-3
     5.HAFTA (3.lük Maçı)  
 12.04.2010 17:45  M.United - Sol Açık (Hükmen) 5-0
     5.HAFTA (Final Maçı)  
 12.04.2010 18:45  3 ATARIM 5 ATARIM - PROTEZ*TO  12-6